Даріо Срна: «У «Антверпена» був тільки один напівмомент у першому таймі»

2023-11-29 12:31 Спортивний директор «Шахтаря» Даріо Срна висловив свою думку про перемогу над «Антверпеном» (1:0) у матчі 5-го ... Даріо Срна: «У «Антверпена» був тільки один напівмомент у першому таймі»

Спортивний директор «Шахтаря» Даріо Срна висловив свою думку про перемогу над «Антверпеном» (1:0) у матчі 5-го туру Ліги чемпіонів.

Даріо Срна. Фото: Д. Руденко

«Важкий матч із перших хвилин. Це найважчі ігри, тому що нас влаштовує два результати, а суперника — тільки перемога. Хочеш бігти в атаку, але думаєш, щоб не пропустити. Ми говорили про це, хотіли грати на перемогу з перших хвилин. Ми „Шахтар“ — завжди проти будь-якого суперника граємо на перемогу.

У другому таймі „Шахтар“ менше володів м’ячем? Це точно не наш задум. Ми сіли назад, але вони нічого не створили. Якщо порахувати наші моменти, у нас було ще: 3−4 моменти, 2 поперечини. А в них був один напівмомент у першому таймі. Тому вітаю команду, вони всі герої. Ми сьогодні грали за „Шахтар“ і всю Україну.

Бійка після матчу? Це емоції. Що було в роздягальні? Звичайно, ми в такій ситуації живемо, наша країна. Для кожного фана українського футболу це дуже великий крок уперед. Перемога дуже багато значить. Ми заробили очки, пройшли далі, будемо до кінця боротися за вихід у плей-офф Ліги чемпіонів», — сказав Срна.