Мальорка — Алавес — 0:0. Чемпіонат Іспанії, 15-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-12-03 17:00 3 грудня відбувся один із матчів 15-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Мальорка (Іспанія) і ... Мальорка — Алавес — 0:0. Чемпіонат Іспанії, 15-й тур. Огляд матчу, статистика

3 грудня відбувся один із матчів 15-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Мальорка (Іспанія) і Алавес (Іспанія).

Мальорка - Алавес - 0:0. Чемпионат Испании, 15-й тур. Обзор матча, статистикаМальорка - Алавес - 0:0. Чемпионат Испании, 15-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Іспанії, 15-й тур

Мальорка (Іспанія) — Алавес (Іспанія) — 0:0 (0:0)

Попередження: Антоніо Санчес (24), Гевара (27), А. Ндіайє (36), Самуель Коста (46), A. Abqar (73)

Огляд матчу Мальорка — Алавес:

У довгоочікуваному матчі Ла Ліги між «Мальоркою» і «Алавесом» уболівальники залишилися розчаровані, оскільки обидві команди так і не змогли забити. За рахунку 0:0 у перерві та незмінного рахунку в основний час матч на стадіоні «Естаді Мальорка Сон Мойкс» виявився напруженим і конкурентним. Гра почалася напружено, у першому таймі було показано кілька жовтих карток. На 24-й хвилині жовту картку отримав гравець «Мальорки» А. Санчес, а на 27-й хвилині — гравець «Алавеса» А. Гевара. Фізична складова матчу продовжилася, коли на 36-й хвилині гравець «Мальорки» А. Ндіайє був вилучений з поля. На початку другого тайму обидві команди зробили заміни, намагаючись вийти з глухого кута. На 46-й хвилині «Мальорка» замінила А. Санчеса на К. Ларіна. Ларіна, сподіваючись отримати новий імпульс в атаці. На жаль, ця заміна не принесла «Мальорці» бажаного результату. Обидві команди продовжили боротьбу на полі, і на 46-й хвилині Саму Коста отримав жовту картку за «Мальорку». На 67-й хвилині «Мальорка» провела ще дві заміни поспіль, випустивши на поле Х. Косту і Т. Лато, які додали креативу і свіжості. На 67-й хвилині «Алавес» також зробив заміну, випустивши А. Реббаха замість А. Соли.

Однак жодна з команд не змогла скористатися своїми замінами, і рахунок залишився незмінним. На 72-й хвилині гравець «Алавеса» А. Абкар отримав жовту картку, що ще більше посилило напруження матчу. У відповідь на це «Алавес» зробив ще дві заміни на 75-й хвилині, замінивши Л. Ріоху на Р. Дуарте, а Ж. Гуріді на І. Хагі. На 76-й хвилині «Мальорка» зробила четверту заміну, замінивши Г. Гонсалеса на П. Маффео. На 83-й хвилині «Алавес» зробив ще дві заміни: С. Омородіон вийшов замість К. Гарсії, а А. Гевара — замість К. Бенавідеса. На останніх хвилинах гри «Мальорка» зробила останню заміну, замінивши А. Ндіайє на Х. Ллабреса на 86-й хвилині. Але, незважаючи на всі зусилля, жодна з команд не змогла домогтися успіху. На 90-й хвилині матчу гравець «Мальорки» М. Морланес отримав пізню жовту картку, що ще більше відобразило фізичний характер гри. Після свистка на перерву обидві команди були змушені задовольнятися безгольовою нічиєю. Цей результат може залишити розчарованими і «Мальорку», і «Алавес», які сподівалися здобути всі три очки, щоб зміцнити свої позиції в турнірній таблиці Ла Ліги. Тим не менш, це стало свідченням оборонної дисципліни та стійкості обох команд, що зрештою призвело до патової ситуації.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Мальорка — Севілья, Алавес — Лас-Пальмас.