Атлетіко — Лаціо — 2:0. Ліга чемпіонів. Огляд матчу, статистика

2023-12-13 23:55 13 грудня відбувся один із матчів Ліги Чемпіона з футболу. Зустрічалися Атлетіко (Мадрид) і Лаціо (Рим). ... Атлетіко — Лаціо — 2:0. Ліга чемпіонів. Огляд матчу, статистика

13 грудня відбувся один із матчів Ліги Чемпіона з футболу. Зустрічалися Атлетіко (Мадрид) і Лаціо (Рим).

Атлетико - Лацио - 2:0. Лига чемпионов. Обзор матча, статистикаАтлетико - Лацио - 2:0. Лига чемпионов. Обзор матча, статистика

Ліга чемпіонів

Атлетіко (Мадрид) — Лаціо (Рим) — 2:0 (1:0)
Голи: Грізманн (6), Семюел Ліно (51)

Попередження: Педро (8), Хосе Марія Хіменес (45+2), Марушич (47), Гендузі (72)

Огляд матчу Атлетіко — Лаціо:

Атлетіко Мадрид здобув перемогу над Лаціо в захоплюючому поєдинку Ліги чемпіонів У захоплюючому матчі Ліги чемпіонів УЄФА Атлетіко Мадрид продемонстрував свою перевагу, обігравши Лаціо з рахунком 2:0. Матч проходив на стадіоні Estádio Cívitas Metropolitano, де обидві команди виклалися на повну, продемонструвавши на полі свою майстерність і рішучість. У першій половині зустрічі було забито лише один гол, який на шостій хвилині забив зірковий нападник «Атлетіко Мадрид» А. Грізманн. Французький нападник продемонстрував свої видатні бомбардирські здібності, порадувавши домашніх уболівальників. «Лаціо» отримав жовту картку на восьмій хвилині, коли Педро вчинив фол. По ходу першого тайму «Атлетіко Мадрид» ледь не збільшив свою перевагу, забивши гол М. Ермосо на 38-й хвилині. Однак гол було скасовано через положення «поза грою». Незадовго до свистка на перерву Х. М. Гіменес з «Атлетіко Мадрид» отримав жовту картку, додавши грі ще більше напруги. Другий тайм розпочався з двох швидких замін у складі «Атлетіко Мадрид». А. Грізманн був замінений на М. Депая, а Х. М. Гіменес звільнив місце для К. Союнку. У перші хвилини другого тайму жовту картку отримав і гравець «Лаціо» А. Марушич, що ще більше підкреслило напруження гри.

На 51-й хвилині «Атлетіко Мадрид» продовжив атакувати, коли С. Ліно забив чудовий гол, збільшивши свою перевагу до 2:0. Вболівальники господарів вибухнули від захвату, а на «Лаціо» чекала нелегка боротьба. У другому таймі обидві команди зробили значні заміни, щоб освіжити свої склади. Феліпе Андерсон замінив Педро у складі «Лаціо», а А. Марушич звільнив місце для М. Лаццарі. В «Атлетіко Мадрид» також з’явилися А. Корреа та А. Мората, а А. Вітсель і Коке вийшли на заміну. Намагаючись переломити хід матчу, «Лаціо» також зробив заміни, випустивши на поле К. Іммобіле і Т. Кастельяноса. Посилення лінії нападу. Луїс Альберто і Д. Камада були замінені під час матчу. Коли матч вступив у свої останні хвилини, «Атлетіко Мадрид» зміцнив свою оборону, замінивши С. Савича на К. Аспілікуету. «Лаціо» також здійснив п’яту й останню заміну, замінивши Е. Хісая на Л. Пеллегріні. На тлі загострення боротьби гравець «Лаціо» М. Гуендузі отримав жовту картку на 72-й хвилині, поповнивши список вилучень у матчі. Чудова гра «Атлетіко Мадрид» та ефективні заміни дозволили їм зберегти перевагу до фінального свистка і в підсумку здобути перемогу над «Лаціо» з рахунком 2:0. Ця перемога ще більше зміцнила репутацію мадридського «Атлетіко» в Лізі чемпіонів УЄФА, в той час як «Лаціо» належить перегрупуватися і виробити стратегію на майбутні матчі в чемпіонаті. Захопливий поєдинок між цими командами, безсумнівно, запам’ятається як одна з найяскравіших подій цього сезону.