Ньюкасл — Ман.Сіті — 2:3. Чемпіонат Англії, 21-й тур. Огляд матчу, статистика

2024-01-13 21:30 13 січня відбувся один із матчів 21-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Ньюкасл (Англія) і ... Ньюкасл — Ман.Сіті — 2:3. Чемпіонат Англії, 21-й тур. Огляд матчу, статистика

13 січня відбувся один із матчів 21-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Ньюкасл (Англія) і Ман.Сіті (Англія).

Ньюкасл - Ман.Сити - 2:3. Чемпионат Англии, 21-й тур. Обзор матча, статистикаНьюкасл - Ман.Сити - 2:3. Чемпионат Англии, 21-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Англії, 21-й тур

Ньюкасл (Англія) — Ман.Сіті (Англія) — 2:3 (2:1)
Голи: Ісак (35), Ентоні Гордон (37) — Сілва (26), де Брюйне (74), O. Bobb (90+1)

Попередження: Бруно Гімарайнш (21), Родрі (45+4), Сілва (55)

Огляд матчу Ньюкасл — Ман.Сіті:

У захоплюючому матчі Прем’єр-ліги «Ньюкасл Юнайтед» воював із чинними чемпіонами «Манчестер Сіті» на стадіоні «Сент-Джеймс Парк». Обидві команди були сповнені рішучості завоювати три очки, і матч продемонстрував майстерність, пристрасть і хвилювання від початку і до кінця. Коли суддя дав свисток до початку гри, атмосфера на стадіоні загострилася до межі: вболівальники з обох боків заповнили стадіон своїми вигуками та привітаннями. Першими відзначилися гравці «Ньюкасл Юнайтед», коли на 2-й хвилині Шон Лонгстафф вразив ворота суперника. Однак радість була недовгою, бо гол було скасовано через офсайд. Незважаючи на цю невдачу, вболівальники «Ньюкасла» були натхненні атакувальними діями своєї команди. «Манчестер Сіті» продемонстрував свою перевагу на 8-й хвилині, коли воротар Едерсон був замінений на Сантьяго Ортегу. Цей тактичний хід підкреслив бажання «Сіті» взяти гру під свій контроль і чинити тиск на оборону «Ньюкасла». Гості продовжували тиснути, і на 26-й хвилині Бернарду Сілва зумів прорвати оборону «Ньюкасла», забивши перший гол у матчі та забезпечивши «Манчестер Сіті» перевагу 1:0. Однак «Ньюкасл Юнайтед» швидко схаменувся, і на 35-й хвилині Олександр Ісак, на радість уболівальників, забив приголомшливий еквалайзер.

І вже за дві хвилини радість уболівальників перейшла на користь «Ньюкасла», коли Адам Гордон забив ще один гол, вивівши господарів уперед. Наприкінці першого тайму напруга в команді зросла, і суддя дістав жовту картку, попередивши Бенджаміна Гімараеша з «Ньюкасла» та Родрі з «Манчестер Сіті». Ці інциденти надали матчу додаткового напруження, а гравці обох команд продемонстрували свою рішучість перемогти. На початку другого тайму «Манчестер Сіті» невпинно рвався вперед, прагнучи змінити хід гри. Їхні зусилля були винагороджені, коли Кевін Де Брюйне, який щойно вийшов на заміну, завдав потужного удару і на 74-й хвилині влучив у сітку воріт. Гол не тільки відновив паритет, а й відродив надії «Сіті» на перемогу. У спробі зберегти перевагу «Ньюкасл» зробив заміну на 86-й хвилині, випустивши Ліама Голла замість Адама Гордона. Однак, незважаючи на всі зусилля, захист «Ньюкасла» не зміг протистояти невпинним атакам «Сіті», і на 90-й хвилині Олівер Бобб завдав вирішального удару, забивши переможний гол у ворота «Манчестер Сіті». Підсумковий рахунок 3:2 на користь «Манчестер Сіті» відображає суперництво і хвилювання, що спостерігалося протягом усього матчу. Обидві команди продемонстрували свою якість, рішучість і стійкість, подарувавши вболівальникам захоплююче змагання, яке запам’ятається їм своєю драматичністю і майстерністю. Коли гравці залишали поле, було зрозуміло, що цей поєдинок Прем’єр-ліги втілив у собі суть того, що робить футбол таким захопливим — непередбачуваним і сповненим сюрпризів.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Астон Вілла — Ньюкасл, Ман.Сіті — Бернлі.