Астон Вілла — Ман.Юнайтед — 1:2. Чемпіонат Англії, 24-й тур. Огляд матчу, статистика

2024-02-11 20:30 11 лютого відбувся один із матчів 24-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Астон Вілла (Англія) ... Астон Вілла — Ман.Юнайтед — 1:2. Чемпіонат Англії, 24-й тур. Огляд матчу, статистика

11 лютого відбувся один із матчів 24-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Астон Вілла (Англія) і Ман.Юнайтед (Англія).

Астон Вилла - Ман.Юнайтед - 1:2. Чемпионат Англии, 24-й тур. Обзор матча, статистикаАстон Вилла - Ман.Юнайтед - 1:2. Чемпионат Англии, 24-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Англії, 24-й тур

Астон Вілла (Англія) — Ман.Юнайтед (Англія) — 1:2 (0:1)
Голи: Дуглас Луїс (67) — Р. Хойлунд (17), Мактоміней (86)

Попередження: Casemiro (37), K. Mainoo (45+4), К. Ленглет (45+5), М. Кеш (60), Діабі (71)

Огляд матчу Астон Вілла — Ман.Юнайтед:

«Астон Вілла» зустрілася з «Манчестер Юнайтед» у захопливому матчі Прем’єр-ліги на «Вілла Парк». Матч розпочався з великою енергією та інтенсивністю, обидві команди прагнули до перемоги. На 17-й хвилині «Манчестер Юнайтед» вийшов уперед завдяки приголомшливому голу Р. Хойлунда. Цей гол викликав бурю захоплення у вболівальників гостей, які святкували ранню перевагу своєї команди. По ходу гри напруга стала наростати. На 37-й хвилині жовту картку отримав гравець «Манчестер Юнайтед» Каземіро, а незадовго до перерви ще одну жовту картку отримав К. Майну. В останні хвилини першого тайму жовту картку отримав і гравець «Астон Вілли» К. Ленгле. Другий тайм розпочався із заміни у складі «Манчестер Юнайтед»: на 46-й хвилині Л. Шоу замінив В. Лінделофа. На 60-й хвилині гравець «Астон Вілли» М. Кеш отримав жовту картку, що додало грі напруги. На 65-й хвилині «Астон Вілла» провела першу заміну, випустивши Б. Камару замість М. Діабі.

Невдовзі після цього, на 67-й хвилині, гравець «Астон Вілли» Дуглас Луїс зрівняв рахунок фантастичним голом. Однак радість «Астон Вілли» була недовгою: на 71-й хвилині М. Діабі отримав жовту картку за агресивну гру. У відповідь на це «Астон Вілла» зробила дві одночасні заміни на 73-й хвилині, ввівши до складу Л. Бейлі та Ю. Тілеманса, а «Манчестер Юнайтед» також зробив дві заміни, замінивши М. Решфорда на С. МакТомінея на тій самій хвилині. На 86-й хвилині «Манчестер Юнайтед» вирвався вперед завдяки голу С. Мактомінея. Вболівальники гостей бурхливо святкували, адже їхня команда була все ближчою до перемоги. На останніх хвилинах матчу «Астон Вілла» зробила дві заміни: на 87-й хвилині А. Морено замінив Л. Дінь, а Дж. Макгінн — Н. Дзаніоло. У складі «Манчестер Юнайтед» також відбулися зміни: Р. Хойлунд замінив Дж. Гойлунд замінив Дж. Еванса, а К. Майну на С. Амрабата на 90-й хвилині. Амрабата на 90-й хвилині. Коли пролунав фінальний свисток, «Манчестер Юнайтед» здобув тріумфальну перемогу з рахунком 2:1. Уболівальники залишали «Вілла Парк» із серцями, що калатали, ставши свідками незабутнього поєдинку між «Астон Віллою» і «Манчестер Юнайтед» у Прем’єр-лізі.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Фулхем — Астон Вілла, Лутон Таун — Ман.Юнайтед.