Рома — Торіно — 3:2. Чемпіонат Італії, 26-й тур. Огляд матчу, статистика

2024-02-26 21:27 26 лютого відбувся один із матчів 26-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Рома (Рим) і ... Рома — Торіно — 3:2. Чемпіонат Італії, 26-й тур. Огляд матчу, статистика

26 лютого відбувся один із матчів 26-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Рома (Рим) і Торіно (Турин).

Рома - Торино - 3:2. Чемпионат Италии, 26-й тур. Обзор матча, статистикаРома - Торино - 3:2. Чемпионат Италии, 26-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Італії, 26-й тур

Рома (Рим) — Торіно (Турин) — 3:2 (1:1)
Голи: Дібала (42), Дібала (58), Дібала (69) — Сапата (44), D. Huijsen (89)

Попередження: Валентино Лазаро (25), Самуеле Річчі (33), Еван Ндіка (45+1), Крістанте (85)

Огляд матчу Рома — Торіно:

У захопливому матчі Серії А між командами «Рома» і «Торіно» на «Стадіо Олімпіко» на вболівальників чекала ціла низка емоцій: господарі поля здобули впевнену перемогу над гостями з рахунком 3:2. Перший тайм розпочався з обережної гри обох команд, які намагалися промацати одна одну. Першу заміну в матчі «Торіно» зробив на 14-й хвилині, випустивши М. Ловато замість С. Сазонова. Перше вилучення в матчі відбулося на 25-й хвилині — жовту картку за «Торіно» отримав В. Лазаро. Ще більше проблем виникло у гостей, коли за кілька хвилин на 33-й хвилині був вилучений С. Річчі. Глухий кут було перервано на 42-й хвилині, коли у ворота «Роми» було призначено пенальті, який спокійно реалізував П. Дибала, вивівши господарів уперед. Однак «Торіно» відповів майже одразу: Д. Сапата на 44-й хвилині зрівняв рахунок.

Другий тайм пройшов у напруженій боротьбі, обидві команди прагнули до переможного голу. На 58-й хвилині «Рома» повернула собі лідерство завдяки голу Дібали. На 69-й хвилині Дібала оформив хет-трик і вивів «Рому» в лідери. «Торіно» не здавався і відбивався на останніх хвилинах гри. Незважаючи на низку замін, які спробували змінити ситуацію, включно з виходом А. Санабрії та А. Масіни на 81-й хвилині, цього виявилося недостатньо, щоб запобігти поразці. На 89-й хвилині «Торіно» зазнав поразки, коли Д. Хюйсен забив власний гол, оформивши перемогу «Роми». Матч закінчився з рахунком 3:2 на користь «Роми», на радість уболівальників господарів. Завдяки цьому результату «Рома» піднялася вгору за турнірною таблицею Серії А, а «Торіно» належить перегрупуватися і оговтатися від цієї прикрої поразки.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Монца — Рома, Торіно — Фіорентина.