Монпельє — Страсбур — 2:2. Чемпіонат Франції, 24-й тур. Огляд матчу, статистика

2024-03-03 17:57 3 березня відбувся один із матчів 24-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися Монпельє (Франція) і ... Монпельє — Страсбур — 2:2. Чемпіонат Франції, 24-й тур. Огляд матчу, статистика

3 березня відбувся один із матчів 24-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися Монпельє (Франція) і Страсбур (Франція).

Монпелье - Страсбур - 2:2. Чемпионат Франции, 24-й тур. Обзор матча, статистикаМонпелье - Страсбур - 2:2. Чемпионат Франции, 24-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Франції, 24-й тур

Монпельє (Франція) — Страсбур (Франція) — 2:2 (0:0)
Голи: Арно Нордін (71), Арно Нордін (87) — Х. Діарра (47), Е. Емега (83)

Попередження: Джордан Феррі (19), I. Сіссоко (34), Х. Діарра (66), Е. Емега (84)

Огляд матчу Монпельє — Страсбур:

У напруженому матчі між «Монпельє» і «Страсбуром» на стадіоні «Стад де ла Моссон-Мондіаль 98» обидві команди наполегливо боролися за перемогу. У перерві рахунок був 0:0, і обидві команди не змогли вийти з глухого кута. Однак у другому таймі події розгорнулися в захопливому ключі, і матч завершився внічию 2:2. Перша помітна подія матчу відбулася на 19-й хвилині, коли гравець «Монпельє» Ж. Феррі отримав жовту картку. На 34-й хвилині послідувала ще одна жовта картка, цього разу для гравця «Страсбура» І. Сіссоко. На 47-й хвилині у ворота «Страсбура» було призначено пенальті, який успішно реалізував Х. Діарра.

«Монпельє» швидко відреагував, і на 71-й хвилині А. Нордін забив гол, зрівнявши рахунок. Матч продовжував залишатися напруженим, обидві команди проводили стратегічні заміни, намагаючись отримати перевагу. На 83-й хвилині «Страсбур» знову вийшов уперед завдяки голу Е. Емегі. Однак «Монпельє» не здавався і на 87-й хвилині зрівняв рахунок завдяки голу А. Нордіна. Час минав, обидві команди прагнули до переможного голу, але в підсумку матч завершився внічию 2:2. Це була запекла боротьба між «Монпельє» і «Страсбуром», обидві команди продемонстрували на полі свою майстерність і рішучість. На вболівальників чекав захопливий матч, який тримав їх у напрузі до самого фінального свистка.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Ніцца — Монпельє, Страсбур — Монако.