Півзахисник Олімпійської збірної України: «Деколи суддя втручається в гру, коли це непотрібно, пенальті безглуздий…»

2024-07-25 15:55 Півзахисник Олімпійської збірної України Максим Хлань прокоментував невдалий старт команди на Олімпіаді-2024. Максим Хлань «Бувають ігри, ... Півзахисник Олімпійської збірної України: «Деколи суддя втручається в гру, коли це непотрібно, пенальті безглуздий…»

Півзахисник Олімпійської збірної України Максим Хлань прокоментував невдалий старт команди на Олімпіаді-2024.

Максим Хлань

«Бувають ігри, де потрібне везіння. Тяжкі матчі треба долати з допомогою терпіння й очікування своїх моментів. Також деколи суддя втручається в гру, коли це непотрібно, пенальті безглуздий… Треба зрозуміти, що це дуже психологічно вплинуло. Я вважаю, що це було некваліфіковане рішення, насамперед було важко прийняти цей пенальті, у нас не пішла гра. Ми все робили, що могли, намагалися атакувати, десь нам не щастило. Потрібно зосередитися на наступній грі, відкинути всі негативні думки, іти далі.

Ми бачили, що трапилося в матчі Аргентина — Марокко. Суддівські рішення на Олімпіаді дуже незрозумілі. Тим паче, у нашому випадку, коли реально не було фолу, був мінімальний контакт. Це контактний вид спорту, такий дотик допустимий. Тому це було невірне рішення не на нашу користь.

12 доданих хвилин? Так, ми бачили таке на чемпіонаті світу. Можливо, і зараз експериментують. Нам це було на руку, але ми не скористалися доданими хвилинами. Але все ж таки треба зрозуміти, що було чимало неправильних рішень від арбітра, тому ми на це не могли вплинути», — вважає Хлань.

25.07.2024, 15:55