Регистрация, после которой вы сможете:

Писать комментарии
и сообщения, а также вести блог

Ставить прогнозы
и выигрывать

Быть участником
фан-зоны

Зарегистрироваться Это займет 30 секунд, мы проверяли
Вход
auto-volodimir-danik
Имя:
Володимир Даник
Статус:
Старожил (704 комментария)
Зарегистрирован:
23.02.2018 23:27
Карма:
4241
Топ-10 блогеров:
Да
 • Достижения:
  • 10

   Створити... футбольний словник!

   auto-volodimir-danik Володимир Даник

   06.04.2020, 21:52

   Футбольний сайт – джерело вельми цікаве та інформативне. Але коли потік інформації потужний, то і знайти щось потрібне можна далеко не зразу. А якщо публікація була кілька років тому?! Тут не кожен і докопається.

   Отож і виникла ідея. Зробити так, щоб хоч щось знайти було легше. Колись, у студентські роки, вивчаючи не надто потрібні нині науки, була нагода покористуватись такою зручною книгою як словник… з певної дисципліни.

   Читать полностью →

  • 5

   Трохи гумористичної "свіжини"...

   auto-volodimir-danik Володимир Даник

   30.03.2020, 11:30

   Ніби не дуже веселий момент… Дехто взагалі натякає: та забудьте, що є… таке слово – футбол! Коли такі люті віруси бродять навкруг… Але ж футбол, які б не траплялися обставини, усе ж дає можливість усміхнутися. А якщо вже щось написалося жартівливе на відповідну тему, то і можливості футбольного сайту щодо оприлюднення плодів творчості дуже немалі.

   Читать полностью →

  • 2

   Коли гумористи... серйознішають

   auto-volodimir-danik Володимир Даник

   24.03.2020, 00:38

   Був момент, що автора цих рядків свого часу просто вразив. Мої, так би мовити, літературні «університети», проходили у студії «Ровесник», що активно функціонувала при черкаській обласній газеті-молодіжці. Керував нею досвідчений письменник, редактор з дуже немалим досвідом Костянтин Cвітличний.

   Спочатку, досить тривалий строк (а точніше – рік і кілька місяців) я більше спілкувався на засіданнях студії з такими ж, як і сам, літераторами-початківцями, а потім.

   Читать полностью →

  • 6

   Лебедина пісня півзахисту

   auto-volodimir-danik Володимир Даник

   19.03.2020, 14:25

   Ні, лебедину пісню півзахисту – ще співати зарано! Та і взагалі… дуже великі сумніви, що подібний вокальний твір увійде у репертуар гравців середини поля. Але говорити про гру півзахисту треба.

   Що таке гра?! Це несподіванка… Це сюрприз! Ви чекали чогось отакого, а ми вам – чогось іншого… Чого ви і зовсім не чекаєте!

   Читать полностью →

  • Рецепти успіху - ...на кожен день!

   auto-volodimir-danik Володимир Даник

   19.03.2020, 03:43

   Так, треба, щоб діяльність, якій віддаєте час і сили, приносила... ну, хоч якийсь результат. Може, й не була особливо успішною, але ж... і не без успіхів теж. А як же їх досягати – отих клятих успіхів?! А це питання... Бо не все так просто.

   Доводилось читати і таку річ. Хворим, яких треба було морально підтримати, підняти настрій, вмикали.

   Читать полностью →

  • 9

   То чия ж... нічия?!

   auto-volodimir-danik Володимир Даник

   16.03.2020, 13:07

   Готуючись до перегляду гри «Динамо» з «Десною», читаю текст, що стосується саме цього матчу. Мовляв, «Динамо» зустрінеться з конкурентом у боротьбі за медалі. А чого ж... не мали конкурентів, а тепер – маємо! Отож який не який – а все-таки... набуток!

   І взагалі складається таке враження, що вірусний футбол (коли глядачів з відомих причин на трибунах нема) і футбол інший (коли пристрасті на трибунах усе ж киплять!

   Читать полностью →

  • Свято весни і краси - ...усміхнувшись!

   auto-volodimir-danik Володимир Даник

   02.03.2020, 23:56

   Так, повіяло весною... Бо вже і весна! І це змушує замислитися, бо і хотілося б свято весни і краси зустріти – ну, хоч трохи... усміхнувшись! Хоч і проблем цілком вистачає... Хоч і гострота цих проблем поки що не зменшується. Починаєш гортати написане і... о диво... довго шукати загалом і не доводиться.

   Читать полностью →

  • 1

   Драма зі щасливим кінцем

   auto-volodimir-danik Володимир Даник

   22.02.2020, 22:43

   Матч «Динамо» – «Ворскла»... Так, це була драма... Ну, ніби поставлена досвідченим театральним режисером! І були голи, що вражали своїм артистизмом. І була гра, до певної міри прогнозована, де було більше боротьби характерів, аніж гри... Трибуни, не заповнені глядачами, ніби підсилювали оце відчуття драми.

   Читать полностью →

  • Рокіровка... у довгий бік!

   auto-volodimir-danik Володимир Даник

   19.02.2020, 20:40

   Ніби живемо у часи демократичні. І набагато більше інформації, щодо того як приймаються ті чи інші важливі для суспільства рішення. А все ж щось бува і важко зрозуміти. Адже хоч якась таїна залишається. І якщо життя це до певної міри гра, і політика теж, то хто ж буде відкривати – а які ж у нього карти.

   Читать полностью →

  • 4

   Вістря динамівського пошуку

   auto-volodimir-danik Володимир Даник

   12.02.2020, 06:12

   Отож Туреччина. Матч «Динамо» – «БАТЕ». Що ж це – генеральна репетиція футболу чи усе ж… сам ФУТБОЛ?! Глядачів нема, але глядачів загалом немало. Більше тридцяти тисяч спостерігає за матчем, як повідомив коментатор інтернетної трансляції.

   І загалом треба сказати, що подібні матчі – це як… творча лабораторія для тренерського штабу.

   Читать полностью →

  Пополнение счета
  1
  Сумма к оплате (грн):
  =
  (шурики)
  2
  Закрыть