Регистрация, после которой вы сможете:

Писать комментарии
и сообщения, а также вести блог

Ставить прогнозы
и выигрывать

Быть участником
фан-зоны

Зарегистрироваться Это займет 30 секунд, мы проверяли
Вход
auto-volodimir-danik
Имя:
Володимир Даник
Статус:
Старожил (871 комментарий)
Зарегистрирован:
23.02.2018 23:27
Карма:
5077
Топ-10 блогеров:
Да
 • Достижения:
  • 3

   Суть гри - у несподіванці...

   auto-volodimir-danik Володимир Даник

   25.10.2020, 06:39

   Після перерви у матчі «Динамо» – «Олексландрія» Володимир Шаран, очільник гостей, рвучко і затято простував до тренерської своєї лави. Ішов розчервонілий, переповнений думками, трохи знервований, але загалом спокійний. І на обличчі його ніби читалося:

   – То ви що думаєте – ми до Києва тільки програвати їздимо?

   Читать полностью →

  • Отож... дещиця політикізмів!

   auto-volodimir-danik Володимир Даник

   08.10.2020, 06:01

   Афоризми приходять до читача, можна сказати, по-різному. Коли ці афоризми написані, так би мовити, з посмішкою, то і з’явитися їм найлегше... ну, десь на газетній сторінці... певна річ, у розділі гумору.

   Коли ж афоризми усе ж вихлюпнуті на повному серйозі, то приходять до читача вони і на газетних сторінках, але вже рідше, і у книгах, де представлені насамперед твори саме цього жанру.

   Читать полностью →

  • 1

   Аспекти вірусного впливу

   auto-volodimir-danik Володимир Даник

   08.10.2020, 05:27

   Отож, вельмишановні… чи впливає добре відомий усім вірус на життя суспільства?! Так, впливає… А на футбольне життя?! А куди ж бідолашному футболу від клятого віруса подітися!

   А якщо вплив у згаданого віруса є, то… у чому ж він себе – виявляє?! Так, виявляє себе по-різному… Економічний аспект – певна кількість тисяч (а то і десятків тисяч…) зацікавлених глядачів прийшла б на стадіон і заплатила б гроші за квитки.

   Читать полностью →

  • 2

   Граємо на гармошці

   auto-volodimir-danik Володимир Даник

   04.10.2020, 22:40

   А вам, вельмишановні, доводилося… на гармошці грати?! Справа нібито проста. А все ж не зовсім… Що потрібно для того, щоб гармошка грала?! Треба гармошку розтягти… А якщо ви при цьому ще і необхідні клавіші натискатимете, то… ви просто не уявляєте свого щастя… може прозвучати мелодія така… щоб «душа розгорнулась, а потім знову згорнулась»!

   Читать полностью →

  • Ох, і нелегка... доля захисника!

   auto-volodimir-danik Володимир Даник

   26.09.2020, 05:19

   Атака – це добре… Але бува і така ситуація, коли широко розгортається атака команди суперника і її треба зупинити. Ось тут і потрібні кваліфіковані захисники, щоб передбачити дії атакуючої сторони на хід уперед.

   У моїй книзі «В авторской песне так много от автора» (Черкаси, «Інтроліга ТОР», 2014 рік) є всього – і вірші, і пісні, й іронічні мініатюри, і афоризми.

   Читать полностью →

  • 10

   Вимальовується репертуар

   auto-volodimir-danik Володимир Даник

   20.09.2020, 23:57

   Очільник «Динамо» перед матчем з АЗ висловився у тому розумінні, що голандцям у цьому поєдинку буде нелегко, бо динамівці дуже мотивовані. А саме «Динамо» при цьому обрало досить обережну тактику, яка усе ж привела до перемоги. Перед матчем зі «Львовом» Луческу сказав, що львів’яни дуже мотивовані. І це можна було зрозуміти так, що киянам буде ще важче, аніж голандцям у матчі з «Динамо».

   Читать полностью →

  • 6

   Коли потрібна перемога

   auto-volodimir-danik Володимир Даник

   15.09.2020, 23:59

   Отож матч «Динамо» – АЗ. Ну, хтось же має перемагати... Навіть тоді, коли у обох команд, що беруть участь у протистоянні, є свої переваги, є свої козирі.

   АЗ – ну, це ніби футбольний інкубатор, де вирощують таланти для більш замашних чемпіонатів і більш помітних команд. Отож такій команді треба у кадровому розумінні.

   Читать полностью →

  • Без... голів і глядачів!

   auto-volodimir-danik Володимир Даник

   12.09.2020, 00:23

   Ну, власне кажучи... глядачі були. Але не на трибунах. А біля екранів телевізорів і комп’ютерних моніторів. Не було елементу глядацького впливу, коли команда відчуває підтримку своїх прихильників.

   Так, були нулі на табло... Але була і гра. Було протистояння тренерських думок, що і було можливо найцікавішим.

   Читать полностью →

  • 2

   Футболізми - і у червні, і... у серпні!

   auto-volodimir-danik Володимир Даник

   08.09.2020, 12:04

   Є моменти… і у футболі теж… що потребують, можна сказати – філософського підходу! Ну, наприклад… у команди – перемога за перемогою. І ми… і самою командою, і її обдарованими гравцями, і її, певна річ… стратегічно мислячим тренерським штабом – що?! Дружно пишаємося! І раптом… поразка – 0:4!

   Отож тоді і варто зупинитися і замислитися, бо, мабуть, щось у цьому вируючому світі ми ще не зрозуміли.

   Читать полностью →

  • Аби струни... не обірвалися!

   auto-volodimir-danik Володимир Даник

   08.09.2020, 03:55

   Чому у назві публікації згадуються... струни?! Ну, це зрозуміло... Мої літературні спроби свого часу починалися з авторської пісні. Але для подібної назви є ще одна причина. Закінчивши вуз, я певний час працював інженером у науково-дослідному інституті, що мав дзвінку і незабутню назву – «Акорд»... Колеги-інженери, що працювали поруч, люди дотепні, у особистому спілкуванні цю установу називали.

   Читать полностью →

  Пополнение счета
  1
  Сумма к оплате (грн):
  =
  (шурики)
  2
  Закрыть