Регистрация, после которой вы сможете:

Писать комментарии
и сообщения, а также вести блог

Ставить прогнозы
и выигрывать

Быть участником
фан-зоны

Зарегистрироваться Это займет 30 секунд, мы проверяли
Вход
auto-volodimir-danik
Имя:
Володимир Даник
Статус:
Опытный писатель (458 комментариев)
Зарегистрирован:
23.02.2018 23:27
Карма:
2168
Топ-10 блогеров:
Да
 • Достижения:
  • Прокомментировал пост → Польские журналисты приехали в Киев проведать Томаша Кендзёру и сняли об этом видео

   Щось наші журналюги – на місці засиділись! А могли б і рвонути – чи в Англію до Ярмоленка і Зінченка, чи в Бельгію до Малиновського, чи в Іспанію до Зозулі...

   21.04.2019, 02:50
  • Добавил пост → Про легендарного тренера - ну, хоч однісіньке слово...

   Сайт який?! Динамівський... Отож чи варто про якісь аспекти діяльності «Шахтаря» чи якихось помітних фігур, до цієї діяльностї причетних?! Та, мабуть, варто. Бо досвід є досвід. Чи свій... чи чужий... Аби тільки на користь! Дехто, правда, міг би зауважити, що краще учитися на досвіді чужому. Бо так прагматичніше.

   Читать полностью →

   20.04.2019, 23:32
  • Прокомментировал пост → Цыганочка с выходом

   У телепередачах з участю експертів є така «гра»: якщо один експерт висловлює думку в один бік, інший у бік – протилежний або дуже відмінний. Може, і Циганик прогнозує у дусі подібної логіки, а не усім звичної.

   20.04.2019, 12:36
  • Прокомментировал пост → Традиції "Динамо" і... "Шахтаря"

   «Шахтар» був і бронзовим призером Союзу, і були непогані матчі на міжнародній арені. «Дніпро» був чемпіоном Союзу. У «Чорноморця» були яскраві перемоги у єврокубках. «Карпати» завойовували Кубок Союзу. Загалом з 18 клубів союзної вищої ліги – шість було з України.
   Щодо того скільки, скажімо, у командах «Динамо», які тренував Лобановський, було динамівських вихованців, а скільки – з інших українських клубів, сказати не можу. А дізнатися – було б цікаво.

   20.04.2019, 11:46
  • Прокомментировал пост → Всемирный день рок-н-ролла (World Rock-n-roll Day)

   Треба сказати, що український рок має свої шедеври. Але ми надто рідко їх чуємо і надто рідко порівнюємо з чимось іншим. Надто рідко, щоб, не побоюючись полеміки, сказати конкретно – це шедевр!

   18.04.2019, 18:05
  • Прокомментировал пост → Обзор СМИ. Не из робкого десятка

   Автор публікації пише: «...команда Александра Хацкевича накануне испытывала настолько серьезные кадровые трудности, что многие даже поспешили занести в фавориты матча хозяев поля».
   Хуанхе Рамос, що колись тренував «Дніпро», на запитання журналіста про основний склад команди, відповідав: – Який основний склад?! У мене є двадцять п’ять професіоналів, що мають бути готові у будь-який момент вийти на поле.
   У «Динамо», як з’ясувалось, є теж – двадцять п’ять професіоналів! Але деякі з цих двадцяти п’яти виходять на поле тільки тоді, коли у команди «...настолько серьезные кадровые трудности».

   17.04.2019, 03:15
  • Прокомментировал пост → Полеты совковых клише

   Дотепна і яскрава назва – «Польоти совкових кліше»! І тема актуальна. Для «Динамо» часів Маслова і Лобановського було характерним відслідковування тенденцій сучасного їм футболу. А Лобановський ці тенденції і випереджав. Цим до певної міри і пояснюється переможна хода «Динамо» у ті часи. Автор публікації уважно придивляється до теперішньої гри сильних європейських команд і це цікаво.

   17.04.2019, 02:47
  • Прокомментировал пост → Традиції "Динамо" і... "Шахтаря"

   Леонід Глібов – це наша класика. А класика може інколи сказати набагато більше про теперішні часи, аніж автори нині сущі. Щодо моралі, то кожну мораль можна трактувати по-різному. Коли людина береться, скажімо, тренувати команду, а у неї не вистача чи таланту чи уміння, то це проблема. Коли ж хтось висловив думку неточну чи недостатньо аргументовану, то це невелика біда. Якщо поруч є люди, що можуть висловитись і точніше, і переконливіше.
   Найважливішим на футбольному сайті є те, що тут спілкуються люди, що знають і люблять футбол. І у яких є чому повчитися.

   16.04.2019, 18:37
  • Добавил пост → Традиції "Динамо" і... "Шахтаря"

   Дерево – має коріння! Чим глибше коріння, тим вище дерево. Так і розвиток подій у великій мірі визначає… коріння цих подій. А воно не тільки у теперішньому дні, а і у дні минулому. Ви любите фантастику? І наукову, і ненаукову?! Я люблю… Навіть були літературні спроби у цьому жанрі. І навіть ці спроби було відзначені (колись!

   Читать полностью →

   16.04.2019, 03:59
  • Прокомментировал новость → Виталий Кварцяный: «Я ушел из практической тренерской работы, мне стало неинтересно»

   Український чемпіонат частенько критикують, а я не завжди погоджуюсь. Але коли такий талановитий тренер, як Кварцяний, «у простої» – це відвертий мінус для українського чемпіонату. Цікавий матч – це коли неординарне тренерське бачення гри бореться з баченням гри не менш неординарним. А матч нудний – це коли відсутність власних думок змагається... з відсутністю власних думок. А яких матчів у нас більше?

   14.04.2019, 03:46
  • Прокомментировал новость → Артем Франков: «Возможно, Че Че — не игрок для нашего чемпионата»

   О, та вельмишановний Артем Франков – людина радянського стилю! Не бачив, але знає. Але слово, до того ж підкреслене, «возможно» показує, що він... бурхливо демократизується.

   14.04.2019, 03:35
  • Прокомментировал новость → Стало известно, кто рекомендовал «Динамо» подписать Карлоса де Пену

   Хороша думка зайвою не буває. У «Динамо», як мені здається, є проблеми з грою у півзахисті. Отож новий легіонер, тим більше рекомендований Леонідом Буряком, був би доречним і зміг би підсилити гру. Багато розмов було про форварда, але ж хтось форварду має робити «останні», націлені передачі.

   14.04.2019, 03:30
  • Прокомментировал пост → Скорость без техники, техника без скорости

   Згоден з автором, коли він акцентує увагу на швидкості... Швидкості руху футболістів... швидкості руху м’яча (і виконання передач теж). Але гра йде на високих швидкостях у першу чергу тоді, коли обидві команди грають, так би мовити, «на зустрічних курсах». А з «Динамо» більшість українських клубів грає обережно.

   14.04.2019, 03:04
  • Прокомментировал пост → Мариуполь vs ДК. Приятная Победа на классе

   Цікава публікація... Вдумливий аналіз... І цікавим є і те, що автор після аналізу перлин європейського футболу перейшов до розгляду матчу українського чемпіонату.
   Автор дивується – чому замінили Сідклея... Можливо, на основі досить болючого недавнього досвіду тренерський штаб прийшов до висновку, що бразильців треба «вливати» у динамівську гру поступово. Бо крайнощі, коли бразильці або сидять на лаві запасних, або грають «від дзвінка до дзвінка», мабуть, і справді надмірні. Особливо, коли бразилець починає грати за «Динамо».

   14.04.2019, 02:42
  • Прокомментировал пост → Два разных тайма

   Дотепно сказано «...кривой прицел местных нападающих». А слова у кінці публікації – «надеяться на чудо…» – і справді ж зворушують.

   14.04.2019, 02:24
  • Прокомментировал пост → Судейство как отражение состояния дел в обществе

   У чому неймовірна привабливість такого жанру, як блог – неабияка суб’єктивність і спрагле намагання бути об’єктивним! Загалом – чудова (і не тільки футбольна!) публіцистика. Не з усіма думками, висловленими автором, погоджуєшся, але прочитане хвилює і змушує замислитись. А це головне.
   Спасибі за думки про фільм. Сам фільм не бачив, але коли цікава людина каже – цей фільм цікавий... – при нагоді переглянути фільм не пропустиш. Бо і футбол, якщо уважніше придивитись, це серйозний фільм, а не тільки... відверта «розважалка»!

   14.04.2019, 02:15
  • Прокомментировал пост → Концесловие к матчу "Шахтёр" Донецк - "Динамо" Киев

   Автор публікації правий щодо психології. У тренерському штабі ще не знайшли підходу, щоб «реактивність» Гармаша працювала на команду, а не навпаки.

   11.04.2019, 01:54
  • Прокомментировал пост → О мелочах и пустяках - 2.

   Автор публікації правий, акцентуючи увагу на грі «Динамо» у півзахисті. Тоді коли атака «з ходу» ефекту не дасть, коли треба маневрувати і перегравати суперника у середині поля.

   11.04.2019, 01:47
  • Прокомментировал новость → СМИ: экс-вингер «Миддлсбро» находится в Киеве и близок к подписанию контракта с «Динамо»

   Спасибі, що підказали. Не помітив. Це знімає багато проблем. Гравців-латиносів, що пройшли горнило англійського та іспанського клубів, у «Динамо» ще ніби і не було. Отож, може, це і дасть результат вартий уваги.

   11.04.2019, 01:35
  • Прокомментировал новость → Игорь Цыганик: «ФК «Львов» это — одна большая продолжающаяся системная ошибка»

   Одна з проблем України – це те, що тут не цінують і не вміють використовувати власні таланти. Яка помилка?! В команді цінують таланти – хай маловідомі і бразильські. То, може, і до українських колись черга дійде? Чи краще, щоб і зовсім не доходила?!

   10.04.2019, 04:51
  Пополнение счета
  1
  Сумма к оплате (грн):
  =
  (шурики)
  2
  Закрыть