Регистрация, после которой вы сможете:

Писать комментарии
и сообщения, а также вести блог

Ставить прогнозы
и выигрывать

Быть участником
фан-зоны

Зарегистрироваться Это займет 30 секунд, мы проверяли
Вход
auto-volodimir-danik
Имя:
Володимир Даник
Статус:
Старожил (887 комментариев)
Зарегистрирован:
23.02.2018 23:27
Карма:
5358
Топ-10 блогеров:
Да
 • Достижения:
  • Прокомментировал пост → Чутливий нерв... прихованої драми!

   Треба скакзати, що «Ворскла» усе ж намагалася проявити характер, та «Динамо» грало і активно, і обережно водночас і кращі свої якості «Ворскла» виявити просто не змогла. Але хай виявляє їх… ну, скажімо у матчах з «Шахтарем»!

   29.11.2020, 22:15
  • Прокомментировал пост → Чутливий нерв... прихованої драми!

   Згоден з Вами. Але головне, що «Динамо» перемогло. Бо нині «Динамо» і удома, і на виїзді – грає домашню модель, а не виїзну! І удома її грати важче, ніж на виїзді.

   29.11.2020, 05:47
  • Добавил пост → Чутливий нерв... прихованої драми!

   У кожній справі багато що вирішують деталі. Отож... грають дві команди – одна розташувалась на першій позиції у турнірній таблиці чемпіонату, друга – на третій... І дві червоні картки! По одній на кожну з команд.

   Чого ж воно так? Чи не щастить футболістам?! А непруха – вона ж трапляється у кожній справі.

   Читать полностью →

   28.11.2020, 23:09
  • Прокомментировал пост → Динамо Ворскла. Передбачливо і тому небезпечно.

   З інтересом прочитав публікацію. Написано конкретно і по суті про ігрове обличчя команди. Українських тренерів у топ-ліги поки що не беруть. А даремно. Отож для українського тренера гра з «Динамо» чи не найяскравіша можливість виявити себе. Отож – будемо дивитись!

   26.11.2020, 20:47
  • Прокомментировал пост → Олег Блохин. "Окно" в Европу...(окончание)

   Блохін виявив себе не тільки як сильний гравець, а і як помітний тренер. Зокрема у Греції, де немало технічних гравців та і рівень футболу непоганий. Були ж – чемпіонами Європи. Українці-футболісти уже завоювали до певної міри авторитет у Європі. Скажімо, у Бельгії, Туреччині, Італії. А до українських тренерів Європа ще по суті – поки що тільки придивляється.

   13.11.2020, 00:54
  • Добавил пост → Футбол - одвічна теорема!

   Отож… готуймо переконливі аргументи. Для чого?! Життя – одвічна теорема! І її треба… ну, може, не щодня… але ж доводити. Та і про футбол можна сказати те саме. Так, улюблена команда – стійка у обороні. Потужна у півзахисті. Стрімка у атаці.

   Але ж це треба доводити. І граючи з суперниками, рівними собі, і у грі з суперниками… ну, ніби слабшими.

   Читать полностью →

   12.11.2020, 04:55
  • Прокомментировал пост → 2. Олег Блохин. "Окно" в Европу...

   А зображені події можна усе ж порівняти… з чим?! З епізодом з першого матчу «Динамо» з «Баварією», коли Блохін пішов на чотирьох захисників німецького клубу і… зумів забити гол!

   11.11.2020, 04:41
  • Прокомментировал пост → 1. Олег Блохин. "Окно" в Европу...

   Історію футболу ніби і знаємо, але ж минають роки, з’являються нові публікації і наше бачення ніби добре знайомих тем стає – і повнокровнішим, і різнобічнішим! А то і взагалі – зовсім іншим, аніж ми це собі уявляли.

   10.11.2020, 05:54
  • Добавил пост → 0:3... при майже рівній грі!

   Отож «Динамо» – «Шахтар»... Гра, що викликала загальний інтерес. Гра принципова. Протистояння... Дербі... Заруба... як у останній час кажуть про подібні поєдинки!

   Протистояння в умовах коронавірусу. Коли чомусь дивуєшся, а чомусь і втомився дивуватись. Таке враження, що, скажімо, якби Ігор Циганик вийшов у складі «Динамо», ну, а Віктор Циганков зайнявся справами журналістськими, то мабуть би.

   Читать полностью →

   09.11.2020, 02:11
  • Прокомментировал пост → Динамо Барселона. Чи є у нас шанси?

   Щиро вдячний за цікаву і аргументовану відповідь. І хоч «куманоїди» перемогли динамівців, тренерська творчість самого Кумана пієтету не викликає. Чому його взяли до «Барселони»?! Можливо внаслідок доброї згадки. Колись «Барселону» тренував інший голандець Райкаард. І тренував ніби непогано. Але чомусь у «Барселоні» довго не втримався.

   06.11.2020, 03:36
  • Прокомментировал пост → Помнят ли в "Барселоне" 1997-й?!

   Щодо Євтушенка цікаво… Бо у цього поета і проза непогана є, і дорожні замітки… Він добре поїздив по світу і з багатьма неординарними людьми зустрічався. Отож я – просто заінтригований!

   06.11.2020, 02:25
  • Прокомментировал пост → Помнят ли в "Барселоне" 1997-й?!

   Добре, що згадали Бродського. У нього (поета...) ще і блискуча проза, яскраві, неординарні есе. Чи писав він про футбол?! Якщо писав, то цікаво було б прочитати. А як не писав, то жалко. Бо гостро мислив чоловік.

   04.11.2020, 23:43
  • Прокомментировал пост → Ну, і... наримувалося!

   Щодо КАШТРУлі – дотепно сказано! Очільник «Шахтаря» Каштру – талановита людина, хоча як тренер... ну, мені так здається... поступається Луческу. І все ж майбутнє протистояння з «Шахтарем» для мене цікаве насамперед, як полеміка у тренерському баченні гри. Цікаво, які саме ігрові аргументи будуть продемонстровані. З обох сторін.

   04.11.2020, 23:33
  • Прокомментировал пост → Ну, і... наримувалося!

   Добре, що ще один Володимир і теж не байдужий до поетичних поривань. А балалайка у потрібний момент – річ замашна! Навіть замашніша, ніж гітара чи булава.

   04.11.2020, 23:26
  • Прокомментировал пост → Динамо Барселона. Чи є у нас шанси?

   Гру «Шахтаря» при Луческу до певної міри порівнювали з грою «Барселони». Чи не буде наступна гра до певної міри грою... Луческу проти Луческу! Ваша думка?!

   04.11.2020, 05:23
  • Добавил пост → Ну, і... наримувалося!

   Та і в коронавірусному футболі є якийсь незбагненний шарм, якась неоднозначна за своєю суттю привабливість. Отож так чи інакше замислюєшся над цим і раптом помічаєш, що і у творчому розумінні щось у тебе наримувалося… ну, на футбольну тематику. Скажімо, про теперішній етап у футболі.

   І справді

   Бо і бува – за голом гол…

   Суворий вир подій!

   Читать полностью →

   04.11.2020, 02:43
  • Добавил пост → Читаємо - ...поезію!

   Отож поезія... І чи треба її – читати?! Питання далеко не риторичне. Бо поезія краще сприймається на слух. Коли її читають – чи сам автор, чи умілий і небезталанний читець.

   Згадалося… Колись (і це вже було давно...) мав можливість почути по радіо уривок з поеми видатного поета (один і той же уривок!

   Читать полностью →

   03.11.2020, 16:08
  • Прокомментировал пост → Наші за кордоном

   Цікавий огляд. Все-таки наші гравці ніби помітніші у Європі, аніж раніше.

   02.11.2020, 05:00
  • Прокомментировал пост → Победа всегда хороша, но...

   Супряга явно не комфортно себя чувствует, играя роль «наконечника», ему лучше удаются (точнее, удавались) скоростные атаки из глубины...
   -----------------------------------
   Швидкісні атаки – це добре! Але Супряга досить упевнено себе відчуває себе саме у тисняві штрафного майданчика. Луческу це помітив і активно використовує. А що не завжди є результат – гру кожного забивного футболіста уважно вивчають і бува, що вдалий досвід з часом стає майже непотрібним багажем.

   01.11.2020, 09:49
  • Прокомментировал пост → Пеле: подборка дриблинга

   Щиро вдячний за дуже немале задоволення, одержане при перегляді відеоматеріалу. Це, можна сказати, і сторінки футбольного підручника, і класика футболу. Тут немає бажання «перебігати» суперника чи пересилити на морально-вольових. Гра – вільна і невимушена, як дихання!
   Доводилось читати, що Пеле умів чудово розслаблятися. Скажімо, колеги по команді нервуються перед відповідальним матчем. А Пеле сидить на лавці у роздягальні, прихилиться на хвильку до стіни і... спить. Уявляєте, як це дратувало інших футболістів!
   Згадується момент, коли Пеле мав забити свій тисячний м’яч. А гол – ніяк не забивався! А потім з пенальті таки удалося гол забити. І це стало подією і для Пеле, і для усього футболу.


   01.11.2020, 09:40
  Пополнение счета
  1
  Сумма к оплате (грн):
  =
  (шурики)
  2
  Закрыть