Регистрация, после которой вы сможете:

Писать комментарии
и сообщения, а также вести блог

Ставить прогнозы
и выигрывать

Быть участником
фан-зоны

Зарегистрироваться Это займет 30 секунд, мы проверяли
Вход
auto-volodimir-danik
Имя:
Володимир Даник
Статус:
Опытный писатель (364 комментария)
Зарегистрирован:
23.02.2018 23:27
Карма:
1606
Топ-10 блогеров:
Да
 • Достижения:
  • Добавил пост → Який футбол - без гострого слівця...

   Відбуваються ті чи інші події. І у кожного щодо них – своя думка. І кожен з нас вихлюпує свої враження чи у розмовах, чи у якихось (коротких чи не дуже...) нотатках. А якщо це події футбольні, то можна їх і на футбольному сайті прокоментувати.

   І враження від цих коментарів, де градус переживань інколи зашкалює, буває різним.

   Читать полностью →

   14.02.2019, 15:50
  • Прокомментировал пост → О шансах Динамо в Пирее и не только

   При всій повазі до форвардів, головною силою, так би мовити, мислячим хребтом, «Динамо» завжди був півзахист. Коли удається відібрати м’яч і зробити миттєву атаку у відповідь, усе ніби нормально. Коли ж до атаки суперник готовий, півзахист «Динамо» не завжди домінує на полі. І це проблема.

   12.02.2019, 00:49
  • Прокомментировал новость → «Динамо» — «Волеренга» — 2:1. ВИДЕОобзор

   Щодо голів, забитих динамівцями. У матчах, які «Динамо» проводило у внутрішньому чемпіонаті, не завжди далекі передачі динамівців були ефективними. Тут далека передача привела до голу. Отже, певний рух уперед. Другий гол – після стандарту. Це свідчить, що «Динамо» активно відпрацьовує цей елемент гри. Уміле виконання стандартів важливе і на міжнародному рівні, і в українському чемпіонаті, коли динамівцям треба долати перенасичену оборону суперника.
   Щодо голу норвезького клубу. Забито майстерно, але форварду суперника у карній зоні дали забагато волі. Що має насторожити перед виїзним матчем з «Олімпіакосом».

   11.02.2019, 02:42
  • Прокомментировал пост → Да, были люди в наше время…

   Те, що для глядача, хоч і уважного та кваліфікованого – лише точка зору, для тренера – вчинок. Треба повірити у гравця і допомогти йому дорости – до майстра! І повірити тоді, коли підстав для такої віри ще не надто багато. Шукати і виховувати таланти – це теж... талант! Тут критика, навіть жорстка, може і не допомогти.

   11.02.2019, 02:18
  • Прокомментировал пост → Лучшие легионеры киевского «Динамо». Итоги

   У тому, що відзначили Белькевича і згадують Колотова, є і своя логіка, і своя справедливість. Динамівці (володарі «Золотого м’яча»!) – форварди... Але ж ще Маслов ввів у гру систему 4-4-2. Суть якої – зменшити кількість форвардів, але домінувати у середині поля. І в результаті – забивати більше, ніж суперник! Лобановський (дуже по своєму!) розвивав ту ж тенденцію. Але форварди – помітніші. Отож і справді ж – помічаймо... і трудівників середини поля!

   11.02.2019, 01:54
  • Прокомментировал пост → В умовах "офсайдної" пастки

   Здається, у матчі, про який Ви ведете мову, збірна СРСР штучний «офсайд» не використовувала. Мені згадується інший матч – фінал чемпіонату Європи з голландцями. Гра була рівною, але голландці забили два голи. Перший з них був забитий на основі активної протидії голландців «штучному» офсайду, який застосовувала радянська збірна, керована Лобановським. Захисники радянської збірної дружно пішли уперед, щоб залишити голландців у положенні «поза грою». Голландці, які розташовувались, поруч з захисниками, рвучко кинулися назад, щоб цьому протистояти. Гулліт і Ван Бастен, що розташовувались на віддалі від «переднього краю», навпаки – рушили вперед. І після передачі гол був забитий. Чи було це імпровізацією, чи це був хід, відпрацьований заздалегідь – сказати важко.

   08.02.2019, 21:13
  • Прокомментировал пост → В умовах "офсайдної" пастки

   Чим привабливий футбольний сайт? Вдумливими і кваліфікованими коментарями. Бо коментарі і уточнюють, і доповнюють при необхідності висловлену думку. І це хороша школа з точки зору розуміння футболу. Такої і простої, і непростої гри.
   Згоден з Вашими зауваженнями.
   Щодо офсайду. Якщо я правильно зрозумів, гравці, що виконують штучний «офсайд», мають діяти на випередження? Тоді ситуація з штучним «офсайдом» – ще цікавіша!
   Щодо правил. Я сам (та і, мабуть, багато хто з болільників!) не досить чітко обізнаний щодо футбольних правил. Більш уважно придивляєшся до них, коли їх трактування помітно впливає на гру. Отож зауваження суттєве.

   08.02.2019, 19:24
  • Прокомментировал пост → В умовах "офсайдної" пастки

   Згоден з Вами. Штучний «офсайд» для теперішнього «Динамо» – це не актуально. Та і сам Лобановський з командами, які він тренував, використовував штучний «офсайд» далеко не завжди.

   08.02.2019, 19:08
  • Прокомментировал пост → В умовах "офсайдної" пастки

   Спасибі за Ваше повідомлення. Це цікаво. Якщо можна буде переглянути цей матч у інтернеті, обов’язково перегляну.

   08.02.2019, 19:02
  • Прокомментировал новость → «Динамо» — «Нью-Ингленд Революшн» — 1:3. ВИДЕОобзор

   Гра вельми повчальна. А особливо голи. Гол, забитий «Динамо», виник завдяки стрімкій, дуже непоганій комбінації, що свідчить про вдумливу роботу команди над атакуючими діями. А голи, забиті динамівцям? Перший – забитий головою. Другий – ударом здалеку. Третій – завдяки дриблінгу у карній зоні. Подібні ігрові елементи у грі самого «Динамо» виявляють себе недостатньо. Ось тут і треба і придивитись, і замислитись.

   07.02.2019, 04:13
  • Прокомментировал пост → Трошки фоток з соцмереж

   Нині якісний рівень книговидання в Україні суттєво зріс. І приведені фото так і просяться на сторінки якоїсь цікавої книги про український футбол. Хоча подібних книг поки що не видно.

   07.02.2019, 03:42
  • Прокомментировал пост → "Шевченко не существует, Зозуля - "Золотой мяч": испанские СМИ, пораженные перформансом нашего форварда, перешли на украинский

   В Україні не так і багато гравців, що мастерно грають «на другому поверсі». Отож такий форвард заслуговує на увагу.

   07.02.2019, 03:36
  • Прокомментировал пост → Блогер Михаил Смоловой – о товарищеском матче «Динамо» - «Нью-Инглэнд Революшн»

   Експерименти зі складом «Динамо» дозволяють знайти нові, свіжі барви у грі окремих гравців і у грі команди в цілому. Чи пригодиться це у подальшому – побачимо.

   07.02.2019, 03:28
  • Прокомментировал пост → Это не для нашей прессы

   Згаданий вище стадіон – нібито... європейського рівня. Цікаво, а як у Європі вирішуються подібні питання!

   07.02.2019, 03:20
  • Прокомментировал новость → Они играют — мы «терпим»

   На превеликий жаль, ментально ми відстаємо від західноєвропейських уболівальників, які ходять на рідну команду незалежно від того, з ким вона грає.
   -------------------------------------------------------------------------------------------------
   Автор, один з провідних українських спортивних журналістів, висловлює дуже цікаву і актуальну думку. Але ж…
   Колись, ще у минулому сторіччі, мюнхенська «Баварія» грала товариський матч з американським клубом. Німці перемогли з великим рахунком. І знаменитого форварда Герда Мюллера хтось з журналістів запитав: «А чи варто було… грати з такою віддачею і забивати стільки голів?!»
   Герд Мюллер тоді відповів: «Але ж на матчі були болільники і вони заплатили за квитки свої гроші».
   Отож яка ментальність у акторів, така ментальність і… у глядачів.

   07.02.2019, 02:58
  • Добавил пост → В умовах "офсайдної" пастки

   Один з найяскравіших моїх футбольних споминів ще радянських часів... Тбіліське «Динамо» (а команда була тоді дуже помітною!) грало з бельгійським клубом. Тбілісці – гравці технічні, та і команда була тоді, так би мовити, на ходу. Але тут і спрацювала... «офсайдна» пастка. Ніби дуже замашні граблі – мовляв, наступайте і.

   Читать полностью →

   07.02.2019, 01:56
  • Прокомментировал пост → Строим...

   Вдумлива футбольна публіцистика, яку маємо можливість тут (саме тут!) читати… Небайдужі коментарі… З умінням глянути уважно (хоч і критично!) на гру команди – ніби все в порядку! То, може, і щодо гри щось витанцюється.

   07.02.2019, 01:45
  • Прокомментировал новость → Игорь Суркис: «Всех, кого мы хотели отпустить, мы уже отпустили»

   «Динамо» не вистачає гравця, що добре грає на «другому поверсі». Хоч би і для матчів внутрішнього чемпіонату. Можливо варто було б спробувати когось з молодих і невідомих британців чи німців.

   05.02.2019, 19:15
  • Прокомментировал пост → Моя тройка лучших легионеров киевского «Динамо». Опрос

   Трійка (хоч це і вкрай суб’єктивно) така:
   1. Бангура 2. Д.Рінкон 3. Гавранчич
   Блискучий майстер гольових передач Велозу у «Динамо» не зміг у повній мірі реалізуватися і це прикро. Кранчару при грі у «Динамо» просто не вистачало швидкості, щоб по-справжньому проявити себе. Не можна не згадати таких гравців «Динамо», як Каладзе, Белькевич, Шацьких, Аруна.

   05.02.2019, 01:00
  • Прокомментировал новость → «Рух» планирует перебраться во Львов навсегда

   Неабиякий динамізм у команди! Ну, щодо пересування – з міста у місто! Слава Богу, що у Львів… А не у Київ.

   04.02.2019, 02:29
  Пополнение счета
  1
  Сумма к оплате (грн):
  =
  (шурики)
  2
  Закрыть