Регистрация, после которой вы сможете:

Писать комментарии
и сообщения, а также вести блог

Ставить прогнозы
и выигрывать

Быть участником
фан-зоны

Зарегистрироваться Это займет 30 секунд, мы проверяли
Вход
auto-volodimir-danik
Имя:
Володимир Даник
Статус:
Старожил (940 комментариев)
Зарегистрирован:
23.02.2018 23:27
Карма:
5982
Топ-10 блогеров:
Да
 • Достижения:
  • Прокомментировал пост → Мисливці за невдачами

   Виступ у попередньому відбірковому циклі (до чемпіонату Європи) був більш, ніж успішним. А успіхи вивчають. І ось вам... так би мовити, результат вивчення. Ось тому треба, щоб у суперників з'являвся новий матеріал для вивчення. Щоб їм не набридало... вивчати.

   03.04.2021, 07:11
  • Прокомментировал пост → Латвийская лицензия украинского TV-канала?!

   Повторення теж до певної міри є неповторним. Особливо коли це у іншому жанрі. А блогерські публікації, як мені здається, це щось інше, аніж просто добротна журналістика. Бо тут автор може дозволити собі більшу дозу суб'єктивності. Мовляв, у мене ось така думка. А ви можете думати інакше.
   Помічаєш, що навіть статті, давно написані Деві Аркадьєвим, природно вливаються у блогерську течію. І можливо саме тому, що оцей елемент (власна думка...) у них завжди активно присутній.

   03.04.2021, 06:55
  • Прокомментировал пост → Андрей Шевченко: "Думаю это "звоночек"...

   Відома співачка колись висловила думку, що творче життя — це гонка... І ця гонка втомлює! Мабуть, так і в футболі. Тренер (а відповідно і його команда!) знаходить плюси для своєї гри. А суперники придивляються до цих плюсів і намагаються їх нейтралізувати. І це, бува, удається. І тоді треба, або ці ж плюси, так би мовити, уточнювати, або і взагалі... шукати плюси нові.

   03.04.2021, 06:40
  • Прокомментировал пост → Видеоредактор выбрал именинника...

   Українське книговидання дуже відстає від потреб читачів. Михайличенко грав у Італії та Шотландії. Хіба читачам не було б цікаво дізнатися, а які ж вони, італійський та шотландський футбол — зсередини... Михайличенко грав під орудою Лобановського. А те, яким був у житті видатний тренер, як він мислив і творив — тема теж... загалом невичерпна. І наявність з цього приводу думок різних людей не тільки потрібна, а і обов'язкова.

   01.04.2021, 05:18
  • Добавил пост → Ноти - і жартівливі, і серйозні...

   Мелодія футбольних буднів уміє бути — і привабливою, і захоплюючою, і по-справжньому святковою. Та у ній, як і в кожній мелодії, наявні різні ноти. І певна річ не тільки серйозні, а і жартівливі.

   Футбольний сайт?! На ньому вигострюють свої пера (і без того вже гострі!) мислячі і дотепні люди. Та і читачі у них відповідні.

   Читать полностью →

   31.03.2021, 17:46
  • Добавил пост → Рух і... "Рух"!

   Лобановський свого часу, висловлюючи своє бачення футбольної гри, вживав і такі терміни, як... простір і час. Терміни більш співзвучні, скажімо, фізиці чи філософії. Але ж і для футболу ці слова мають своє і загальне, і конкретне значення. Бо коли команді треба перемагати, а часу залишається все менше, то і сама гра стає, так би мовити, приперченішою.

   Читать полностью →

   22.03.2021, 07:12
  • Прокомментировал пост → "За Блохина!". И не только...

   З часом починаєш розуміти, що футболіст є у наших думках справжньою зіркою не тільки тому, що добре грає і має відповідні спортивні досягнення, а і тому, що про нього писшуть (і до того ж, ще коли гравець виходить на поле...) талановиті книги. Бо недарма ж один з поетів написав -

   Если звезды зажигают,
   То это — кому-нибудь нужно!

   Так, це потрібно. ФУТБОЛУ і... людям небайдужим до нього.

   21.03.2021, 06:39
  • Добавил пост → Верлібри зі "Склянки..."

   Колись у Черкасах проходив творчий вечір однієї з місцевих поетес. Поетеси, що брала активну участь у політичному процесі. Їй задавали питання. І я запитав теж — а чи є у її творчості щось... про політику.

   Поетеса рішуче відповіла, що ні. І з часом, замислюючись над її відповіддю на це питання, я однак приходив до висновку, що політичні реалії усе ж так чи інакше входять у поетичні тексти багатьох (якщо не всіх!

   Читать полностью →

   21.03.2021, 05:42
  • Прокомментировал пост → Чё то черти не шутили... или Подажите! Ща мы с Винниками реабилитируемся!:)))

   А чого ж... Наступні матчі — чудовий шанс... на реабілітанс!

   19.03.2021, 07:26
  • Прокомментировал пост → Первые впечатления по поводу окончания евросезона

   Враження перші, а все ж... не останні. “Динамо”... ну, таке враження... перебуває у стані дуже поступової, але ж суттєвої перебудови. Перебудовується, але ж... ще недобудувалося! Може ж, таки... вибудується?!

   19.03.2021, 07:22
  • Прокомментировал пост → Экскурсия на Пиренейский полуостров

   Екскурсія — чудова! Та й екскурсоводи нічогенькі...

   19.03.2021, 07:14
  • Прокомментировал пост → Почему Васильич был против...

   Блохін забивав немало і тоді, коли вже завершував свою кар'єру, як гравець. Це потужний аргумент на користь того, що треба не тільки активно використовувати молоді таланти, а і... відповідно цінувати ветеранів!

   19.03.2021, 07:07
  • Добавил пост → Збагачуэмось... досвідом!

   Отож... збагачуємось досвідом — і гірким, і солодким! А чого ж і не збагачуватися?! Бо наступна така нагода, може, випаде і не скоро.

   Життя переповнене несподіванками. І приємними, і не дуже. А ми на них реагуємо. Чи зразу. Чи потім.

   Бува, напишеш щось. Короткоформатне і віршоване. А мине час і не згадаєш, а з якого ж приводу це писалося.

   Читать полностью →

   19.03.2021, 06:48
  • Прокомментировал пост → Цілий тин балаканин...

   Так, сила “Динамо” у швидкісному маневрі. А для цього потрібен простір. І Луческу раціональною організацією гри таки зумів простору динамівцям додати. Хоча це виявляє себе і не завжди.

   15.03.2021, 16:47
  • Прокомментировал пост → Цілий тин балаканин...

   Так, у “Зорі” підряд два талановиті тренери - Вернидуб, а тепер Скрипник. Отож метушні і смикання зі зміною тренерів нема і це дається взнаки. А обдарований тренер — це і вдалий підбір нових гравців, і уміле використання тих футболістів, що є, і неординарне ігрове обличчя команди.

   15.03.2021, 16:43
  • Прокомментировал пост → Цілий тин балаканин...

   Кожна команда грає настільки сильно, наскільки їй дозволяє суперник. Чогось більшого, ніж було, “Динамо” “Зорі” просто не дозволило.

   15.03.2021, 16:34
  • Прокомментировал пост → Цілий тин балаканин...

   Це так. Щось подібне було до певної міри і у “Динамо” при Хацкевичі, коли з “Шахтарем” грали на рівних і навіть перегравали, а з слабшими командами втрачали очки.

   15.03.2021, 16:30
  • Прокомментировал пост → Сразу после игры!

   Это "Новое Динамо"?.Не знаю.Знает только ГТ и его штаб.
   -----------------------------------------------------------------------------
   Цікава думка. Мабуть, ГТ і штаби інших команд краще, ніж болільники, “читають” ситуацію на полі. А нам з Вами важче зорієнтуватися, щодо динамівського штабу і зокрема — у якому саме рукаві у них... лівому чи правому... козирний туз.

   15.03.2021, 04:55
  • Прокомментировал пост → В футболе случаются открытия

   Такое впечатление, что у современных игроков какая-то "ударофобия".
   ------------------------------------------------------
   Ви спостережлива людина і Вашим враженням можна довіряти. Тим більше, що вони частенько співпадають з враженнями іншим блогерів і моїми власними. Але може це... не “ударофобія”?! Може, оборона і команд “забугряних”, і команд українських стала... активнішою, злішою і ефективнішою. А група атаки (форварди і півзахист) ще до цього не пристосувалась. Цікаво було б знати Вашу думку, як людини, що добре знається на футболі.

   15.03.2021, 04:40
  • Добавил пост → Цілий тин балаканин...

   Цілий тин балаканин про чемпіонські амбіції “Зорі” цього разу виявився... безпідставним. Але ж і зовсім безпідставним його не назвеш. Бо як добре відомо усім — де тин, там і ворота. Щоправда два голи забито було саме у ворота “Зорі”, а не “Динамо”. Але ж футбол — це ж суперечлива і інколи настільки нелогічна штука, що хоч.

   Читать полностью →

   15.03.2021, 04:04
  Пополнение счета
  1
  Сумма к оплате (грн):
  =
  (шурики)
  2
  Закрыть