Регистрация, после которой вы сможете:

Писать комментарии
и сообщения, а также вести блог

Ставить прогнозы
и выигрывать

Быть участником
фан-зоны

Зарегистрироваться Это займет 30 секунд, мы проверяли
Вход

Чи потрібна Шуріку "Стіна"?

2011-10-03 14:00 Доброго дня! Вкотре (!) хочу звернути увагу на що перетоворився колись найпопулярніший футбольний форум в Україні. ...

Доброго дня!

Вкотре (!) хочу звернути увагу на що перетоворився колись найпопулярніший футбольний форум в Україні.

Постійний срач (вибачте на слові), "атака клонів" та відверте загаження усіляким лайном (типу вчорашніх та сьогоднішніх підерастичних творів) не знаходить жодної реакції у адміністраторів форуму. 

Були відмовки на зразок "саморегуляція" - тобто дописувачі самі мали просто ігнорувати провокаторів. Гаразд, можна погодитись.

Але що робити з "клонами"? Чому щоразу дописувачі мають здогадуватись: написав текст відомий тобі автор чи його "клон"? Була цілком логічна пропозиція ввести реєстрацію аби хоч від клонів позбавитись. Але ж ні. Шурік категорично відмовився від неї на Стіні, хоча охоче застосовує в блогах та статтях.

Загаження - іноді модератори все ж таки їх труть, але далеко не завжди. Про оперативність взагалі смішно казати: повідомлення не те що "нейтрального" характеру, але й відверті образи на адресу нашої команди, гравців, тренерів, історії - висять від кількох годин до кількох діб. Це називається модерація?

 

Можна здогадуватись кому і навіщо потрібно знищити Стіну. Але не можу здогадатись, чому Шурік дивиться на це все крізь пальці. От і постає питання, а чи потрібна взагалі Стіна Шуріку?

03.10.2011, 14:00
SergiyS
Автор:
(SergiyS)
Статус:
Наставник (1628 комментариев)
Подписчиков:
1
Медали:
Топ-матчи
Чемпионат Франции Бордо Марсель 1 : 1 Закончился
Амьен Лилль - : - 20 ноября 20:00

Еще на эту тему

Самое интересное:

Лучшие блоги
Loading...
Пополнение счета
1
Сумма к оплате (грн):
=
(шурики)
2
Ваша карма ():
=
(шурики)
Сумма к оплате (грн):
=
(шурики)
Сумма к оплате (грн):
=
(шурики)
Закрыть