Регистрация, после которой вы сможете:

Писать комментарии
и сообщения, а также вести блог

Ставить прогнозы
и выигрывать

Быть участником
фан-зоны

Зарегистрироваться Это займет 30 секунд, мы проверяли
Вход

Тетяна Алієва: "Сашко -- великий театрал"

2011-12-16 10:29 Компанiя гравцiв "Шахтаря" та "Динамо" поїде разом на вiдпочинок у Дубай та Карпати У сiм'ї футболiста ...

Компанiя гравцiв "Шахтаря" та "Динамо" поїде разом на вiдпочинок у Дубай та Карпати

У сiм'ї футболiста "Динамо" та збiрної України Олександра Алiєва назрiває вагома подiя. Родина готується охрестити сина Артема. Як сказала кореспондентовi "Експресу" дружина Алiєва Тетяна, хрещеним батьком пiврiчного Артема Алiєва буде Євген Селезньов, форвард "Шахтаря", запеклого конкурента "Динамо" на футбольному полi.

-- Нашому синовi скоро мине пiвроку, -- каже Тетяна Алiєва. -- Думаю, далi не варто затягувати iз хрестинами. "Динамо" зiграло останнiй матч, тож тепер ми похрестимо Артема.

-- Давно ви вирiшили, що хрещеним батьком буде Євген Селезньов?

-- Так. Селезньов уже знає, що буде кумом Алiєва. Гарна вiн людина. I його дружина Алла -- також. Ми не помилилися у виборi! Тепер наша кумiвська спiльнота збiльшиться. Алiнку, нашу донечку, теж хрестила дружина футболiста Руслана Костишина. Тепер близьким другом сiм'ї буде й Селезньов.

-- Селезньов та Алiєв грають у командах, якi мiж собою ворогують...

-- Вони конкурують на полi. Коли грають одна з одною, то не шкодують нi себе, нi суперника! Нiяких поблажок. А поза футболом товаришують. I вiдпочиваємо ми сiм'ями разом.

-- Ви уже вирiшили, де проведете зимову вiдпустку?

-- Так, спешу поїдемо погрiтися до Об'єднаних Арабських Емiратiв, а ближче до Нового року вiдпочинемо в Карпатах. Компанiю нам складе чимало футболiстiв -- i з "Динамо", i з "Шахтаря". Новий рiк проведемо на гiрськолижному курортi.

-- Ваш чоловiк захоплюється лижами?

-- Вiн у мене дуже спортивний! Займається, мабуть, десятками видiв спорту. Лижi, хокей, волейбол, баскетбол, ковзанярство, плавання... На мiсцi не всидить.

-- Недавно ви побували на виступi однiєї iз вiдомих гумористичних команд. Часто вiдвiдуєте концерти?

-- Так, стараємосю вириватися з хати на люди. Вiдвiдуємо i культурнi заходи. Правда, коли жили у Москвi, то частiше бували у товариствi. Нинi ж у нас двоє дрiбних дiтей. Вiльного часу обмаль. Та все одно стараємося ходити на концерти. Любимо також театр.

-- Невже Олександр Алiєв -- театрал?

-- Так, i великий! Хоча iнiцiатором походiв на вистави завжди виступаю я. Сашко весь у футболi. Несправедливо було б покласти на нього ще й органiзацiю дозвiлля. За це вiдповiдаю я, його дружина. Щодо концерту "95 кварталу", то ми з ними дружимо. I коли запросили, ми не вiдмовилися.

-- Вам дiсталися квитки у першому рядi...

-- Так, ми питали, скiльки вони коштують, хотiли заплатити. Але органiзатори вiдмовилися у нас брати грошi.

-- На концертi побували також Юрiй Сьомiн та Андрiй Шевченко. Чи було продовження свята?

-- Що ви?! Добре, що ми викроїли три години на концерт. Пiсля нього мерщiй додому, до дiтей. Щастя, що маємо надiйну няню -- можемо iнодi вийти з дому. Зрештою, частенько нас замiняє моя мама.

-- А батьки вашого чоловiка?

-- Вони також часто навiдуються. Добре, що переїхали iз далекого Хабаровська до Курська. Це вже не так далеко до Києва. Сашко в них єдиний син. Отож Артем та Алiна -- єдинi їхнi внуки. Дiдусь i бабуся сумують за ними i часто приїжджають.

-- На кого схожi вашi дiти?

-- Малята постiйно змiнюються! Ось Артем сьогоднi може бути схохим на мене, а за тиждень -- на Сашка. Треба трохи почекати, коли риси у них стануть виразнiшими.

-- А якi риси характеру вони успадкували? Якось, примiром, дружина Олега Блохiна призналася, що її чоловiк має дуже непростий характер...

-- Немає на планетi людини, яку можна назвати iдеальною. I Сашко з характером. Найгiрша його риса -- вибуховiсть. Та минає час, i вiн заспокоюється. Ми одне одного доповнюємо. Вже сьомий рiк разом. Нiяких проблем у взаєминах. Я не помiчаю в чоловiковi якоїсь риси характеру, яка б мене дратувала.

Думаю, менi поталанило. Цiную, що маю такого чоловiка i здорових дiтей. Стараюся проводити якнайбiльше часу iз сiм'єю. Ось ми їдемо на вiдпочинок в Дубай i беремо зi собою малечу. Не хочу з ними розлучатися анi на мить. I в Карпатах будемо вiдпочивати з дiтьми. Не вiрю розмовам, що вiдпочинок iз дрiбними дiтьми -- це мука. Неправда.

 

 Источник: Экспресс

16.12.2011, 10:29
SER_FOOTBALL
Автор:
(SER_FOOTBALL)
Статус:
Наставник (1994 комментария)
Подписчиков:
0
Медали:
Топ-матчи
Лига чемпионов Спартак Севилья 0 : 0   17 октября 21:45

Еще на эту тему

Самое интересное:

Пополнение счета
1
Сумма к оплате (грн):
=
(шурики)
2
Ваша карма ():
=
(шурики)
Сумма к оплате (грн):
=
(шурики)
Сумма к оплате (грн):
=
(шурики)
Закрыть