Сьомін: Перемогу не можна назвати легкою

2012-02-06 20:44 http://fcdynamo.kiev.ua/content/catalog/item2_68_sm1.jpg Головний тренер київського "??Динамо" Юрій Сьомін прокоментував перемогу киян у півфіналі турніру над китайським "Гуанчжоу" ...

Головний тренер київського "??Динамо" Юрій Сьомін прокоментував перемогу киян у півфіналі турніру над китайським "Гуанчжоу" - 4:0.

"Незважаючи на великий рахунок, перемогу не можна назвати легкою - коментує Сьомін. Добре, що вдалося забити два швидких м'ячі, хоча в першому таймі гра в принципі була рівною.

Після перерви не склало особливих труднощів довести матч до перемоги. Радує, що Мехмеді знаходить взаєморозуміння з партнерами, сьогодні він віддав дві гольові передачі в досить непростих ситуаціях.

Найголовніше, що він добре витримує пропоновані на тренуваннях навантаження, і ми сподіваємося, що він допоможе команді вже з відновленням чемпіонату ".
Джерело: championat.com

06.02.2012, 20:44