Наші в Європі Выбор редакции

2020-09-25 12:03 Засмутили нас трішки вчора українські команди в ЛЄ. А як справи в українців в інших командах ... Наші в Європі

Засмутили нас трішки вчора українські команди в ЛЄ. А як справи в українців в інших командах Європи на цьому тижні.

Роман ЯРЕМЧУК, Ігор ПЛАСТУН, Роман БЕЗУС

"Гент" Бельгія - "Динамо" Київ, Україна - 1:2

Тут вже наші співвітчизники засмутили вболівальників з Бельгії, за те порадували нас. Всі троє вийшли в основі, навіть Безус.

Яремчук зазнав пошкодження і був замінений на Кляйндінста (чортяка забив), Безус за кілька хвилин отримав два попередження і достроково відправився відпочивати, а Пластун не надто вдало зіграв в захисті.

Ігор ХАРАТІН, Олександр ЗУБКОВ, Сергій РЕБРОВ

"Мьольде" Норвегія - "Ференцварош" Угорщина - 3:3

Останній крок хлопців Реброва до групи ЛЧ. Спочатку добре складалось. Але в кінці довелося навіть відігруватись. І тут пенальті. Харатін реалізував (змусив хвилюватись маму)! Зубков вийшов на заміну в другому таймі - оговтується після травми.

Сергій ВАКУЛЕНКО

"Арарат-Вірменія" Вірменія - "Цельє" Словенія - 1:0 дод.час

Знову наш Сергій забив переможний гол! Ще один крок і вірменська команда вперше в історії прорветься в груповий турнір ЛЄ! Це буде фантастика.

Іван ПЕТРЯК

"Фехервар" Угорщина - "Реймс" Франція - 0:0, пен. 4:1

Оце так ну. Явний прогрес угорського футболу. І матч пройшов ще й у рівній боротьбі. Івана правда замінили на 75 хвилині. Але команда йде далі, бо французи пенальті не вчились бити.

Роман ДЕБЕЛКО, Вячеслав ШАРПАР

"Рига" Латвія - "Селтік" Шотландія - 0:1

Весь матч латвійська команда відбивалась. Дебелко залишався на голодній пайці. А Шарпар так і не вийшов на поле. На останній хвилині пропустили. Прикро.

Тарас КАЧАРАБА

"Стяуа" Румунія - "Слован" Ліберец, Чехія - 0:2

Тарас продовжує запалювати! Цього разу пройшли румунів. І в чемпіонаті добе йдуть справи. Пора вже й звернути увагу тренерам збірної на захисника.

Андрій БЛИЗНІЧЕНКО

"Шериф" Молдова - "Дандолк" Ірландія - 1:1, пен. 3:5

Вийшов в основному складі. Але схоже спад "Шерифа" продовжується. Скромних ірландців не пройшли. А ще зовсім недавно постійно грали в групі ЛЄ.

Данило БЕЗКОРОВАЙНИЙ

ЛАСК Австрія - "Дунайска Стреда" Словаччина - 7:0

Якийсь дивний вийшов матч. Очевидно, що австрійці ходили у фаворитах, але що б так. Безкоровайний вийшов на заміну, коли ще рахунок був 0:2. Не допоміг уникнути ганьби. Чеберко опинився поза заявкою на гру. За збірну награється.

Дмитро ЧИГРИНСЬКИЙ, Євген ШАХОВ

"Санкт-Галлен" Швейцарія - АЕК Греція - 0:1

Не проста перемога в матчі рівних суперників. Чигринський на своєму рівні. Шахов дебютував, вийшовши на останні хвилини - щоб потягнути час.

Євген СЕЛІН

"Базель" Швейцарія - "Анортосіс" Кіпр - 3:2

Через двадцять хвилин після початку матчу команда Тимура Кецбая горіла 0:3. Але, як часто буває, фаворит розслабився. Навіть у меншості (вилучили Окріашвілі) кіпріоти маєже відігрались. Селіна поміняли наприкінці, щоб підсилити атаку.

25.09.2020, 12:03