Регистрация, после которой вы сможете:

Писать комментарии
и сообщения, а также вести блог

Ставить прогнозы
и выигрывать

Быть участником
фан-зоны

Зарегистрироваться Это займет 30 секунд, мы проверяли
Вход

Коротенький аналіз гри.

2020-12-05 22:26 Результат ДК дало,але по грі є ряд питань і до тренера,і до гравців.Здається,що гра ДК змінюється ...

Результат ДК дало,але по грі є ряд питань і до тренера,і до гравців.Здається,що гра ДК змінюється на краще при Луческу.Але питання до нього таке:-навіщо у нову гру тягнути старі пережитки-поперечні передачі до отупіння та назад воротареві і вибиття останнім м'яча " світ за очі"???? Та вже ні одна команда у Європі так не грає!

Це ж великий ризик втрати м'яча нашими не дуже технічними гравцями. Що вже не раз і відбувалося з ДК в єврокубках,-там це моментально наказується голами в наші ворота класними командами!

До гравців захисту ДК. Чому не атакувати гравців суперника біля свого штрафного майданчика відразу,коли вони отримують м'яча??? Часто чути слова тренерів-" в него"... Саме так і треба захисникам грати! А не давати супернику приймати спокійно м'яча і час для прийняття ним рішення...Особливо це стосується в іграх ДК у Європі проти бразильців та інших технічних гравців. Не давати,особливо бразильцям,часу в прийнятті рішень (ШД та інші клуби,де вони грають). Бо вони відразу ж обігрують таких захисників і ....-пропускаємо голи!.Це треба тренувати. Якби ДК позбулося в своїй грі отих 2-х зауважень,-ми були б на кілька порядків сильніші у Європі.До цього ми повинні обов'язково прийти! Питання лише в одному,-КОЛИ?????

Dynamo.kiev.ua нуждается в поддержке. Обращение к посетителям сайта

05.12.2020, 22:26
05.12.2020, 22:26
358260 1 yura1974
bor1408kov
Автор:
(bor1408kov)
Статус:
Наставник (2970 комментариев)
Подписчиков:
6
Медали:

Еще на эту тему

Лучшие блоги
Loading...
Пополнение счета
1
Сумма к оплате (грн):
=
(шурики)
2
Закрыть