Словаччина — Боснія — 2:0. Євро-2024. Огляд матчу, статистика

2023-03-26 23:48 26 березня відбувся один із матчів Євро-2024 з футболу. Зустрічалися Збірна Словаччини та Збірна Боснії і ... Словаччина — Боснія — 2:0. Євро-2024. Огляд матчу, статистика

26 березня відбувся один із матчів Євро-2024 з футболу. Зустрічалися Збірна Словаччини та Збірна Боснії і Герцеговини.

Словаччина - Боснія - 2:0. Євро-2024. Огляд матчу, статистикаСловаччина - Боснія - 2:0. Євро-2024. Огляд матчу, статистика

Євро-2024

Словаччина — Боснія — 2:0 (2:0)
Голи: R. Mak (13), Хараслін (40)

Огляд матчу Словаччина — Боснія:

Словаччина та Боснія і Герцеговина зустрілися у відбірковому матчі Чемпіонату Європи на стадіоні «Штадіон Техелне». Словаччина здобула перемогу з рахунком 2:0 у перерві та 2:0 в основний час. Матч почався з того, що Словаччина одразу ж повела в рахунку, а Р. Мак забив перший гол на 13-й хвилині. Боснія і Герцеговина спробувала відігратися, але не змогла влучити у площину воріт. Другий гол у матчі забила Словаччина — Л. Хараслін на 40-й хвилині. У перерві рахунок був 2:0 на користь Словаччини, і Боснії і Герцеговині потрібно було розробити план гри, щоб переломити ситуацію. У другому таймі в складах команд відбулися деякі зміни, і на 46-й хвилині Боснія і Герцеговина зробила першу заміну. Х. Мілічевич вийшов замість Г. Чімірота, але, схоже, це не змінило ситуацію в команді.

На 58-й хвилині Словаччина зробила першу заміну в матчі: Т. Суслов вийшов замість Р. Мака. Боснія і Герцеговина зробила ще дві заміни на 63-й хвилині: С. Превляк замінив Е. Джеко, а А. Хаджіахметовіч вийшов замість С. Прчича. Однак Словаччина також зробила дві заміни на 69-й хвилині: О. Дуда замінив Л. Бенеша, а Р. Полієвку вийшов замість А. Зрелака. Ближче до кінця матчу Боснія і Герцеговина зробила останню заміну: Б. Тахірович замінив М. Стевановіча на 74-й хвилині. Словаччина також зробила дві заміни на 90-й хвилині: С. Лоботка вийшов замість П. Гросовського, а Л. Хараслін був замінений на М. Беро. Незважаючи на всі зусилля, Боснії і Герцеговині не вдалося забити жодного гола, і матч закінчився з рахунком 2:0 на користь Словаччини. У матчі точилася запекла боротьба між двома командами, і в підсумку Словаччина виявилася сильнішою.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Ісландія — Словаччина, Португалія — Боснія.