Борнмут — Челсі — 1:3. Чемпіонат Англії, 35-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-05-06 21:56 6 травня відбувся один із матчів 35-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Борнмут (Англія) і ... Борнмут — Челсі — 1:3. Чемпіонат Англії, 35-й тур. Огляд матчу, статистика

6 травня відбувся один із матчів 35-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Борнмут (Англія) і Челсі (Лондон).

Борнмут - Челси - 1:3. Чемпионат Англии, 35-й тур. Обзор матча, статистикаБорнмут - Челси - 1:3. Чемпионат Англии, 35-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Англії, 35-й тур

Борнмут (Англія) — Челсі (Лондон) — 1:3 (1:1)
Голи: Матіас Вінья (21) — Конор Ґаллахер (9)

Попередження: Мудрик (15), N. Канте (20)

Огляд матчу Борнмут — Челсі:

Футбольні вболівальники були в напрузі, коли «Борнмут» приймав «Челсі» в матчі Прем’єр-ліги на стадіоні «Віталіті». Обидві команди жадали перемоги, і гра обіцяла стати видовищем футболу світового класу. З початком матчу очікування були високі, і незабаром стало очевидно, що обидві команди готові до запеклої боротьби. Першим кров пролив «Челсі», забивши свій перший гол на дев’ятій хвилині матчу. Натан Галлахер, який щойно вийшов на заміну, забив чудовий гол, привівши вболівальників «Челсі» в сказ. «Борнмут» не заспокоївся і відігрався лише через 12 хвилин, коли Макс Віна вдалим ударом зрівняв рахунок. Перший тайм був напруженим, обидві команди добре захищалися і не забили нових голів, хоча Мудрік і Канте з «Челсі» отримали жовті картки. На початку другого тайму «Борнмут» прагнув домінувати в грі, і вони зробили заміну, випустивши Ротвелла замість Кука на 59-й хвилині. Але «Челсі» планував щось особливе і зробив дві швидкі заміни на 63-й хвилині, випустивши Лофтуса-Чіка і Стерлінга.

По ходу гри Бадіашиле з «Челсі» також отримав жовту картку, після чого «сині» зробили ще дві заміни, випустивши Чілвелла і Мадуеке на 75-й і 76-й хвилинах відповідно. Борнмут не відставав, зробивши ще дві заміни на 83-й хвилині, випустивши Біллінга і Крісті. «Челсі» покращував свою гру впродовж усього другого тайму і врешті-решт прорвав оборону Борнмута на 82-й хвилині, забивши гол Бадіашиле. За рахунку 2:1 було зроблено ще кілька замін, і на 84-й хвилині «Челсі» випустив Хавертца і Фелікса. Борнмут також зробив зміни, випустивши Семеньо і Крісті. Коли до кінця гри залишалося всього чотири хвилини, Фелікс із «Челсі» забив третій гол, який поставив крапку в матчі для «синіх». «Борнмут» спробував відігратися, але їхні зусилля були марні, оскільки на 90-й хвилині Соланке вийшов замість Брукса. У підсумку «Челсі» здобув перемогу з остаточним рахунком 3:1. Обидві команди боролися щосили, але саме чудова гра «Челсі» у другому таймі в кінцевому підсумку принесла перемогу. Вболівальники обох команд залишали стадіон, відчуваючи повний спектр емоцій, але фанати «Челсі» були найщасливішими з двох груп, насолоджуючись чудовими виїзними перемогами в Прем’єр-лізі.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Кр-л Пелас — Борнмут, Челсі — Ноттінгем Форест.