Юрій Вірт: «Шахтар» запам’ятає цю гру»...»

2023-05-20 07:41 Головний тренер рівненського «Вереса» Юрій Вірт підбив підсумки вчорашнього матчу своєї команди з донецьким «Шахтарем» (1:2) ... Юрій Вірт: «Шахтар» запам’ятає цю гру»...»

Головний тренер рівненського «Вереса» Юрій Вірт підбив підсумки вчорашнього матчу своєї команди з донецьким «Шахтарем» (1:2) у 27-му турі чемпіонату України. Нагадаємо, переможний м’яч у цій зустрічі «гірники» зуміли провести лише на 83-й хвилині.

Юрій Вірт

— Подякував сьогодні футболістам за ставлення до гри. Хороший, бойовий матч. Хлопці вийшли максимально налаштованими. Ми дещо перебудувалися, вперше грали за такою тактичною схемою і, загалом, справлялися з атаками «Шахтаря».

Пропустили перший гол у ситуативній меншості. Олександр Маткобожик у цей час був поза полем. І партнери за нього десь не допрацювали.

У перерві просили покращити роботу з м’ячем. Ми легко втрачали м’яч і не могли вийти в контратаку. Багато браку було. Богдан Когут надав нам упевненості після відбитого пенальті. А футболісти, які вийшли на заміну, додали агресії. Стандартне положення принесло нам успіх. Потім хотіли максимально закрити всі зони. Але пропустили дуже простий гол. Три центральні захисники дали пробити Миколі Матвієнку. Такі моменти потрібно допрацьовувати до кінця.

Щодо ставлення до гри, старань — усе добре. Але за це очки не дають. Усе було добре сьогодні, крім ненабраних очок.

Думаю, що «Шахтар» запам’ятає цю гру. Легко йому тут точно не було. Єдине — хотілося б краще переходити з оборони в атаку. Через це я нервував багато. Не найкращий день у плані контролю м’яча.

Зараз для нас найважливіша гра сезону — наступна проти «Олександрії», — сказав Вірт.