Лудогорець — Аякс — 1:4. Ліга Європи. Огляд матчу, статистика

2023-08-24 22:58 24 серпня відбувся один із матчів Ліги Європи з футболу. Зустрічалися Лудогорець (Болгарія) і Аякс (Амстердам). ... Лудогорець — Аякс — 1:4. Ліга Європи. Огляд матчу, статистика

24 серпня відбувся один із матчів Ліги Європи з футболу. Зустрічалися Лудогорець (Болгарія) і Аякс (Амстердам).

Лудогорец - Аякс - 1:4. Лига Европы. Обзор матча, статистикаЛудогорец - Аякс - 1:4. Лига Европы. Обзор матча, статистика

Ліга Європи

Лудогорець (Болгарія) — Аякс (Амстердам) — 1:4 (0:3)
Голи: Вердон (69) — М. Кудус (16), М. Кудус (18), B. Brobbey (40), М. Кудус (50)

Предупредження: J. Medic (81)

Огляд матчу Лудогорець — Аякс:

Лудогорець — Аякс: Напружена боротьба в Лізі Європи У захопливому матчі Ліги Європи УЄФА, що відбувся на стадіоні «Ювефарма Арена», «Лудогорець» зустрівся з грізним «Аяксом». Очікувана гра тримала вболівальників у напрузі, адже обидві команди демонстрували на полі свою майстерність і рішучість. Перший тайм розпочався з того, що «Аякс» із перших хвилин узяв ініціативу у свої руки. На 16-й хвилині Мохаммед Кудус з «Аякса» забив вражаючий гол, забезпечивши своїй команді першу перевагу. Незабаром, на 18-й хвилині, Кудус завдав ще одного удару, збільшивши перевагу «Аякса». У першому таймі голландська команда домінувала, використовуючи всі свої можливості, і все більше затягувала гру. На 40-й хвилині Брайан Броббі забив ще один гол у ворота «Аякса», і «Лудогорець» був змушений наздоганяти суперника. На початку другого тайму обидві команди зробили важливі заміни, які змінили динаміку гри. У складі «Лудогорця» замість Дімітара Янкова з’явився Клаудіу Гонкалвеш, сподіваючись привнести в гру нову енергію. «Аякс», своєю чергою, замінив Броббея на Крістіана Борхеса, скоригувавши свою атакувальну стратегію. Незважаючи на спроби «Лудогорця» переломити хід зустрічі, «Аякс» зберіг свою перевагу. На 50-й хвилині Кудус оформив хет-трик, забивши ще один гол, і «Лудогорець» був змушений відступити.

На 57-й хвилині болгарська команда зробила ще дві заміни, випустивши на поле Бернарда Текпетея і Кирила Десподова в спробі знайти переломний момент. На 66-й хвилині для посилення оборони «Лудогорця» в гру був введений Рван Секо. Переломний момент для «Лудогорця» настав на 69-й хвилині, коли було призначено пенальті. Дімітар Вердон, вийшовши на ударну позицію, бездоганно реалізував пенальті, подарувавши своїй команді проблиск надії. Однак «Аякс» швидко відреагував, зробивши дві заміни на 73-й хвилині: Стівен Бергхуїс і Деві Клаассен. У міру того як час минав, обидві команди продовжували вносити зміни. На 78-й хвилині «Лудогорець» поміняв Івана Йорданова на Педро Нарессі, а «Аякс» замінив Оуена Вейндаля на Анасса Салах-Еддіна на 79-й хвилині. На 81-й хвилині спалахнули конфлікти, внаслідок чого жовту картку отримав гравець «Аякса» Юр’єн Медік. В останні хвилини матчу «Аякс» зробив останню заміну, замінивши Кудуса на Макса Годтса на 90-й хвилині. «Лудогорець» мужньо бився, але не зміг скоротити відставання і в підсумку зазнав поразки від «Аякса» з рахунком 4:1. Матч «Лудогорець» — «Аякс» став свідченням майстерності та цілеспрямованості обох команд. Якщо «Аякс» вийшов переможцем, то «Лудогорець» продемонстрував стійкість перед обличчям грізного суперника. Обидві команди забезпечили захопливе та захоплююче видовище для любителів футболу в усьому світі.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Аякс — Лудогорець, Аякс — Лудогорець.