Майнц — Штутгарт — 0:0. Чемпіонат Німеччини, 4-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-09-16 18:30 16 вересня відбувся один із матчів 4-го туру чемпіонату Німеччина з футболу. Зустрічалися Майнц (Німеччина) і ... Майнц — Штутгарт — 0:0. Чемпіонат Німеччини, 4-й тур. Огляд матчу, статистика

16 вересня відбувся один із матчів 4-го туру чемпіонату Німеччина з футболу. Зустрічалися Майнц (Німеччина) і Штутгарт (Німеччина).

Майнц - Штутгарт - 0:0. Чемпионат Германии, 4-й тур. Обзор матча, статистикаМайнц - Штутгарт - 0:0. Чемпионат Германии, 4-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Німеччини, 4-й тур

Майнц (Німеччина) — Штутгарт (Німеччина) — 0:0 (0:0)

Огляд матчу Майнц — Штутгарт:

У захопливому матчі Бундесліги на стадіоні MEWA ARENA зустрілися команди FSV Mainz 05 і VfB Stuttgart, які продемонстрували свою футбольну майстерність і тактику. Перший тайм пройшов у відносно спокійній обстановці, обидві команди ніяк не могли вийти вперед. На 11-й хвилині жовту картку отримав гравець команди FSV Mainz 05 А. Качі. Качі, що додало грі гостроти. Гравці вели запеклу боротьбу за контроль над ходом матчу, але до свистка на перерву жоден із них не зміг влучити у площину воріт. Однак другий тайм приніс шквал подій і голів, які змусили глядачів бути на межі своїх можливостей. Рахунок на 56-й хвилині відкрив С. Гірассі з «VfB Stuttgart», надавши своїй команді такого необхідного імпульсу. FSV Mainz 05 швидко відреагував заміною, випустивши на 59-й хвилині М. Ріхтера замість Л. Ажорка. Однак їхні надії переломити хід матчу згасли, коли вже за дві хвилини жовту картку отримав А. Штіллер (VfB Stuttgart), а на 67-й хвилині жовту картку отримав і В. Антон (VfB Stuttgart).

FSV Mainz 05 здійснив потрійну заміну, замінивши Лі Чже Суна і А. Баркока на Т. Краусса і С. Белла відповідно. Белла відповідно. Здавалося, що FSV Mainz 05 набирає обертів, коли на 70-й хвилині Л. Баррейро забив гол, вдихнувши нове життя в гру. Однак «Штутгарт» не збирався поступатися перевагою. На 78-й хвилині «Майнц 05» зробив останню заміну, замінивши К. Онісіво на М. Папелу. Перемогу «Штутгарт» оформив на 84-й хвилині, коли С. Гірассі знову вразив ворота суперника. На 85-й хвилині замість Д. Ундава вийшов К. Фюріх, а на 85-й хвилині «ВфБ Штутгарт» ще більше посилив свій склад, зробивши дві заміни. Е. Міллот і Ж. Левелінг вийшли на заміну замість Ж. Левелінга та Е. Міллота відповідно. На останніх хвилинах матчу в складі «Штутгарта» замість А. Руо з’явився Х. Іто, який і забив гол, забезпечивши своїй команді перемогу з рахунком 3:1. Це був напружений матч між командами FSV Mainz 05 і VfB Stuttgart, але в підсумку клінічна гра і надійний захист забезпечили «Штутгарту» заслужену перемогу. Вболівальники з нетерпінням чекатимуть на реванш між цими командами в найближчому майбутньому.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Аугсбург — Майнц, Штутгарт — Дармштадт.