Металіст 1925 — Колос — 0:0. Чемпіонат України, 8-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-09-24 18:57 24 вересня відбувся один із матчів 8-го туру чемпіонату України з футболу. Зустрічалися Металіст 1925 (Харків) ... Металіст 1925 — Колос — 0:0. Чемпіонат України, 8-й тур. Огляд матчу, статистика

24 вересня відбувся один із матчів 8-го туру чемпіонату України з футболу. Зустрічалися Металіст 1925 (Харків) і Колос (Ковалівка).

Металлист 1925 - Колос - 0:0. Чемпионат Украины, 8-й тур. Обзор матча, статистикаМеталлист 1925 - Колос - 0:0. Чемпионат Украины, 8-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат України, 8-й тур

Металіст 1925 (Харків) — Колос (Ковалівка) — 0:0 (0:0)

Предупредження: В. Дмитренко (45+1), Габелок (89)

Огляд матчу Металіст 1925 — Колос:

У довгоочікуваному матчі Прем’єр-ліги на стадіоні «Лівий берег» зійшлися харківський «Металіст 1925» і ковалівський «Колос». Обидві команди протягом усього матчу демонстрували високу майстерність і цілеспрямованість, але в підсумку гол так і залишився недосяжним для обох сторін. Рахунок у перерві став 0:0, і таким він залишився до фінального свистка. Перша помітна подія сталася на 41-й хвилині, коли «Колос Ковалівка» зробив першу заміну в матчі. О. Цуріков пішов з поля і був замінений на М. Золотова. Ця заміна внесла нову енергію в гру «Колоса», але «Колос» так і не зміг забити. Незадовго до свистка на перерву «Металіст 1925 Харків» отримав жовту картку. В. Дмитренко був попереджений суддею, що відображає фізичне напруження гри. Обидві команди прагнули перелому, але змушені були задовольнитися рахунком 0:0. Другий тайм продовжився тим, що «Колос Ковалівка» зробив дві швидкі заміни. На 56-й хвилині Дієго Каріока замінив С. Мякушка, а потім В. Велетень вийшов замість С. Болбата. Ці заміни були спрямовані на те, щоб привнести в гру свіжі сили і урізноманітнити атаку, але оборона харківського «Металіста 1925» трималася стійко.

На 59-й хвилині харківський «Металіст 1925» також зробив серію замін. О. Сидоров вийшов замість Ю. Ткачука, В. Дмитренко був замінений на Д. Юсова, а Ю. Мартинюк — на А. Чирука. Ці зміни були спрямовані на підтримання високого рівня інтенсивності та креативу на полі в надії вирвати перемогу. По ходу матчу харківський «Металіст 1925» зробив останню заміну на 68-й хвилині. Р. Русин був замінений на Арі Моуру в пошуках альтернативних варіантів для досягнення переможного голу. У відповідь на це «Колос» зробив п’яту заміну на 77-й хвилині — замість А. Богданова вийшов В. Мілько. Час минав, і обидві команди дедалі більше жадали голу, гра ставала дедалі більш фізичною. Це призвело до ще однієї жовтої картки, на 89-й хвилині, для гравця харківського «Металіста 1925» А. Габелока. Судді довелося тримати гру під контролем, оскільки напруга наростала, але матч так і закінчився внічию 0:0. Хоча і харківський «Металіст 1925», і ковалівський «Колос» продемонстрували свої таланти та мужньо билися, жодна з команд не змогла знайти переломний момент, необхідний для досягнення перемоги. Обом командам належить осмислити втрачені можливості і внести необхідні корективи у свої наступні матчі.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Дніпро-1 — Металіст 1925, Колос — Полісся.