Кочергін забив черговий гол за «Ракув» (ВІДЕО)

2023-10-09 08:01 Український півзахисник польського «Ракува» Владислав Кочергін відзначився черговим забитим м’ячем за свою команду. Владислав Кочергін Кочергін забив черговий гол за «Ракув» (ВІДЕО)

Український півзахисник польського «Ракува» Владислав Кочергін відзначився черговим забитим м’ячем за свою команду.

Владислав Кочергін

27-річний футболіст потрапив до стартового складу «Ракува» на вчорашній матч чемпіонату Польщі з «Легією», а на 26-й хвилині зустрічі відкрив рахунок ударом з-за меж штрафного майданчика. Додамо, що Кочергін провів на полі всі 90 хвилин гри.

Чемпіонат Польщі. 11-й тур

«Легія»«Ракув» — 1:2 (1:1)
Голи: Вшолек (45+2) — КОЧЕРГІН (26), Агустиняк (73 пен.)

«Ракув»: В.Ковачевіч, Рундич, Тудор, Плавшич (Драчал, 64), А.Ковачевіч (Берггрен, 56), Раковітан, Йебоба (Цебуля, 64), Новак (Ледерман, 75), Кочергін, Папаніколау, Крнач (Зволіньскі, 75).

Додамо, що в поточному сезоні Кочергін провів за «Ракув» 19 матчів у всіх турнірах, і на його рахунку вже п’ять забитих м’ячів, а також одна результативна передача.

Кращий коментар

Tomar
Томек Богданов - Эксперт
09.10.2023 11:07
Умение бить в створ ворот и мимо воатаря бесценно. Таких игроков надо лелеять и любить. Кстати, в Динамо таким даром обладает Буяльский.