Хоффенхайм — Майнц — 1:1. Чемпіонат Німеччини, 12-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-11-26 20:29 26 листопада відбувся один із матчів 12-го туру чемпіонату Німеччина з футболу. Зустрічалися Хоффенхайм (Німеччина) і ... Хоффенхайм — Майнц — 1:1. Чемпіонат Німеччини, 12-й тур. Огляд матчу, статистика

26 листопада відбувся один із матчів 12-го туру чемпіонату Німеччина з футболу. Зустрічалися Хоффенхайм (Німеччина) і Майнц (Німеччина).

Хоффенхайм - Майнц - 1:1. Чемпионат Германии, 12-й тур. Обзор матча, статистикаХоффенхайм - Майнц - 1:1. Чемпионат Германии, 12-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Німеччини, 12-й тур

Хоффенхайм (Німеччина) — Майнц (Німеччина) — 1:1 (0:1)
Голи: Сков (49) — Ріхтер (39)

Попередження: Крамарич (25), А. Качі (29), Дж. Брукс (30), Озан Кабак (32), Гриша Промель (44), Ріхтер (68)

Огляд матчу Хоффенхайм — Майнц:

Футбольний матч між командами 1899 Хоффенхайм і FSV Майнц 05, що проходив на стадіоні PreZero Arena в рамках нерозкритого сезону Бундесліги, завершився внічию 1:1. На 25-й хвилині першу жовту картку отримав гравець команди 1899 Хоффенхайм А. Крамарич, потім жовту картку отримав гравець команди FSV Mainz 05 Е. Фернандеш. Це був лише початок серії жовтих карток: А. Качі (FSV Mainz 05), Дж.А. Брукс та О. Кабак (1899 Гоффенгайм) отримали вилучення на 29-й, 30-й та 32-й хвилинах відповідно. Лише на 39-й хвилині FSV Mainz 05 вдалося вийти з глухого кута. М. Ріхтер забив фантастичний гол, вивівши свою команду вперед. Однак перевага протрималася недовго: на 49-й хвилині Р. Сков із команди «1899 Хоффенхайм» зрівняв рахунок. Обидві команди продовжували прагнути до вирішального голу, але їхні зусилля не увінчалися успіхом. Протягом усього матчу було зроблено кілька замін, менеджери шукали тактику, яка могла б переломити хід зустрічі.

На 46-й хвилині у складі «Гоффенгайма 1899» з’явилися М. Бултер, П. Кадерабек і Г. Промель. Однак уже на 68-й хвилині в команди FSV Mainz 05 з’явився шанс повернути собі лідерство. На жаль, А. Баркок промахнувся з пенальті, чим ще більше розохотив команду «Майнц». На 69-й хвилині Баркок був замінений на Б. Груду. У хвилини, що залишилися, обидві команди продовжували тиснути на суперника, сподіваючись домогтися перемоги. Було зроблено кілька замін: Лі Чже Сун і Й. Буркардт у FSV Mainz 05, А. Штах і Ф. О. Беккер у 1899 Hoffenheim. У кінцівці матчу на 90-й хвилині додаткову жовту картку отримав П. Мвене з FSV Mainz 05, а замість Д. да Кости на поле вийшов С. Відмер. Коли пролунав фінальний свисток, обидві команди могли пишатися своєю грою. Матч завершився внічию 1:1, продемонструвавши конкурентний характер Бундесліги. І 1899 Хоффенхайм, і FSV Майнц 05 продемонстрували свій талант і цілеспрямованість, потішивши вболівальників, які зібралися на арені PreZero.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Боруссія М — Хоффенхайм, Майнц — Фрайбург.