Антверпен — Барселона — 3:2. Ліга чемпіонів. Огляд матчу, статистика

2023-12-14 00:00 13 грудня відбувся один із матчів Ліги Чемпіона з футболу. Зустрічалися Антверпен (Бельгія) і Барселона (Іспанія). ... Антверпен — Барселона — 3:2. Ліга чемпіонів. Огляд матчу, статистика

13 грудня відбувся один із матчів Ліги Чемпіона з футболу. Зустрічалися Антверпен (Бельгія) і Барселона (Іспанія).

Антверпен - Барселона - 3:2. Лига чемпионов. Обзор матча, статистикаАнтверпен - Барселона - 3:2. Лига чемпионов. Обзор матча, статистика

Ліга чемпіонів

Антверпен (Бельгія) — Барселона (Іспанія) — 3:2 (1:1)
Голи: A. Vermeeren (2), Вінсент Янссен (56), Г. Іленихена (90+2) — Торрес (35), M. Guiu (90+1)

Попередження: O. Wijndal (23), L. Ямал (42), Роберто (54), Де Лает (90), Торрес (90+6)

Огляд матчу Антверпен — Барселона:

У захопливому матчі Ліги чемпіонів УЄФА, що відбувся на стадіоні Bosuilstadion, «Антверпен» здобув приголомшливу перемогу над «Барселоною», яка тримала вболівальників у напрузі аж до самого фінального свистка. У перерві рахунок був рівним — 1:1, але в підсумку «Антверпен» здобув перемогу з підсумковим рахунком 3:2. Початок матчу був багатообіцяючим для «Антверпена»: вже на другій хвилині А. Вермерен забив гол, вивівши свою команду вперед. Однак «Барселона» швидко відповіла, і Ф. Торрес зрівняв рахунок на 35-й хвилині. Обидві команди продемонстрували гідну майстерність і рішучість упродовж усього першого тайму, внаслідок чого в перерві було зафіксовано нічию 1:1. З початком другого тайму напруга на стадіоні стала відчутною. На 54-й хвилині гравець «Барселони» С. Роберто отримав жовту картку, сигналізуючи про наростаючу напругу в матчі. Потім «Антверпен» знову приголомшив публіку, коли В. Янссен на 56-й хвилині вразив ворота суперника, зробивши рахунок 2:1. На 60-й хвилині тренер «Барселони» Рональд Куман зробив три заміни, випустивши О. Ромеу, Ф. Лопеса і Х. Форта. Ці зміни мали пожвавити атакувальний потенціал команди і переломити хід матчу на свою користь.

Однак стійкість «Антверпена» виявилася занадто сильною, і першу заміну «Антверпен» зробив на 69-й хвилині, коли Г. Керк замінив Ж. Батайя. У відповідь «Барселона» ввела в гру Р. Левандовскі на 72-й хвилині, сподіваючись відігратися. Однак «Антверпен» продовжував грамотно оборонятися і не здавався під натиском «Барселони». Останні хвилини гри були наповнені хвилюванням і драматизмом. На 90-й хвилині М. Гуйу з «Барселони» вдалося забити гол, зрівнявши рахунок на табло — 2:2. Однак «Антверпен» швидко відігрався й оформив перемогу голом Г. Іленіхена на останніх секундах гри. Коли суддя дав фінальний свисток, стадіон вибухнув радістю: «Антверпен» здобув незабутню перемогу над одним із гігантів європейського футболу. Незважаючи на поразку, «Барселона» відважно билася до самого кінця. Не обійшлося і без перебору карток: жовті картки отримали О. Вейндаль і Р. Де Лает з «Антверпена», а також Л. Ямал і Ф. Торрес із «Барселони». Ця приголомшлива перемога «Антверпена» над «Барселоною», безсумнівно, увійде в історію. Футбольні вболівальники всього світу оцінять азарт і непередбачуваність, продемонстровані обома командами, і зроблять цей матч Ліги чемпіонів УЄФА незабутнім.