Валенсія — Барселона — 1:1. Чемпіонат Іспанії, 17-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-12-16 23:58 16 грудня відбувся один із матчів 17-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Валенсія (Іспанія) і ... Валенсія — Барселона — 1:1. Чемпіонат Іспанії, 17-й тур. Огляд матчу, статистика

16 грудня відбувся один із матчів 17-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Валенсія (Іспанія) і Барселона (Іспанія).

Валенсия - Барселона - 1:1. Чемпионат Испании, 17-й тур. Обзор матча, статистикаВаленсия - Барселона - 1:1. Чемпионат Испании, 17-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Іспанії, 17-й тур

Валенсія (Іспанія) — Барселона (Іспанія) — 1:1 (0:0)
Голи: Х. Гійамон (70) — Жоао Фелікс (55)

Попередження: Франсіско Перес (65), де Йонг (77), Канселу (80)

Огляд матчу Валенсія — Барселона:

«Валенсія» і «Барселона» зустрілися в захоплюючому матчі Ла Ліги на «Естадіо де Месталья». Обидві команди були сповнені рішучості домогтися перемоги, і гра була сповнена азартом, демонструючи талант і майстерність гравців на полі. Перший тайм пройшов у напруженій боротьбі, і жодна з команд не змогла вийти з глухого кута. Незважаючи на кілька перспективних атак, голкіпери так і не змогли перевірити свої сили, і рахунок у перерві залишився безгольовим — 0:0. Другий тайм розпочався з новою енергією та інтенсивністю обох команд. На 55-й хвилині «Барселона» завдала першого удару — Жоао Фелікс забив блискучий гол, забезпечивши своїй команді перевагу в рахунку 1:0. Захист «Валенсії» був захоплений зненацька і не зміг запобігти прориву гостей. «Валенсія» швидко відреагувала і зробила заміну на 62-й хвилині, випустивши Р. Яремчука замість С. Каноса. Однак радість «Валенсії» була недовгою: на 65-й хвилині Ф. Перес отримав жовту картку. Унаслідок помилкового виклику гравець «Валенсії» отримав попередження. Не заспокоївшись через цю невдачу, «Валенсія» продовжила йти вперед і була винагороджена за свої зусилля на 70-й хвилині.

Х. Гільямон забив сенсаційний гол, зрівнявши рахунок 1:1. Відчувши необхідність подальших змін, обидві команди зробили заміни на 72-й хвилині. Валенсія" замінила Ф. Переса на С. Амаллаха, а «Барселона» випустила Жоао Фелікса і ввела в гру Ф. Торреса. Менеджери сподівалися, що свіжі ноги дадуть додаткову іскру і переламають хід гри на свою користь. У міру того як час минав, на полі наростала напруга. Гравці «Барселони» Ф. де Йонг і Ж. Кансело швидко отримали жовті картки, що свідчить про гостру конкуренцію. На 81-й хвилині «Валенсія» провела шквал замін, швидко випустивши Д. Лопеса, Х. Дуро, Х. Васкеса і Ю. Гасіоровскі. Барселона також зробила заміну на 81-й хвилині, замінивши І. Гюндогана на Л. Ямала. Обидві команди були сповнені рішучості завоювати всі три очки, внісши тактичні зміни, щоб вийти з глухого кута, але, незважаючи на кілька пізніх шансів обох команд, рахунок на табло так і не змінився. Пролунав фінальний свисток, і матч завершився внічию 1:1. І «Валенсія», і «Барселона» продемонстрували свою силу, але в підсумку жодна з команд не змогла здобути перемогу. Матч між «Валенсією» і «Барселоною» продемонстрував інтенсивність і конкурентність Ла Ліги. Обидві команди були рівні за силами, і результат став справедливим відображенням боротьби, що розгорнулася на полі. Вболівальники отримали захоплююче видовище і з нетерпінням чекали наступної глави в цьому запеклому суперництві.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Райо Вальєкано — Валенсія, Барселона — Альмерія.