Борнмут — Кр-л Пелас — 1:0. Чемпіонат Англії, 31-й тур. Огляд матчу, статистика

2024-04-02 23:41 2 квітня відбувся один із матчів 31-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Борнмут (Англія) і ... Борнмут — Кр-л Пелас — 1:0. Чемпіонат Англії, 31-й тур. Огляд матчу, статистика

2 квітня відбувся один із матчів 31-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Борнмут (Англія) і Кр-л Пелас (Лондон).

Борнмут - Кр-л Пэлас - 1:0. Чемпионат Англии, 31-й тур. Обзор матча, статистикаБорнмут - Кр-л Пэлас - 1:0. Чемпионат Англии, 31-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Англії, 31-й тур

Борнмут (Англія) — Кр-л Пелас (Лондон) — 1:0 (0:0)
Голи: Дж. Клюйверт (79)

Попередження: Йоахім Андерсен (35), Г’юз (59), Маркус Таверньє (63), A. Semenyo (68)

Огляд матчу Борнмут — Кр-л Пелас:

У довгоочікуваному матчі Прем’єр-ліги на стадіоні «Віталіті» «Борнмут» зустрівся з «Кристал Пелас» у захопливому поєдинку, який завершився перемогою господарів із рахунком 1:0. У першому таймі обидві команди билися на полі, і в перерві рахунок залишився 0:0. На 35-й хвилині жовту картку отримав гравець «Кристал Пелас» Й. Андерсен, а перед самою перервою гол Е. Езе було скасовано через офсайд. Другий тайм приніс більше емоцій: обидві команди прагнули перелому. Гравці «Борнмута» М. Таверньє та А. Семеньо отримали жовті картки на 63-й та 68-й хвилинах відповідно. На 65-й хвилині «Борнмут» здійснив дві заміни: Д. Ваттара і М. Керкез замінили А. Семеньо і П. Біллінга.

У складі «Кристал Пелас» також відбулися зміни: на 70-й хвилині В. Г’юз був замінений на У. Г’юз був замінений на Д. Озоха. На 71-й хвилині Дж. Айю був замінений на Дж. Шлуппа у складі «Кристал Пелас». Однак на 79-й хвилині «Борнмут» все-таки домігся свого: єдиний гол у матчі забив Дж. Клюйверт. «Кристал Пелас» спробував відігратися, зробивши ще одну заміну на останніх хвилинах гри. На 86-й хвилині замість О. Едуарда вийшов А. Вортон, а на 90-й хвилині «Борнмут» зробив ще дві заміни: Д. Соланке і А. Сміт замінили Е. Унала і М. Ааронса. У підсумку «Борнмут» утримав свою перевагу і здобув заслужену перемогу над «Кристал Пелас» із рахунком 1:0. Матч став захопливою демонстрацією майстерності та цілеспрямованості обох команд, але саме «Борнмут» здобув перемогу цього дня.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Лутон Таун — Борнмут, Кр-л Пелас — Ман.Сіті.