Регистрация, после которой вы сможете:

Писать комментарии
и сообщения, а также вести блог

Ставить прогнозы
и выигрывать

Быть участником
фан-зоны

Зарегистрироваться Это займет 30 секунд, мы проверяли
Вход

Незвичайний матч у Берліні

2012-06-17 23:57 У Берліні відбувся незвичайний матч між німецькими та данськими порноактрисами. Зустріч завершилася з розгромним для німкень ...

У Берліні відбувся незвичайний матч між німецькими та данськими порноактрисами. Зустріч завершилася з розгромним для німкень рахунком - 13:1. Матч відбувся напередодні гри Німеччини з Данією на Євро-2012.

За сформованою традицією, під час проведення відповідальних міжнародних змагань з футболу німецькі порнозірки кидають виклик своїм колегам з країн-суперниць. Так, наприклад, в червні 2010-го, під час Чемпіонату Світу, вони грали проти австралійок. Одна з зірок того пам'ятного матчу пізніше померла під час шостої операції зі збільшення грудей.

Особливістю матчів Sexy Soccer, як прийнято називати ці зустрічі, є форма спортсменок, яка складається з тісних шортів та національної символіки на голому тілу. Вони рекламують не тільки футбол, але і себе.

Зазначимо, що і на полях реального Чемпіонату Європи, що проходить в Польщі та Україні, при бажанні можна зустріти фанаток з патріотично розфарбованими оголеними тілами.

 

17.06.2012, 23:57
Sergey15
Автор:
(Sergey15)
Статус:
Эксперт (6330 комментариев)
Подписчиков:
10
Медали:
Топ-матчи
Чемпионат Испании Депортиво Жирона 1 : 2 Закончился

Еще на эту тему

Самое интересное:

Пополнение счета
1
Сумма к оплате (грн):
=
(шурики)
2
Ваша карма ():
=
(шурики)
Сумма к оплате (грн):
=
(шурики)
Сумма к оплате (грн):
=
(шурики)
Закрыть