Регистрация, после которой вы сможете:

Писать комментарии
и сообщения, а также вести блог

Ставить прогнозы
и выигрывать

Быть участником
фан-зоны

Зарегистрироваться Это займет 30 секунд, мы проверяли
Вход

Юрій Вернидуб: Треба контролювати, про що говориш

2012-10-03 19:49 Наставник «Зорі» дивується, як окремі «футбольні» особи не дотримуються «цехової» етики— Ну, що я можу сказати? ...

Наставник «Зорі» дивується, як окремі «футбольні» особи не дотримуються «цехової» етики

— Ну, що я можу сказати? — Перехопив ініціативу Юрій Миколайович. — Хороший був поєдинок, ми мало чим поступалися киянам, тому неприємно програвати за вісім хвилин до кінця…

— Узагалі хотів почати ось так: особисто для мене найяскравішим моментом гри було те, як після фінального свистка до вас підійшов Олег Блохін, обійняв, а ви при цьому мали такий вигляд… ну, ніби пережили глибокий шок.— Та ні, шоку не було. Просто ще не встиг відійти від матчу… Іще не отямився від певних рішень арбітра, але про це не говоритиму — колись зарікся… Розумію Олега Володимировича: він був фантастичним футболістом, усе життя присвятив київському клубові, тому сьогодні йому особливо складно. Проте, на мою думку, все ж справедливішою була би нічия.

— Чи коректно попросити вас порівняти нинішнє «Динамо» й те, з яким ви навесні зіграли внічию — 0:0, і яким керував Юрій Сьомін?

— Некоректно. По-перше, неетично оцінювати роботу колеги. По-друге, Блохін працює кілька днів — що він може змінити за такий строк?

— Щось може: ось кияни стали більше використовувати фланги…

— А я повторюю: рано виставляти оцінки.

— Юрію Миколайовичу, після п’ятничної гри знову поширювалися розмови, що «Зоря» по-різному виглядає в матчах проти «Шахтаря» й «Динамо»…

— У чому ж різниця (в цей момент градус розмови помітно зростає. — В. Б.)? Так, ми програли донеччанам — 0:3, але перший тайм із ними провели блискуче, пропустивши лише незадовго до перерви. Якби не той гол, я би подивився, що вийшло б у підсумку!.. Мене в цьому плані просто-таки шокувала передача «Профутбол». Дивитеся її?

— Ні.

— І правильно… Там Андрій Несмачний, якого дуже поважав як гравця, такого наговорив про «Зорю», що мені зробилося соромно й боляче! Не розумію, як таке може говорити професіонал, та ще й людина, яка ще вчора в Лізі чемпіонів виступала!.. Узагалі: хто цього сезону відібрав у «Шахтаря» очки?.. Із донеччанами й киянами в нас — однакове налаштування.
03.10.2012, 19:49
03.10.2012, 19:49
118648 0
cawka2007
Статус:
Начинающий писатель (66 комментариев)
Подписчиков:
1
Топ-матчи
Лига чемпионов ЦСКА Базель 0 : 2 Закончился
Лига Европы Астана Маккаби - : - 19 октября 18:00
БАТЭ Кельн - : - 19 октября 20:00
Заря Герта - : - 19 октября 20:00

Еще на эту тему

Самое интересное:

Пополнение счета
1
Сумма к оплате (грн):
=
(шурики)
2
Ваша карма ():
=
(шурики)
Сумма к оплате (грн):
=
(шурики)
Сумма к оплате (грн):
=
(шурики)
Закрыть