Регистрация, после которой вы сможете:

Писать комментарии
и сообщения, а также вести блог

Ставить прогнозы
и выигрывать

Быть участником
фан-зоны

Зарегистрироваться Это займет 30 секунд, мы проверяли
Вход

Політично активний Колліна

2011-07-21 17:35   Телеканал «Перший національний»  Фрагмент передачі «Футбольний код», 18.07.11, 22:00  Ведучий (Андрій Столярчук): Тобто у нас, ...

 

Телеканал «Перший національний»

 Фрагмент передачі «Футбольний код», 18.07.11, 22:00

 Ведучий (Андрій Столярчук): Тобто у нас, за великим рахунком, не має конкуренції, яка б допомогла кваліфікації цих арбітрів? Відіслати у другий дивізіон, нехай вони там підвищують кваліфікацію. Чи у нас в такому випадку не було б кому судити?

 Гість в студії (Олександр Денисов): Вы понимаете, я же не гость из Италии, чтобы кого-то куда-то отсылать. Я могу выражать своё мнение.

 Ведуча (Наталія Розинська): Це питання до пана Колліни, напевно?

 Гість в студії (Олександр Денисов): Скоро, на фоне таких вот ошибок, у нас Наталья Рачинская будет единственным титулованным арбитром, которому также нужно будет вручить какую-нибудь звезду.

 Ведуча (Наталія Розинська):  Але зате пан Колліна приймає активну участь у різноманітних футбольних заходах політичного характеру.(!?)

 Гість в студії (Михайло Метревелі, заступник гендиректора НТКУ): Когда Саша сказал про гостя из Италии, он имел в виду не Коллину.

 Ведуча (Наталія Родзинська): Я думаю, що всі собі зрозуміли, кого він мав на увазі.

 +++

 КОМЕНТАР

 Як можна назвати цю передачу футбольною, якщо професійний рівень її ведучих віддзеркалюється у таких недолугих перлах? До того ж, хіба справжні футбольні авторитети ризикуватимуть своїм реноме, перебуваючи у компанії з невігласами, які навіть не здатні прослідкувати за логікою бесіди. Адже присутні в студії так і не з'ясували між собою, кого саме слід вважати «гостем з Італії». Кожен залишився при своїй думці. Очевидно ця обставина і спонукала ведучу зробити сенсаційну заяву про те, що П'єрлуїджі Колліна «приймає активну участь у різноманітних футбольних заходах політичного характеру».

З такою профільною кваліфікацією пані Родзинської не те що ігри другого дивізіону коментувати соромно, а й взагалі варто утриматися від будь-яких публічних розмірковувань про футбол. Тим паче напередодні проведення Євро-2012. А раптом ще якусь відверту дурницю і про підготовку до європейського турніру запустять в ефір державного телебачення творці «закодованого футболу». Причому так, щоб УЄФА здригнувся від скандалу. Судячи з усього - до цього йде. Адже примітивна пародія на дискусію про футбольне життя, на жаль, знову і знову виходить в ефір Першого національного, задовольняючи самолюбство і амбіції самозакоханої пари, що наївно продовжує вважати себе фаховими  ведучими. Невже це справді комусь потрібно, коли на головному телеекрані країни спалахують такі з дозволу сказати - «зірки»?

 

 

 

21.07.2011, 17:35
S.Vasiliev
Автор:
(S.Vasiliev)
Статус:
Читатель (15 комментариев)
Подписчиков:
31
Медали:
Топ-матчи
Чемпионат Франции Марсель ПСЖ 2 : 2 Закончился
Чемпионат Испании Реал С-дад Эспаньол - : - 23 октября 21:00
Депортиво Жирона - : - 23 октября 22:00

Еще на эту тему

Самое интересное:

Пополнение счета
1
Сумма к оплате (грн):
=
(шурики)
2
Ваша карма ():
=
(шурики)
Сумма к оплате (грн):
=
(шурики)
Сумма к оплате (грн):
=
(шурики)
Закрыть