Регистрация, после которой вы сможете:

Писать комментарии
и сообщения, а также вести блог

Ставить прогнозы
и выигрывать

Быть участником
фан-зоны

Зарегистрироваться Это займет 30 секунд, мы проверяли
Вход

Остання загадка львівського стадіону: як назвуть львівську арену?

2011-10-15 18:08 28 жовтня львівський стадіон буде на 100% готовий приймати матчі Євро-2012. Номінально, бо після Євро, його ...

28 жовтня львівський стадіон буде на 100% готовий приймати матчі Євро-2012. Номінально, бо після Євро, його готовність знизиться до 99% і не інакше. Бо найнеобхіднішого елементу – власної назви, до кінця континентальної першості, волею УЄФА він не отримає і залишатиметься «Стадіоном у Львові». Проте після чемпіонату це питання знову набуде актуальності, бо як відомо: «Як корабель назвеш…».

 Перша назва попередньої арени №1 у Львові – стадіону «Україна», була «Дружба». Щоправда це не був спонсорський контракт, оскільки до легендарної радянської марки плавлених сирків, вона не мала жодного відношення. «Україною» нинішня домашня арена «Карпат» стала у 1990 р., за пропозицією тодішнього президента клубу Карло Мікльоша.

Дискусії, щодо назви нового львівського стадіону розпочалися одразу ж після того, як стало відомо, що Львів прийматиме матчі Євро. Попереднім робочим варіантом був «Лемберг» - німецька назва Львова, але офіційно вона не була затверджена. Згодом, найпопулярнішим варіантом стала «Львів-Арена»: вона стала настільки асоціюватися зі стадіоном, що більшість вважали, що нову футбольну споруду так і назвуть. А минулого року, у депутатів львівської міської ради з’явилася ідея присвоїти новому стадіону ім’я Степана Бандери.

Проте УЄФА перервало всі суперечки, наклавши вето на присвоєння назви стадіону до чемпіонату Європи. Таке рішення було пов’язане із авторськими та комерційними правами організації. Проте можна не сумніватися, що після Євро суперечки щодо назви розгоряться з новою силою.

Насамперед слід зазначити, що стадіон перебуває у власності держави, а не міста, тому всі побажання львів’ян чи міських депутатів, ризикують так і залишитися побажаннями. Рішення прийматиметься на загальнодержавному рівні і зараз є кілька варіантів розвитку подій.

Першим варіантом є надання стадіону, назви пов’язаної з містом. З трьох варіантів: «Леополіс-Арена», «Лемберг-Арена» та «Львів-Арена» саме третій варіант, який вже став «класичним» є найвірогіднішим. Ще один варіант: присвоїти арені ім’я видатної людини. Очевидно, що імені Степана Бандери, Романа Шухевича чи В’ячеслава Чорновола вона не отримає. Якщо ж говорити про відомих спортивних діячів, то з них можна виділити, зірку №1 львівського довоєнного футболу Вацлава Кухара легендарного президента «Карпат» Карло Мікльоша або ж їх визначного гравця – Льва Броварського.

І нарешті мабуть наймовірнішим варіантом є продаж назви стадіону відомому бренду. Серед основних претендентів, в цьому випадку, мабуть будуть мобільні оператори, банки, алкогольні і пивні бренди, великі торговельні мережі.

У будь-якому випадку, очевидно, що найменування стадіону ще викличе цілу купу емоцій і дискусій. Але так само зрозуміло, що без цього не обійтися ніяк.  І поки-що залишається тільки гадати якою буде нова назва і приймати ставки на те, який з варіантів є найімовірнішим.

15.10.2011, 18:08
Korwin777
Автор:
(Korwin777)
Статус:
Читатель (30 комментариев)
Подписчиков:
0
Топ-матчи
Лига Европы Аталанта Аполлон 3 : 1 Закончился
Чемпионат Германии Шальке Майнц - : - 20 октября 21:30
Чемпионат Франции Сент-Этьен Монпелье - : - 20 октября 21:45
Чемпионат Англии Вест Хэм Брайтон - : - 20 октября 22:00

Еще на эту тему

Самое интересное:

Пополнение счета
1
Сумма к оплате (грн):
=
(шурики)
2
Ваша карма ():
=
(шурики)
Сумма к оплате (грн):
=
(шурики)
Сумма к оплате (грн):
=
(шурики)
Закрыть