Регистрация, после которой вы сможете:

Писать комментарии
и сообщения, а также вести блог

Ставить прогнозы
и выигрывать

Быть участником
фан-зоны

Зарегистрироваться Это займет 30 секунд, мы проверяли
Вход
auto-chapich
Имя:
Чапич Чапич
Статус:
Старожил (857 комментариев)
Зарегистрирован:
26.02.2016 10:57
Карма:
1795
Топ-10 блогеров:
Да
 • Достижения:
  • Прокомментировал пост → Наші в збірних

   Цікаво інше, що фахівець Динамо, який відповідає за адаптацію бразильців у нас, два тижня проводить у Збірній України і адаптує там Марлоса. Тоді як зп отримує в Динамо, бо тут офіційно працевлаштований. Інший фахівець допомагає Хорватії. При цьому знову таки він на контракті з Динамо. Виходить, що фахівці затребувані і потрібні іншим. А Динамо їх не використовує. Хоча нам вони значно потрібніші.

   16.10.2018, 16:54
  • 16.10.2018, 14:22
  • Прокомментировал новость → Ондржей Челюстка: «Шилгавы создал в сборной Чехии особую атмосферу. Это уже другая команда»

   Побачимо що ви з Словаками покажете. Але те, що цей тренер викликав опальних при минулому тренері гравців, таких як Видра - да.

   12.10.2018, 15:54
  • Прокомментировал новость → Вячеслав Заховайло: «Нужно учесть все важные нюансы, прежде чем обвинять во всём Хацкевича»

   Гармаш, Сидорчук і Буяльський. Регулярно, кожної гри обрізаються.

   11.10.2018, 14:57
  • Прокомментировал пост → Хачапури

   Цей гравець визнаний кращим лівим захисником бразильської Серії А. А нам до рівня того чемпіонату ну дуже далеко, як і до рівня гравців, яких там готують. Стосовно "хачапури", то Сіді в шикарній формі, просто у нього така конституція тіла. Та там не має ніякого жиру.

   11.10.2018, 11:34
  • Прокомментировал новость → Вячеслав Заховайло: «Нужно учесть все важные нюансы, прежде чем обвинять во всём Хацкевича»

   Якщо у вас є гравець, який регулярно обрізає команду, тобто не в одному матчі, а стабільно в кожному, то що повинен зробити тренер? Варіантів не так і багато. Перший - розібрати ці помилки і донести гравцям як ці помилки не повторювати. Погоджуєтесь? Якщо такий розбір проходить, а гравець(ці) і далі роблять ті ж самі помилки, які призводять до голів в наші ворота. То хто лікар тренеру, що він і далі грає цими ж гравцями? Постав інших, а там ми побачимо чи помиляються вони так само типово стабільно, чи ні. Це можна лише у грі побачити. Та тренер і далі грає тим самим складом і тими ж самими гравцями, а вони і далі стабільно однаково помиляються. Це виключно вина тренера. Він не проводить потрібної роботи. Все просто.

   10.10.2018, 17:14
  • Прокомментировал пост → Перепиаренные (с)

   Як на мене, то нічого він ще не продемонстрував. І не продемонструє. 3 листопада ми їх вчергове нагнемо, навіть із цим сьогоднішнім складом і тренером.

   10.10.2018, 15:43
  • Прокомментировал новость → Вячеслав Заховайло: «Нужно учесть все важные нюансы, прежде чем обвинять во всём Хацкевича»

   Так Хацу на 30 вже купили, якщо порахувати Кендзьору, Вербіча до придбань цього літа, а ще збирались форварда за 10 брати. Тому 30 - не така і фантастична сума. Суть в тому, що помилки повторюються, а грають ті ж самі. Це ненормально. І потім, далеко не всі, хто гарно виглядає на тренуваннях, так само сильно грають. І бувають гравці, які на тренуваннях нічого не показують, а у грі вибухають. Прикладів дуже багато.

   10.10.2018, 15:16
  • Прокомментировал пост → Перепиаренные (с)

   Перепіарені якраз і не грали проти Аяксу. Більшість з гравших там вже давно більшістю тут у складі не бачаться. А от перепіарені, такі як Ледньов, Шапаренко, Попов, Миколенко, Алібеков, Русін, Булеца, Цитаішвілі, Тимчик... вони хто не грав, хто в орендах. По суті з перепіарених зіграв лише Супряга, але він на той момент лише декілька днів як був в команді. І його одразу кинули в м'ясорубку. А перепіареним шансів майже не дають, лише по святам.
   По Ліону скажу так, що думав що там сталось. Виявилось, що у них на носі був матч із ПСЖ, от і надумав тренер дати відпочити Депаю, зіграв другим номером. А коли отримали два, то випустили Мемфіса і той рахунок швикдо вирівняв. Тому там тренерська поразка Ліона. Як і ПСЖ вони влетіли в одні ворота.
   Мораєсу контракт пропонували, на покращених умовах, він взяв час подумати і підписав контракт із шахтою... Тому тут всі питання до нього, як до людини. Побачимо що він з МанСіті продемонструє. Динамо він у двох матчах не забив, а ми їх двічі перемогли.

   10.10.2018, 15:09
  • Прокомментировал новость → Александр Хацкевич: «В «Динамо» осталось четыре-пять человек, и в дубле три»

   Дійсно легко виявити наскільки перекручена інформація. 3 воротарі - Бущан, Рудько і Маханьков, захински Морозюк, Алібеков, Шабанов і Сідклей, півзахисники Андрієвський, Че-Че, Гармаш, Буено і Калітвінцев. Легко набрати на основний склад. А в дублі ще більше людей залишилось. ТомуХацкевич вчергове маніпулює фактами. Не розумію навіщо це треба.

   10.10.2018, 12:09
  • Прокомментировал пост → Луческу: " Тайсон и мухи не обидит...".

   Дякую за блог!

   08.10.2018, 15:40
  • 08.10.2018, 15:40
  • Прокомментировал новость → Александр Головко назвал состав «молодежки» на матчи с Шотландией и Нидерландами

   Вакулко є, а Гуцуляка немає. Один вже не знаю навіть коли грав, а інший - лідер Карпат. Селекція - штука така))

   08.10.2018, 13:17
  • Прокомментировал пост → Стиль Хацкевича

   Да, уж)) "Ребята стараются", їх треба "поддержать", а ми тут сидимо біля телеків і корчимо з себе "экспертов". А команда йде у "правильном направлении". Ми же "ничего в футболе не понимаем". Тому треба "подождать" ще 2-3 роки, купити з десяток бразильців для селфі з ними. А грати і далі будуть "готовые", тому що їх зараз "некем усилить". А через 2-3 роки, коли Алібеков і Шапаренко перестануть фінтіть і фієріть, почнуть втрачати м'яч, обрізатись, привозити, то тоді вони нарешті будуть "готовые".

   05.10.2018, 17:02
  • Прокомментировал пост → А когда в последний раз?

   Остання яскрава гра - 2:2 з Лацио. Там наша команда дійсно зіграла на диво яскраво і потужно. Але це був лише один матч такий за довгий час проти сильного суперника.

   04.10.2018, 16:22
  • Прокомментировал пост → Володимир Плахотнюк - спонсор Юлії Тимошенко

   Ви краще проїдьтесь по Україні. По трасам, по містам. Включіть телебачення, різні канали. За 9 місяців до виборів розпочалась масштабна рекламна компанія. Такого розмаху ще не було ніколи. Я не аналітик. В масштабах держави оцінити важко. Але те, що на рекламну компанію Тимошенко витратять не менше 500 млн. доларів за ці 9 місяців - факт. Одразу виникає питання логічне. А хто це так вкладається і навіщо? Щоб зробити краще народу? Чи це інвестиції? Інвестиції в те, щоб добратись до годівнички і відбити гроші із величезним наваром. хай кожен відповідає сама для себе.

   04.10.2018, 14:02
  • 04.10.2018, 10:20
  • 04.10.2018, 08:49
  • Прокомментировал новость → Сборная Чехии назвала состав на матч с Украиной

   А потім вийшов Циганков і суттєво вплинув на результат. І у Динамо окрім збірників України ще є збірники Данії, Словенії, Польщі, Угорщини, Хорватії...

   03.10.2018, 17:53
  • Прокомментировал пост → Дуэлунд или Деэлунн ?

   Ну, ми ж то знаємо як профі працюют в Динамо тоді)) Це ж вони відповідальні за правильність прізвіщ на футболках гравців. Пе Кеджьорі ж теж така сама історія.

   03.10.2018, 17:00
  Пополнение счета
  1
  Сумма к оплате (грн):
  =
  (шурики)
  2
  Закрыть