Регистрация, после которой вы сможете:

Писать комментарии
и сообщения, а также вести блог

Ставить прогнозы
и выигрывать

Быть участником
фан-зоны

Зарегистрироваться Это займет 30 секунд, мы проверяли
Вход
auto-chapich
Имя:
Чапич Чапич
Статус:
Старожил (893 комментария)
Зарегистрирован:
26.02.2016 10:57
Карма:
1889
Топ-10 блогеров:
Да
 • Достижения:
  • Прокомментировал пост → Итоги оранжево-черной эпидемии

   Знаєте, за останні декілька днів гравці Динамо провели 3 акції разом із вболівальниками. Перша - Вербіч і Кендзьора. Прийшли сотні дітей. Друга - разом із виробником форми Вербіч, Бущан і Циганков. Прийшли мінімум тисяча дітей на автограф сесію. Я знаю багато дітей, які вчяться у 8-10 класах зараз і вони вже роки 4 ходять на всі домашні матчі і їздять на деякі виїзні у складі ультрас. Канал ютуб Динамо отримав срібну кнопку. Чому ви про це не пишите? Донецьких в 5 млн. Києві біля 300 тисяч мінімум. Тому 30 тисяч на стадіоні - нормально. Не нормально, що на стадіоні в Києві - да. Але це був політичний крок. Для простих вболівальників - не припустимо. Інше питання - 20 тисяч сьогодні. Це да. Але це запитання до людей, а не до ІМСа. Якби був Реал, то був би повний стадіон. Давно відомо, що київський вболівальник розбалуваний.

   13.12.2018, 13:50
  • Прокомментировал новость → «Динамо» — «Яблонец»: ориентировочные составы. Когда возможно всё

   Я дивився Аякс Баварія. Надзвичайно класний був матч. А шахту не дивився. Мені це не цікаво.

   13.12.2018, 11:45
  • Прокомментировал новость → «Динамо» — «Яблонец»: ориентировочные составы. Когда возможно всё

   Вчора тренувались з першою командою багато гравців молодіжного складу. І це ті, хто був у 20-ці. Бразильці, між іншим, там не тренувались взагалі. Я побачив Кравченко, Алібекова і Цитаішвілі. А можливо, що хтось інший також там є. Просто в масках більшість тренувалась. Тому можливо, що хтось з них вийде навіть у старті.

   13.12.2018, 09:05
  • Прокомментировал пост → Оранжево-черное безумие в столице

   А все тому, що в Києві корінних киян одиниці. І це в прямому сенсі слова. 95% мешканців - люди, які приїхали з інших міст. І не тільки України. Тому Київ на сьогодні - місце толерантне до всіх кольорів. Але, не все так просто. Якщо потрапити у формі шахти у вечері десь на Троєщині чи Оболоні, то можна дійсно отримати від місцевої ультри. Та це одиничні випадки.

   11.12.2018, 16:49
  • Прокомментировал новость → Сколько продано билетов на матч «Динамо» — «Яблонец»

   Я думаю, що десь 25 тисяч лише буде, нажаль. Грудень, снігопад, чехи і відсутність в матчі мотивації - таки скажеться. Я особисто іду. Але багато хто з друзів вирішив не йти.

   11.12.2018, 16:42
  • Прокомментировал пост → Sex @ футболисты. Вопросы совместимости

   Автор має рацію у багатьох моментах. Та от стосовно того, що кохання без сексу довго не живе - суб'єктивно. Доведено, що справжнє кохання - на все життя. І навіть хвороби, імпотенція, смерть, нерухомість тіла... люди продовжують кохати один одного і без сексу. Що там казати. Є кохання, коли кохаєш все життя, але кохання не взаємне. Та кохання без сексу існує. І на нього ніщо не може вплинути.

   11.12.2018, 13:30
  • Прокомментировал новость → Вторая Желтая ФФУ: ответ на заявление федерации (ВИДЕО)

   Злі тут всі які)) копають на "чесну" людину, яка у поті паше на те, щоб дітки грали на чудових газонах)))А вам тут жалко, що якась фірма-прокладка. Це ж все заради діточок, відпочинку на маврікіях і квартирки на Печерську. "Чесно" працює людина. А от візьме і обідітся... і що ми тоді будемо робити? Обідєтся і поїде в Польщу полуницю збирати чи гриби в теплицях.... бо ж людина "чесна", а ми тут всі злі. Копаємо оце, копаємо... І дійсно, хай вже їде краще збирати полуницю, така "золота" людина пропадає, гниє...

   06.12.2018, 17:38
  • Прокомментировал пост → Как блогер Феномен Фаната (mc_moder) у меня текст скопировал

   Якщо ви хочете боротись за справедливість, то не варто зупинятись на пів дороги. Пишіть в редакцію. Є ж форма зворотного зв'язку. Надішліть їм посилання на цей свій блог. Треба боротись до переможного кінця завжди і в усьому.

   06.12.2018, 17:26
  • 06.12.2018, 17:07
  • Прокомментировал пост → Как блогер Феномен Фаната (mc_moder) у меня текст скопировал

   Я раджу Вам написати в редакцію сайту, надати повну інформацію. Надайте посилання на свої роботи. Доведіть авторство. У мене така ситуація була, що тут передруковували мої роботи. Я писав листа в редакцію і міри приймались. Це дуже дієво. Особисто я підтримую авторів. А копірайтеров ні. Дякую!

   06.12.2018, 17:06
  • Прокомментировал новость → Источник: матч «Шахтер» — «Лион», скорее всего, состоится в Киеве

   Матч буде у Львові.

   03.12.2018, 17:17
  • 03.12.2018, 13:28
  • Прокомментировал новость → «Астана» — «Динамо»: стартовые составы

   Склад дійсно цікавий. Якби ще був здоровий Бєсєдін, то взагалі все було б оптимально із тих ресурсів, що є в наявності. Але дуже легкий центр поля. Астана грає у силовий футбол. В центрі поля буде багато боротьби. Тому цікаво що таке легке і швидкісне Динамо зможе протидіяти здоровенним хлопцям суперника.

   29.11.2018, 16:44
  • Прокомментировал новость → Василий Кардаш: «Шахтер» уже сегодня вылетит из Лиги чемпионов»

   Оптиміст однако Васілій! шахта сьогодні оформить виліт з усіх єврокубків. Як і ю-19 вже майже оформили. Там 5 хвилин завершилось дограти.

   27.11.2018, 17:44
  • 23.11.2018, 10:09
  • Прокомментировал новость → Денис Бойко: «Мораес сознательно обманывал всех в «Динамо». Я и в дальнейшем не стану подавать ему руки!»

   Не просто з сусідом, а з головним ворогом! Тут це принципова різниця)))

   22.11.2018, 08:42
  • Прокомментировал пост → Куда исчез Цитаишвили?

   Я взагалі допускаю, що його вже в Україні немає. Якщо він дійсно щось таке наробив... Нажаль...

   20.11.2018, 15:37
  • Прокомментировал новость → Андрей Шахов: «Результат первого матча с «Астаной» не был случайной неудачей»

   Знаєте, в травні 2018 у Києві відбувся фінал ЛЧ. Мегаподія? Безумовно. Але для більшості киян вона такою не стала. Максимум - для 5% населення міста. Для працівників ресторанів, отелів, для дівчат із найдревнішою професією, для працівників стадіону і фанатів, які змогли придбати квитки. А це була справа важка. Більше того, в моєму оточенні 99% людей і досі не знають про те, що в Києві грали Реал і Ліверпуль. Зато концерт Олега Вінника для цих людей - подія. а для інших подія - Конгрес WBC. Та він також став подією для 2-3% людей в місті. Тому все відносно. Якщо для 5% мешканців Астани приїзд Динамо щось значить, то це величезна подія.
   Здоров'я вам!

   20.11.2018, 13:36
  • Прокомментировал новость → Андрей Шахов: «Результат первого матча с «Астаной» не был случайной неудачей»

   Ну, ви теж туда)) От уявляєте, що до вас приїжджає людина, яку ви 30 років не бачили, але дуже любите і поважаєте, бо це легендарна людина вашою молодості? Може якщо вам немає 30, то ви не зрозумієте)) Але приблизно так. Для місцевого населення Динамо - легендарна команда. Тому це величезна подія. Порівнювати із приїздом Атлетико не варто. Різні відчуття.

   20.11.2018, 09:55
  • Прокомментировал новость → Андрей Шахов: «Результат первого матча с «Астаной» не был случайной неудачей»

   Ви нічого не зрозуміли. При чому тут красота і сучасність міста до менталітету мешканців? Я з казахами добре знайомий, регулярно спілкуюсь. Люди живуть радянським минулим. В хорошому сенсі. Ностальгія у них. А те, що багато забезпечених людей - давно не таємниця. Для місцевих мешканців Динамо - найкраща команда колишнього совка. Ностальгія. Тому і ажиотаж величезний серед людей.

   20.11.2018, 09:52
  Пополнение счета
  1
  Сумма к оплате (грн):
  =
  (шурики)
  2
  Закрыть