Український легіон в єврокубках (матчі-відповідь)

2019-07-19 09:16 Український легіон в єврокубках Роман ГРИГОРЧУК (тренер, Астана) Клуж (Румунія) - Астана (Казахстан) - 3:1 Не ...

Український легіон в єврокубках

Роман ГРИГОРЧУК (тренер, Астана) Клуж (Румунія) - Астана (Казахстан) - 3:1 Не зуміли казахи втримати мінімальну фору після домашньої гри. Тепер Астана гратиме в лізі Європи.

Андрій МАРКОВИЧ (захисник, Німме Калью) Шкендія (Північна Македонія) - Німме Калью (Естонія) - 1:2 Чемпіон Естонії сенсаційно взяв реванш забивши в доданий час вирішальний гол!

Андрій знову відіграв весь матч.

Мар’ян ШВЕД (півзахисник, Селтік) Селтік (Шотландія) - Сараєво (Боснія) - 2:1 Мар’яна знову не було у заявці.

Олександр СВАТОК (захисник, Хайдук) Хайдук (Хорватія) - Гзіра Юн (Мальта) - 1:3 Сваток разом зі своєю командою зганьбився по повній програмі!

Артем ГОРДІЛЕНКО (півзахисник, Шериф) Сабуртало (Грузія) - Шериф (Молдова) - 1:3 Шериф на протязі 10 хвилин відіграв три м'ячі. Але далі справа пішла гірше. І таки Шерифу доведеться грати в іншому турнірі. Горділенка тренер замінив в середині другого тайму.

Данило ІГНАТЕНКО, Ігор ХАРАТІН, Олександр ЗУБКОВ, Сергій РЕБРОВ (Ференцварош) Лудогорець (Болгарія) - Ференцварош (Угорщина) - 2:3 Наша банда на мадярщині продовжує дивувати. Цього разу Зубков відзначився двома асистами. А Харатін якраз одного разу забив з кутового головою! Ребров продовжує вести Будапешт до ліги чемпіонів!

Артем СУХОЦЬКИЙ (захисник, Слован) Сутьєска (Чорногорія) - Слован (Словаччина) - 1:1, пен. 3:2 Словаки не зуміли підтвердити свій статус фаворита. Артем відіграв весь матч на фланзі захисту.

Роман ДЕБЕЛКО (форвард, Рига) Рига (Латвія) - Дандолк (Ірландія) - 0:0, пен. 4:5 Так потрібний для команди гол Роман не забив. І Рига вилетіла в лігу Європи.

Сергій ШЕВЧУК (півзахисник, Пюнік) Шкупі (Північна Македонія) - Пюнік (Вірменія) - 1:2 Обживається Шевчук в новій команді. Уже є перший асист! І вихід у наступний раунд.

Костянтин МАХНОВСЬКИЙ (воротар), Михайло СЕРГІЙЧУК (форвард, Вентспілс) Теута (Албанія) - Вентспілс (Латвія) - 1:0 Поразка не завадила пройти далі. Наші хлопці у старті знову.

Максим ФЕЩУК, Артем СТАРГОРОДСЬКИЙ, Олег КАРАМУШКА (Вітебськ) Вітебськ (Білорусь) - КуПС - 1:1 Ветерани українського футболу не змогли допомогти своїй команді уникнути невдачі. Треба було відіграти два м’ячі. Один Старгородський відквитав в першому таймі. Але більше забити не вийшло.

Тарас БОНДАРЕНКО (захисник, Раднічкі) Раднічкі (Сербія) - Флора (Естонія) - 2:2 Відіграв весь матч. Результат не втішний. Виліт.

Юрій БУШМАН (півзахисник, Кауно Жальгіріс) Аполлон (Кіпр) - Кауно Жальгіріс (Литва) - 4:0 Відіграв весь матч. Безрезультатно. Сеперник був не по зубах.

Дмитро БІЛОНОГ (форвард, Динамо Мінськ) Динамо Мн (Білорусь) - Лієпая (Латвія) - 1:2 Вийшов в основі і зганьбився разом з командою.

Кирило ПЕТРОВ (захисник, Нефтчі) Нефтчі (Азербайджан) - Сперанца (Молдова) - 6:0 Наш чемпіон Європи відіграв весь матч в центрі захисту. Вдало. Якби ще й забив було б супер.

Микита ТАТАРКОВ (форвард, Шахтар Солігорськ) Хіберніан (Мальта) - Шахтар (Білорусь) - 0:1 Вийшов на заміну в середині другого тайму . І першим дотиком забив гол!

Данило БЕЗКОРОВАЙНИЙ (захисник, Дунайска Стреда) Краковія (Польща) - Дунайска Стреда (Словаччина) - 2:2 дод. час Чемпіон світу вийшов на заміну в овертаймі! Словаки ідуть далі.

Іван ПЕТРЯК (півзахисник, МОЛ Віді) МОЛ Віді (Угорщина) - Зета (Чорногорія) - 0:0 Іван вже в основі. Але без результативних дій. Далі буде краще.

Владислав КУЛАЧ (нападник, Гонвед) Жальгіріс (Литва) - Гонвед (Угорщина) - 1:1 Кулач дебютував вийшовши на заміну на 70 хвилині.

Олександр КАПЛІЄНКО (захисник ), Михайло ШИШКА (захисник, Динамо Тбілісі ) Енгордані (Андорра) - Динамо Тб - 0:1 Наші дебютанти вийшли в основі. Каші не зіпсували.

Адерінсола ЕССЕОЛА (форвард, Кайрат) Кайрат (Казахстан) - Широкі Брег (Боснія) - 2:1 Не забив наш бомбардир.

19.07.2019, 09:16