Сельта — Реал — 0:1. Чемпіонат Іспанії, 3-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-08-26 00:30 25 серпня відбувся один із матчів 3-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Сельта (Віго) і ... Сельта — Реал — 0:1. Чемпіонат Іспанії, 3-й тур. Огляд матчу, статистика

25 серпня відбувся один із матчів 3-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Сельта (Віго) і Реал (Мадрид).

Сельта - Реал - 0:1. Чемпионат Испании, 3-й тур. Обзор матча, статистикаСельта - Реал - 0:1. Чемпионат Испании, 3-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Іспанії, 3-й тур

Сельта (Віго) — Реал (Мадрид) — 0:1 (0:0)
Голи: (81)

Предупредження: Аспас (67), Тоні Кроос (71), Ренато Тапіа (90+4), Рюдігер (90+3), Н. Фернандес (90+6)

Огляд матчу Сельта — Реал:

У напруженому матчі Ла Ліги між командами «Сельта Віго» та «Реал Мадрид» на стадіоні «Абанка-Балаідос» перемогу з рахунком 1:0 здобув «Реал Мадрид». Гра продемонструвала цілеспрямованість і майстерність обох команд: у перерві рахунок був 0:0, а в другому таймі «Реал» забив переможний гол. Початок матчу розпочався з тиску обох команд, які прагнули здобути перевагу. Уже на третій хвилині гол гравця «Сельта Віго» Ж. С. Ларсена здався переломним, але він був скасований через фол. Цей шанс послужив тривожним сигналом для «Реала», який зміцнив оборону і почав контролювати гру. На 18-й хвилині «Реал» зробив першу заміну: замість Хоселу вийшов Вінісіус Жуніор. Ця заміна надала нової енергії атаці «Реала», створивши проблеми для оборони «Сельти Віго». Перед самою перервою «Сельта Віго» спробувала відповісти, замінивши Ф. Серві на М. Санчеса, у пошуках виходу з глухого кута. У другому таймі відбулося більше замін з обох боків, а на 63-й хвилині «Реал Мадрид» зробив дві заміни. Замість Т. Крооса вийшов Е. Камавінга, а замість Л. Модрича — А. Тчуамені. Ці тактичні ходи були спрямовані на підтримання інтенсивності гри та прагнення до перелому.

На 67-й хвилині «Сельта Віго» зазнала невдачі, коли І. Аспас отримав жовту картку, спричинивши додатковий тиск. На 68-й хвилині «Реал» мав чудову нагоду вийти вперед із пенальті, але Родріго не реалізував її, зберігши рівний рахунок. Гра загострилася в пошуках вирішального голу, і на 71-й хвилині жовту картку отримав гравець «Реала» Т. Кроос. Кроос. На 77-й хвилині «Сельта Віго» зробила другу заміну: Р. Тапіа замінив Х. С. Ларсена, намагаючись посилити атаку. Однак на 81-й хвилині «Реал Мадрид» все ж домігся свого. Вийшовши з лави запасних, Дж. Беллінгем забив вирішальний гол, забезпечивши «Реалу» заслужену перевагу. У заключні хвилини матчу напруга в грі наростала, гра набувала все більш фізичного характеру. На 90-й хвилині жовті картки отримали гравці «Реала» А. Рюдігер і «Сельта Віго» Р. Тапіа, а також гравець «Реала» Н. Фернандес, що свідчить про гострий характер поєдинку. Загалом це був наполегливий і напружений матч між командами «Сельта Віго» та «Реал Мадрид» у Ла Лізі. Рішучість мадридського «Реала» принесла свої плоди — він здобув перемогу з рахунком 1:0 і посів міцне місце в турнірній таблиці. Сельта Віго, навпаки, розчарована результатом, але може пишатися своєю грою.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Альмерія — Сельта, Реал — Гетафе.