Барселона — Антверпен — 5:0. Ліга чемпіонів. Огляд матчу, статистика

2023-09-19 23:56 19 вересня відбувся один із матчів Ліги Чемпіона з футболу. Зустрічалися Барселона (Іспанія) та Антверпен (Бельгія). ... Барселона — Антверпен — 5:0. Ліга чемпіонів. Огляд матчу, статистика

19 вересня відбувся один із матчів Ліги Чемпіона з футболу. Зустрічалися Барселона (Іспанія) та Антверпен (Бельгія).

Барселона - Антверпен - 5:0. Лига чемпионов. Обзор матча, статистикаБарселона - Антверпен - 5:0. Лига чемпионов. Обзор матча, статистика

Ліга чемпіонів

Барселона (Іспанія) — Антверпен (Бельгія) — 5:0 (3:0)
Голи: Жоао Фелікс (11), Левандовскі (19), J. Bataille (22), Гаві (54), Жоао Фелікс (66)

Предупредження: Гаві (36)

Огляд матчу Барселона — Антверпен:

«Барселона» здобула перемогу над «Антверпеном» у матчі Ліги чемпіонів УЄФА. Під час матчу на стадіоні «Естаді Олімпік Льюїс Компаніс» «Барселона» здобула вражаючу перемогу над «Антверпеном» із рахунком 5:0. «Барселона» з перших хвилин продемонструвала свою майстерність і атакувальну майстерність, не даючи супернику схаменутися. Перший тайм розпочався в напруженому темпі, і «Барселона» швидко взяла гру під свій контроль. Уже на 11-й хвилині Жоао Фелікс відкрив рахунок у матчі, чим розлютив глядачів. Лише за вісім хвилин до цього підключився Роберт Левандовскі, збільшивши перевагу «Барселони» до 2:0. «Антверпен» опинився у складному становищі, намагаючись стримати натиск «Барселони». На 22-й хвилині «Барселона» скористалася голом у свої ворота, забитим гравцем «Антверпена» Ж. Батайєм. Як не прикро це було для команди гостей, але це ще більше зміцнило домінування «Барселони» в матчі. Незважаючи на всі зусилля, «Антверпен» так і не зміг відігратися і пішов на перерву зі значним рахунком 3:0. У другому таймі «Барселона» продовжила контролювати гру, залишивши «Антверпену» лише обмежені можливості для контратак. Молодий і перспективний півзахисник Гаві ще більше збільшив перевагу «Барселони», забивши вражаючий гол на 54-й хвилині. На 58-й хвилині «Барселона» зробила першу заміну: Ф. де Йонг був замінений на О. Ромеу. Несподіваним чином замість Ф. Лопеса був замінений Гаві, який забив гол.

Схоже, що менеджер «Барселони» був повністю впевнений у своїх силах і вирішив дати відпочинок ключовим гравцям, зберігши при цьому гру команди. На 60-й хвилині «Антверпен» зробив три заміни поспіль, сподіваючись, що свіжі сили дадуть їм шанс на боротьбу. Однак домінування «Барселони» не було зупинено, і Жоао Фелікс продовжив свою вражаючу гру, забивши черговий гол на 66-й хвилині. Перемога «Барселони» з рахунком 4:0 здавалася неминучою. По ходу матчу обидві команди провели додаткові заміни, щоб ввести в гру свіжі обличчя і дати гравцям перепочити. На 68-й хвилині замість Ф. Торреса у складі «Барселони» з’явився Рафінья, а Жоао Фелікс вийшов замість Л. Ямала. На 73-й хвилині в пошуках втішного голу гравець «Антверпена» Ж. Батай був замінений на Г. Керка. Остання заміна у складі «Барселони» відбулася на 76-й хвилині: Ж. Кансело замінив С. Роберто, що ще більше посилило напругу на полі. Антверпен також зробив заміну: на 83-й хвилині А. Муджа замінив А. Валенсію. Незважаючи на ці зміни, жодна з команд не змогла змінити підсумковий рахунок. З упевненою перемогою 5:0 «Барселона» продемонструвала свою силу і майстерність у поєдинку Ліги чемпіонів УЄФА проти «Антверпена». Безперервні атаки «Барселони» залишили «Антверпен» беззахисним, і в підсумку «Барселона» зазнала поразки, яку дуже хоче залишити в минулому. Домінуючий виступ «Барселони» на стадіоні «Естаді Олімпік Льюїс Компаніс» продемонстрував її чемпіонські амбіції та змусив уболівальників з нетерпінням чекати, що на них чекає попереду в турнірі.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Порту — Барселона, Антверпен — Шахтар.