Серветт — Славія — 0:2. Ліга Європи. Огляд матчу, статистика

2023-09-21 21:47 21 вересня відбувся один із матчів Ліги Європи з футболу. Зустрічалися Серветт (Швейцарія) і Славія (Прага). ... Серветт — Славія — 0:2. Ліга Європи. Огляд матчу, статистика

21 вересня відбувся один із матчів Ліги Європи з футболу. Зустрічалися Серветт (Швейцарія) і Славія (Прага).

Серветт - Славия - 0:2. Лига Европы. Обзор матча, статистикаСерветт - Славия - 0:2. Лига Европы. Обзор матча, статистика

Ліга Європи

Серветт (Швейцарія) — Славія (Прага) — 0:2 (0:1)
Голи: L. Masopust (32), I. Ogbu (59)

Попередження: Yoan Severin (27), S. Rouiller (36), Chris Bedia (64), O. Дорлі (66), A. Dumitrescu (79), L. Provod (90+1), A. Mandous (90+3)

Огляд матчу Серветт — Славія:

У захопливому матчі Ліги Європи УЄФА ФК «Серветт» зустрівся зі «Славією Прага» на легендарному стадіоні «Стад де Женев». Обидві команди прагнули перемоги, тому на полі розгорнулася напружена боротьба. Перший тайм розпочався зі шквалу подій, коли обидві команди прагнули домінувати. На 27-й хвилині жовту картку отримав гравець команди «Серветт» Ю. Северин, задавши тон напруженій боротьбі. Незабаром «Славія Прага» скористалася своєю чисельною перевагою, і на 32-й хвилині Л. Масопуст забив гол, забезпечивши своїй команді вирішальну перевагу. На 36-й хвилині суддя знову змушений був дістати з кишені жовту картку, цього разу С. Руйє, гравець команди «Серветт». Незважаючи на всі зусилля господарів поля, їм так і не вдалося зрівняти рахунок, і на перерву вони пішли за рахунку 0:1 на користь «Славії Прага». У другому таймі «Славія Прага» зробила дві ранні заміни на 52-й хвилині: П. Севчик був замінений на К. Зафейріса, а М. ван Бюрен — на М. Тіджані. Ці зміни, схоже, надихнули команду гостей, і на 59-й хвилині вони збільшили свою перевагу за рахунок голу І. Огбу. Розчарування господарів поля стало наростати, внаслідок чого на 64-й хвилині було вилучено гравця команди Servette FC К. Бедіа, а на 66-й хвилині — О. Дорлі з команди Slavia Praha. Дорлі з команди Slavia Praha.

«Серветт» також швидко зробив дві заміни: на 67-й хвилині Д. Дулін замінив Г. Ондуа, а за хвилину К. Бедіа звільнив місце для Е. Кривеллі. На 68-й хвилині Д. Кутеса замінив Ж. Гільмено, а на 72-й хвилині «Славія Прага» зробила дві заміни: Д. Дудера і М. Томич вийшли замість Л. Провода і М. Юрасека відповідно. Надалі «Славія Прага» зберігала самовладання, не піддаючись на спроби «Серветта» скоротити відставання в рахунку. На 79-й хвилині А. Думітреску отримав жовту картку за свої дії на полі. На 81-й і 84-й хвилинах «Серветт» зробив останні заміни: А. Антунеш замінив Х. Туаті, а Б. Мазіку — Р. Роделіна відповідно. Роделіна відповідно. На 87-й хвилині «Славія Прага» також зробила останню заміну: А. Думітреску був замінений на В. Юрецку. Час минав, напруга наростала і загострювалася. На 90-й хвилині жовті картки отримали гравці «Славії Прага» Л. Провод і А. Мандоус, і суддя ледве зберігав контроль над ходом поєдинку. Однак більше голів забито не було, і матч закінчився з рахунком 0:2 на користь «Славії Прага». Матч продемонстрував майстерність і цілеспрямованість обох команд, але в остаточному підсумку перевагу було надано «Славії Прага», яка продемонструвала клінічну гру і надійний захист. ФК «Серветт» залишається тільки шкодувати про втрачені можливості та шукати шляхи до перемоги в наступному матчі Ліги Європи УЄФА.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Рома — Серветт, Славія — Шериф.