Балкані — Динамо — 2:0. Ліга конференцій. Огляд матчу, статистика

2023-10-05 21:39 5 жовтня відбувся один із матчів Ліги Конференції з футболу. Зустрічалися Балкані (Косово) і Динамо (Загреб). ... Балкані — Динамо — 2:0. Ліга конференцій. Огляд матчу, статистика

5 жовтня відбувся один із матчів Ліги Конференції з футболу. Зустрічалися Балкані (Косово) і Динамо (Загреб).

Балкани - Динамо - 2:0. Лига конференций. Обзор матча, статистикаБалкани - Динамо - 2:0. Лига конференций. Обзор матча, статистика

Ліга конференцій

Балкані (Косово) — Динамо (Загреб) — 2:0 (1:0)
Голи: Almir Kryeziu (44), W. Hamidi (83)

Попередження: Almir Kryeziu (3), E. Kuc (17), Махір Емрелі (80), E. Kolici (82), W. Hamidi (84)

Огляд матчу Балкані — Динамо:

У захопливому матчі Ліги Конференції Європи УЄФА «Балкані» здобув вражаючу перемогу над загребським «Динамо» з рахунком 2:0. Гра проходила на міському стадіоні «Сухарека», і вболівальники з нетерпінням чекали напруженого поєдинку між цими командами. Перший тайм розпочався з того, що і «Балкані», і загребське «Динамо» продемонстрували на полі високу рішучість і майстерність. У перші хвилини гри було зафіксовано кілька фолів, а на третій хвилині жовту картку отримав гравець «Балкані» А. Кр’єзіу. Упродовж усього тайму обидві команди вели запеклу боротьбу за володіння м’ячем і контроль над ним, що призвело до напруженого і дуже конкурентного матчу. На 17-й хвилині гравець команди Ballkani Е. Куч отримав жовту картку, що ще більше посилило напружену атмосферу гри. Коли до кінця першого тайму залишалося всього кілька хвилин, «Балкані» вирвався вперед завдяки неймовірному голу А. Кр’єзіу на 44-й хвилині. На початку другого тайму загребське «Динамо» провело першу заміну, випустивши на поле Л. Менало замість М. Емрелі на 46-й хвилині. Незабаром після цього заміну зробив і Балкані, замінивши на 65-й хвилині М. Ісмайлгеці на Б. Толая. Матч тривав у напруженій боротьбі за м’яч на обох кінцях поля.

У спробі змінити результат гри загребське «Динамо» на 66-й хвилині зробило ще дві заміни: М. Булат вийшов замість П. Сучича, а Г. Відовіч — замість Т. Халіловича. Балкані відповів третьою заміною, замінивши А. Крьєзіу на В. Лімая на 71-й хвилині. У міру того як час минав, напруга ставала дедалі відчутнішою, і жовті картки отримали М. Емрелі на 80-й хвилині та Е. Колічі на 82-й хвилині, гравець «Балкані». На 83-й хвилині «Балкані» зміцнив свою перевагу голом В. Хаміді, викликавши тріумфування вболівальників. На останніх хвилинах матчу В. Хаміді, який уже встиг залишити свій слід у грі, отримав чергову жовту картку. На 87-й хвилині «Балкані» зробив останню заміну, замінивши Н. Грипші на Г. Халілі. Гріпші на Г. Халілі. Коли пролунав свисток на перерву, «Балкані» здобув перемогу з рахунком 2:0. Команда продемонструвала величезну стійкість і цілеспрямованість протягом усього матчу, забезпечивши собі три найважливіші очки в Лізі Європейської Конференції УЄФА. Ця перемога, безсумнівно, зміцнить їхню впевненість у своїх силах і дасть змогу продовжити боротьбу в лізі. Загалом матч між «Балкані» і загребським «Динамо» вийшов захопливим, сповненим напружених моментів і яскравих виступів. Обидві команди боролися щосили, але заслужену перемогу здобув «Балкані».

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Балкані — Астана, Динамо — Вікторія.