Вольфсбург — Байєр — 1:2. Чемпіонат Німеччини, 8-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-10-21 18:24 21 жовтня відбувся один із матчів 8-го туру чемпіонату Німеччина з футболу. Зустрічалися Вольфсбург (Німеччина) і ... Вольфсбург — Байєр — 1:2. Чемпіонат Німеччини, 8-й тур. Огляд матчу, статистика

21 жовтня відбувся один із матчів 8-го туру чемпіонату Німеччина з футболу. Зустрічалися Вольфсбург (Німеччина) і Байєр (Леверкузен).

Вольфсбург - Байер - 1:2. Чемпионат Германии, 8-й тур. Обзор матча, статистикаВольфсбург - Байер - 1:2. Чемпионат Германии, 8-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Німеччини, 8-й тур

Вольфсбург (Німеччина) — Байєр (Леверкузен) — 1:2 (1:1)
Голи: М. Лакруа (41) — Джеремі Фрімпонг (13), Грімальдо (62)

Попередження: Арнольд (36), Е. Паласіос (37), Рідл Баку (45), Джака (55), А. Адлі (57), Йоакім Меле (65), Дж. Хофманн (75), Едмонд Тапсоба (86)

Огляд матчу Вольфсбург — Байєр:

На стадіоні VOLKSWAGEN ARENA розгорнувся захопливий поєдинок Бундесліги між командами VfL Wolfsburg і Bayer Leverkusen. За рахунку 1:1 у перерві матч завершився перемогою леверкузенського «Байєра» з мінімальним рахунком 1:2. Леверкузенський «Байєр» вийшов уперед уже на 13-й хвилині, шокувавши господарів голом Ж. Фрімпонга. Цей гол вивів гостей уперед і задав тон напруженому поєдинку, в якому не бракувало, оскільки обидві команди вели запеклу боротьбу за перевагу. На 36-й хвилині жовту картку отримав гравець «Вольфсбурга» М. Арнольд, що свідчить про бойовий характер гри. Хвилиною пізніше Е. Паласіос, гравець леверкузенського «Байєра», також потрапив до суддівської книжки, підкресливши фізичну складову матчу. Однак «Вольфсбург» не дозволив супернику диктувати хід гри. Перед самою перервою М. Лакруа продемонстрував свою майстерність забивання голів, зрівнявши рахунок на 41-й хвилині. Цей гол дав уболівальникам надію на повернення у другому таймі. Суддя продовжував роздавати жовті картки, не даючи гравцям схаменутися. На 55-й і 57-й хвилинах жовті картки отримали Г. Шака та А. Адлі з «Байєра», а на 65-й хвилині до числа попереджених долучився Й. Маеле з «Вольфсбурга». Маеле з «Вольфсбурга».

Переломний момент у грі настав на 62-й хвилині, коли А. Грімальдо забив гол у ворота «Байєра», відновивши перевагу своєї команди. Гол викликав радість уболівальників і чинив сильний тиск на захисників «Вольфсбурга». По ходу матчу «Вольфсбург» намагався відігратися. У спробі переломити хід матчу було проведено заміни, на поле вийшли нові гравці. На 71-й хвилині М. Сванберга замінили на Л. Маджера, що додало нової енергії півзахисту господарів поля. Час минав, і «Вольфсбург» почав впадати у відчай. На 78-й і 79-й хвилинах вони зробили ще дві заміни, ввівши в гру Й. Герхардта і С. Борнаува відповідно. Борнаува відповідно. Однак на 86-й хвилині матч прийняв неприємний оборот, коли Е. Тапсоба з «Байєра» отримав жовту картку, поповнивши довгий список попереджень, винесених арбітром упродовж усієї гри. Пролунав фінальний свисток, і «Байєр» вийшов переможцем. Вирішальну роль у перемозі на виїзді зіграло їхнє вміння реалізовувати свої моменти. З іншого боку, «Вольфсбург», втративши цінні очки в домашньому матчі, думатиме про те, що могло б бути. Це протистояння в Бундеслізі продемонструвало конкурентну природу німецького футболу. І «Вольфсбург», і леверкузенський «Байєр» продемонстрували майстерність, рішучість і тактичну кмітливість. По ходу сезону буде цікаво подивитися, як кожна з команд розвиватиме цей виступ і чи зможе вона зберегти набраний темп.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Аугсбург — Вольфсбург, Байєр — Фрайбург.