Владислав Кочергін: «Я дуже задоволений своєю гольовою передачею в матчі зі «Спортингом»

2023-10-28 08:51 Український півзахисник польського «Ракува» Владислав Кочергін підбив підсумки матчу своєї команди з португальським «Спортингом» (1:1) у ... Владислав Кочергін: «Я дуже задоволений своєю гольовою передачею в матчі зі «Спортингом»

Український півзахисник польського «Ракува» Владислав Кочергін підбив підсумки матчу своєї команди з португальським «Спортингом» (1:1) у 3-му турі групового етапу Ліги Європи, у якому він відзначився гольовою передачею.

Владислав Кочергін

«Я граю у футбол, щоб забивати голи і допомагати іншим у моїй команді їх забивати. Тому після матчу зі „Спортингом“ відчуваю задоволеність. Я дуже задоволений своєю гольовою передачею в цій грі.

Ми могли виграти цей матч, але в першому таймі зіграли не так, як хотіли. Наші суперники забили гол після першого ж стандартного положення. У цій ситуації нам слід було поводитися зовсім інакше. На другий тайм ми вийшли з твердим наміром виграти матч або хоча б забити гол. Друге нам вдалося, але після матчу ми відчуваємо невдоволення і розчарування.

Чисельна перевага „Ракуви“ починаючи з 8-ї хвилини матчу? Ми не повною мірою скористалися цією ситуацією, бо забили лише один гол. Однак грати і проти 10 суперників такого рівня не так-то просто. У „Спортинга“ в атаках задіяний не один нападник, а, буває, що весь захист. При цьому забитий м’яч надихнув нашого суперника. Нам потрібно було швидше розігрувати м’яч, а ми довго цього не робили.

У кожному з матчів групового етапу, що залишилися, ми гратимемо з максимальною віддачею, щоб показати, що ми не випадково потрапили в цей турнір. Ми ще можемо вийти з третього місця в плей-офф Ліги конференцій і зробимо все, щоб це сталося», — сказав Кочергін у коментарі Gol24.

Гольова передача Владислава Кочергіна в матчі «Ракув» — «Спортинг»:

Додамо, що в поточному сезоні Кочергін провів за «Ракув» 21 матч у всіх турнірах, і на його рахунку вже п’ять забитих м’ячів, а також дві результативні передачі.