Аршавин выиграл Emirates Cup 2009

2009-08-03 13:35 Лондонський «Арсенал» виграв комерційний турнір Emirates Cup 2009, матчі якого проходили на рідному стадіоні «канонірів» Emirates Stadium.У ...
  • Лондонський «Арсенал» виграв комерційний турнір Emirates Cup 2009, матчі якого проходили на рідному стадіоні «канонірів» Emirates Stadium.

У змаганнях приймало участь чотири команди, кожна з яких провела по дві гри.

У перший ігровий день «Арсенал» переміг мадридський «Атлетико». Перший гол глядачі побачили лише на 86-й хвилині, коли росіянин Андрій Аршавін замкнув простріл партнера. Однак вже за хвилину на табло горіли дві одинички. Каноніри провалилися в обороні і Пашеку холоднокровно переграв голкіпера «канонірів». Та на 89-й хвилині Аршавін скористався передачею зі своєї половини поля, обіграв воротаря і забив майже з нульового кута. 2:1 — перемога канонірів.

А в неділю «каноніри» розгромили шотландський «Глазго Рейнджерс». У першому таймі відзначилися Уілшир і Едуардо, причому в обох гольових комбінаціях прийняв участь герой першого матчу Андрій Аршавін. А після перерви остаточний рахунок встановив все той же Уілшир, 17-річний атакуючий хавбек. Підсумковий рахунок — 3:0.

Додамо, що у інших матчах зафіксовані наступні результати:

«Глазго Рейнджерс» — ПСЖ – 1:0

«Атлетико» – ПСЖ – 1:1

Emirates Cup 2009. Положення команд

1. «Арсенал» – 11 (2 перемоги + 5 голів)
    2. «Рейнджерс» – 4 (перемога + 1 гол)
    3. «Атлетико» – 3 (нічия + 2 голи)
    4. ПСЖ – 2 (нічия + 1 гол)

Очки нараховуються також за голи.

Додамо, що Emirates Cup проводиться третій рік поспіль. У першому турнірі, як і цього року, перемогу святкували «каноніри», а турнір 2008 року виграв німецький «Гамбург».                                                                                           За матеріалами: ТСН.ua / А.Р.

03.08.2009, 13:35