Регистрация, после которой вы сможете:

Писать комментарии
и сообщения, а также вести блог

Ставить прогнозы
и выигрывать

Быть участником
фан-зоны

Зарегистрироваться Это займет 30 секунд, мы проверяли
Вход

Чекаю рішення УЄФА по Металісту

2013-08-06 18:03 Якщо сьогодні УЄФА дискваліфікує харків'ян, то це буде дуже великим сигналом для всього українського футболу з ...

Якщо сьогодні УЄФА дискваліфікує харків'ян, то це буде дуже великим сигналом для всього українського футболу з його "справедливим" суддівством, з його "командами-однокласниками", з його "кваліфікованим" керівництвом ФФУ. І якщо "люди від сохи" (тренери, функціонери, колишні футболісти і т.д.) не піднімуть голос, не зберуться самі, або не заставлять зібратися ФФУ, то тоді наш футбол відкинеться на декілька років назад.

Шахтар, саме якого асоціюють в Європі, як лідера українського футболу, чого хотів, того й добився: полегшеного режиму у матчах з "однокласниками", предвзятого суддівства у матчах з принциповими суперниками, безпринципної ФФУ та такого ж КДК.

Але Європа та УЄФА не сліпі. Скоро Шахтар отримає принцип бумеранга...

При чому тут Шахтар, коли я чекаю рішення УЄФА по Металісту? А до того, що чиновники цієї організації дуже добре усвідомлені у справжніх справах у футболному господарстві України. А така пухлина, яку так активно підпитує Шахтар: узаконені договорняки з "однокласниками", підкуп суддів, підкуп ФФУ та її чиновників - загроза існуванню не тільки УЄФА, але і світового футболу. А УЄФА завжди має нюх на такі загрози.

06.08.2013, 18:03
ProFFesor
Автор:
(ProFFesor)
Статус:
Эксперт (8543 комментария)
Подписчиков:
6
Медали:
Топ-матчи
Лига чемпионов Спартак Севилья 5 : 1 Закончился
Карабах Атлетико - : - 18 октября 19:00

Еще на эту тему

Самое интересное:

Пополнение счета
1
Сумма к оплате (грн):
=
(шурики)
2
Ваша карма ():
=
(шурики)
Сумма к оплате (грн):
=
(шурики)
Сумма к оплате (грн):
=
(шурики)
Закрыть