Українська біатлоністка перестріляла росіянок у боротьбі за титул чемпіона Європи

2017-01-27 18:10 Українська біатлоністка Юлія Джима виграла спринтерську гонку на чемпіонаті Європи в польських Душниках-Здруй. Джима із результатом ... Українська біатлоністка перестріляла росіянок у боротьбі за титул чемпіона Європи

Українська біатлоністка Юлія Джима виграла спринтерську гонку на чемпіонаті Європи в польських Душниках-Здруй.

Джима із результатом 21:02.3 обійшла свою найближчу переслідувачку з Росії Світлану Слепцову майже на півхвилини - 27 секунд.

На третьому місці до фінішу прийшла ще одна росіянка Ірина Старих, яка відстала від українки на 37,8 секунди.

Серед інших співвітчизниць чемпіонки Європи кращими стали Юлія Журавок та Яна Бондар з відставанням у 1:37.1 і 1:49.3 хвилини відповідно. http://nv.ua/ukr/sport/other-sport/ukrajinka-u-borotbi-z-rosijankami-stala-chempionkoju-jevropi-z-biatlonu-547446.html

27.01.2017, 18:10