Регистрация, после которой вы сможете:

Писать комментарии
и сообщения, а также вести блог

Ставить прогнозы
и выигрывать

Быть участником
фан-зоны

Зарегистрироваться Это займет 30 секунд, мы проверяли
Вход

Браво,Ігор Михайлович

2011-06-20 14:39 Я не іронізую.Мені дійсно подобається,що керівництво Динамо вже не боїться шантажу з боку іноземних футболістів та їх ...

Я не іронізую.Мені дійсно подобається,що керівництво Динамо вже не боїться шантажу з боку іноземних футболістів та їх агентів.

Я не думаю,що- вилика таємниця,що більшість іноземців їде в Україну насамперед за довгим доларом.Все інше їх мало цікавить.

Сьогодні ми постійно чуємо,що якийсь футболіст переходить в Динамо,але в самий останній момент від змінює свою точку зору,і залишається в старом клубі.Так само було минулого літа,коли Андре не хотів їхать в Динамо,не хотів їхать поки Ігор Михайлович не підкину ще грошенят.Так само було з Бангурою,він вже був в Києві,але потім передумав,довилося знову лізни в карман.

Аналогічна ситуація вийшла з Кардоссо та Кароччоло.Ніхто за них платити величезні кошти не збирається.20 лямів Кардоссо не коштує.Шахтар минулого літа не купив за 25.

Так і зарз ситуація з нігерійцем з Сошо.Він приїхав все йому сподобалося,фінанси задовільняють.Потім з"являються агенти,які кажуть ,що можна зрубиь набагато більше.Нехочете 6,ми візьмем безкоштовно Аді,а ви далі приписуйте інтерес з боку ПСЖ та Аякса.

Якщо Гармашем цікавиться Лаціо,то потрібно відпускать,хочаб в аренду,можливо це буде новим стимулом для Дениса.

20.06.2011, 14:39
Топ-матчи
Чемпионат Италии Пескара Палермо 2 : 0 Закончился

Еще на эту тему

Самое интересное:

Пополнение счета
1
Сумма к оплате (грн):
=
(шурики)
2
Ваша карма ():
=
(шурики)
Сумма к оплате (грн):
=
(шурики)
Сумма к оплате (грн):
=
(шурики)
Закрыть