Регистрация, после которой вы сможете:

Писать комментарии
и сообщения, а также вести блог

Ставить прогнозы
и выигрывать

Быть участником
фан-зоны

Зарегистрироваться Это займет 30 секунд, мы проверяли
Вход

Чи потрібний нам спільний чемпіонат з Росією?

2012-02-05 18:40        Доброго всім вечора! Вчора з‘явилось інтерв’ю власника московського «Спартака» Леоніда Федуна, в якому ...

 

     Доброго всім вечора! Вчора з‘явилось інтерв’ю власника московського «Спартака» Леоніда Федуна, в якому він розповів, що спільний футбольний чемпіонат Росії з Україною практично неможливий, через те, що власники провідних клубів України (Суркіс і Ахметов) виступили проти цього. Чесно кажучи, я зітхнув з полегшенням. Народився я вже в Україні незалежній, тому спостерігаю за вітчизняними клубами, а російські клуби мене не цікавлять. Вирішив спитати у свого батька, який з дитинства вболіває за київське «Динамо» і як ніхто може мені розповісти, що він відчував у 75-му чи 86-му роках, коли кияни заявляли про себе на всю Європу. Він пам’ятає принципові ігри з тим же Спартаком, та іншими російськими клубами, проте згоден зі мною у плані того, що спільний чемпіонат нам непотрібний.

    Це інтерв’ю викликало жваву дискусію серед вболівальників. Одні були за об’єднання, інші – проти. Я ж спробую знайти всі плюси і мінуси «такого» чемпіонату.

    Плюси:

 + Великий ажіотаж серед вболівальників, принципові ігри між українськими і російськими командами.

 + Підвищення рівня гри провідних українських команд (Динамо, Шахтар, Металіст, можливо Дніпро і… все...)

 + За рахунок кращого рівня підготовки вищі шанси виховати молодих футболістів калібру Блохіна, Бєланова, Заварова…

 

    Ось наче все, більше плюсів не бачу ні я, ні мій батько… Але мінусів ми нарахували більше:

 - Окрім клубів з Москви і Санкт-Петербургу, в цьому чемпіонаті можуть бути команди з Махачкали (де, до речі, не досить мирна обстановка), Томську, Красноярську, чи , не дай Боже, Владивостоку… Туди добиратися м’яко кажучи складно.

 - Послаблення рівня наших «середнячків», на кшталт Кривбасу, Карпат, Волині, Арсеналу і т.д. Чесно кажучи, мені куди цікавіше спостерігати за ними, аніж за будь-яким російським клубом.

 - Падіння шансів бачити єврокубках по 5-6 наших команд. І, як на мене, не важливо, як вони виступають (важливий результат мені, наприклад, лиш «Динамо»), важливо що клуби наші – українські.

 - Об’єднання чемпіонатів – по суті один із кроків об’єднання країн в цілому, тобто фактичне повернення до Радянського Союзу. Таке мені може лише в жахливих снах приснитись.

    Ще можна знайти багато мінусів, та й взагалі, на мою думку, спільний чемпіонат – це неправильно. У нас велика держава, порівняно з нами такі країни, як Австрія, Швейцарія, Португалія, Данія та інші, виглядають грубо кажучи, як країни-карлики! Але ж і в них успішно діють і Вища, і Перша, і Друга ліги. І ні з ким вони не створюють спільних чемпіонатів. То чому ми повинні?.. Ще прочитав один коментарій, який хотів би додати, оскільки повністю з ним згоден: «Якщо Росія хоче з кимось об’єднатися, то нехай об’єднується з Монголією, Казахстаном, чи Узбекистаном…»

    А що ви думаєте по цьому приводу?

    З повагою, Ukr-Fan.

 

05.02.2012, 18:40
Ukr-Fan
Автор:
(Ukr-Fan)
Статус:
Наставник (1145 комментариев)
Подписчиков:
0
Медали:
Выбор редакции × 1
Топ-матчи
Лига чемпионов Спартак Севилья - : - 17 октября 21:45
Реал Тоттенхэм - : - 17 октября 21:45
РБ Лейпциг Порту - : - 17 октября 21:45

Еще на эту тему

Самое интересное:

Пополнение счета
1
Сумма к оплате (грн):
=
(шурики)
2
Ваша карма ():
=
(шурики)
Сумма к оплате (грн):
=
(шурики)
Сумма к оплате (грн):
=
(шурики)
Закрыть