Регистрация, после которой вы сможете:

Писать комментарии
и сообщения, а также вести блог

Ставить прогнозы
и выигрывать

Быть участником
фан-зоны

Зарегистрироваться Это займет 30 секунд, мы проверяли
Вход
auto-shurman1988
Имя:
Shurman1988
Статус:
Начинающий писатель (55 комментариев)
Зарегистрирован:
07.05.2018 12:28
Карма:
106
Топ-10 блогеров:
Да
 • Достижения:
  • Прокомментировал пост → Дочекались!!??

   Особисто мене турбує той факт, що до голу Бурди гра у Динамо не дуже виходила. Забили гол, Десна побігла вперед, у Динамо з'явився простір. Просто за таким сценарієм могла б піти і гра проти Карпат, як би Супряга не влучив у стійку з метра. Так, у команди з'явилося трішки переміщень, яких раніше не було. Мені сподобалося, що Гармаш постійно намагався забігати з правого флангу, бо для нинішнього Динамо це серйозна креативна дія... Однак мені не сподобалися переміщення флангових захисників, які, на мій погля, повинні у потрібний момент утворювати більшість в атаці, а у нас вони фактично розпочинають атаки. Вербич у нападі сподобався нестандартністю дій (гол Циганкова), відсутністю марнотратства, присутнього нашим форвардам (його особистий гол). Лише я б ставив Циганкова на право, Вербича нападником, а Буено з ліва. Морозюку велике спасибі за його універсалізм, однак не думаю, що на нього треба робити ставку. На мій погляд, у Динамо в колективі є якісь проблеми, можливо частина колектву налаштована проти тренера, можлива колектив конфліктує між собою, однак відсутність Че Че та Сідклея якось дуже дивно виглядає. Ось подивіться, Піварічу дають відпочити (за словами Хацкевича), виходить Миколенко, а Сідклея немає навіть на заміні.... По меншій мірі це не логічно. Тобто цей гравець на стільки не готовий, що не сможе вийти навіть у крайньому випадку????!!!!! Це ж саме стосується і Че Че. А Дуелунд краще готовий? Крім того, Ви бачили скільки разів Сидорчук губим м'яча в центрі? А його все ж продовжують ставити, знову ніяк зіграв Буяльський, і я впевнений, що у наступній грі він знову вийде в основі. Дуже б хотілося щоб конфлікту не було, бо як показує практика, до його вирішення справи на покращення не підуть.

   24.09.2018, 14:50
  • 20.09.2018, 09:20
  • Прокомментировал пост → Чи таке вже Динамо погане?

   Теж варіант.

   18.09.2018, 19:02
  • Прокомментировал пост → Чи таке вже Динамо погане?

   Тому я і кажу про зміщення Вербича та Циганкова до центру. У такому разі виникатиме вільна зона на фланзі в останній третині поля, у яку будуть вриватися крайні захисники. А Вербич та Циганков (розсташовані ближче до центру) будуть забігати у штрафну, + нападник та атакувальний півзахисник. От і маємо 4 людини про які Ви кажете.

   18.09.2018, 17:52
  • Прокомментировал пост → Чи таке вже Динамо погане?

   Нажаль у Динамо багато аспектів потребують покращення. Наприклад мені на день народження друг хотів замовити у фаншопі через інтернет фоорму з моїм прізвищем.... Однак, за допомогою "супер сервісу" Динамо це виявилося складною проблемою. Я обома руками за призначення у клуб компетентного іноземного фахівця, та чомусь власники цього не хочуть (або не можуть дозволити). А за таких умов пропоновані заходи можуть допомогти, оскільки Динамо грає нижче власних можливостей, навіть враховуючи усі недоліки менеджменту, трансферної політики і тд. Будемо сподіватися на краще. І Вам гарного дня!

   18.09.2018, 17:45
  • Прокомментировал пост → Чи таке вже Динамо погане?

   Ви все на 100% вірно кажите. Я був просто шокований та до останнього чекав, що форвард таки буде.

   18.09.2018, 17:34
  • Прокомментировал пост → Чи таке вже Динамо погане?

   Ні-ні. Я кажу про те, що гра заточена під таранного нападника. Маються на увазі постійні закидання, довгі передачі і тд. Один нападник все не виправить. Просто при наявності Бєсєдіна Динамо з натяжкою, але вигравало. А за його відсутності взагалі все розвалилося. Та форвард нам потрібен, хоча розглядати його як рецепт від усіх бід теж не можна. Просто особисто я навіть уявити не міг, що Бєсєдін буде нашим найкращим (найдосвіченішим) нападником.

   18.09.2018, 17:07
  • Добавил пост → Чи таке вже Динамо погане?

   Динамо розчаровує, просто руки опускаються. Дехто каже, що справжній вболівальник не має право не вірити у команду, але вже якесь зневірення…. Я не можу назвати себе вболівальником з великим стажем, однак моє серце з командою з 97 року. Нажаль з початку 2000-х успіхи є здебільшого епізодичними. Ми більше звикаємо до розчарувань та невдач ніж до успіху.

   Читать полностью →

   18.09.2018, 14:31
  • Прокомментировал пост → Боріться і поборете!!!

   Я не спорю, я лише вважаю, що за тими вихідними даними, які є на теперішній час найлогічніші негативні відповіді на ці питання. Так, часто шось відбувається випадково, однак більшість подій є логічними та прогнозованими, тими які можна спрогнозувати і передбачити шляхом аналізу певних чинників. Вважаю, що Хацкевичу є над чим працювати, у першу чергу із самим собою.....

   04.09.2018, 17:34
  • Прокомментировал пост → Боріться і поборете!!!

   Ви кажете вірні речі, у команду треба вірити. Однак є речі, які можна спрогнозувати.... і чомусь нажаль воно так і виходить.... Звісно легко говорити та все ж.......Команда важко входила в сезон, вигравала 1-0, та було зрозуміло, що так фартити кожного матчу не буде. Воно так і сталося. Було зрозуміло, що команді необхідний якісний нападник, вважаю, що останні невдачі у великій залежності від його відсутності. Постає багато запитань на майбутнє, а я вже боюся відповіді на них....
   1. Динамо очевидно заточено під гру з важким форвардом (Мбокані, у крайньому випадку Бєсєдін), я дуже сподівався, що буде придбаний атлетичний африканський форвард, який може і бігти і боротися. Цього не сталося... А чи зможе Динамо адаптуватися під гру з Русіним, Супрягою чи Дуелундом (про останнього далі)?
   2. Дуелунд. Гравець хороший. Та називати його нападником смішно, 10, ну не знаю. Скажіть мені, навіщо купувати гравця та ставити на не рідну позицію????? Ну невже неможна було знайти саме форварда??? Постає питання наскільки вдало заграє молодий гравець у чужій країні на не рідній позиції у складний для команди період?
   3. Мені здається, що Хацкевич приймає не вірні кадрові рішення, які грунтуються на статусі гравців, особистих відносинах тощо. В матчі з Карпатами мене здивувала відсутність налаштованого на захист півзахисника. Вважаю, що це один з ключових факторів невдачі. У нас від крайності до крайності, або всі захисні, або жодного. Багато негативу в останній час випало на Гармаша та Сидорчука, все цілком заслужено. Однак, вважаю, що ці гравці можуть бути дуже корисними при використанні їх у якості захисних півзахисників, які б виконували лише захисні функції, на чужу половину не заходили б далі центрального кола. Це могло б забезпечити баланс побудови командної гри. За таким прикладом діють кроти. У них ультра атакувальний склад, однак Степаненко забезпечує необхідну оборонну роботу. Тут важливо щоб грав або Гармаш або Сидорчук, хтось один з них. Креативу від них мало, а от боротися та випалювати центр вони б могли. Я не розумію за які заслуги грає Буяльський, напевне за людьські якості.... Однак хороший хлопець не професія. Він на полі просто розчиняється (аналогічне можна сказати про Шепелева). Шапаренка, на мою думку, необхідно використовувати не як плеймейкера, а як гравця який діє по всьому фронту атаки, вривається у зони, не розпочинає атаки, не віддає першій паси, а скоріше завершує атаки, віддає останні паси. Я не розумію за які заслуги грає Кадар.... Він кожного матчу помиляється, грає якось сумбурно, а Шабанова не ставлять. Звісно, я не фахівець, а лише вболівальник. Однак результати вказують на помилки Хацкевича з кадровими рішеннями, які мали місце і минулого сезону. Постає питання чи зможе Хацкевич у подальшому уникати невірних кадрових рішень?
   4. За час головування Хацкевича Динамо не показує хорошої, змістовної гри. Гра команди не поставлена, команда не вміє грати 1 номером (а це 90% матчів ЧУ). Чи зможе він це виправити?

   Хочеться вірити, що ці питання будуть вирішені у позитивний бік. Я не панікую, однак чомусь все здається таким логічним. Дуже хочу помилятися....

   Я не претендую на виключну вірність моїх доводів, це просто моя думка, те що накипіло......

   04.09.2018, 01:32
  • Прокомментировал пост → Миккель Дуэлунд. Скилы и голы. Видео

   Мене хвилює той факт, що він фланговий гравець, а використовувати його хочуть як 10 або нападника.
   Д. Гонсалеса використовували на неулюбленій позиції і доброго з цього нічого не вийшло. Також помітив, що на кутових він стоїть на межі штрафного, якось це не по нападницьки.

   02.09.2018, 12:28
  • Прокомментировал пост → Чи провалена трансферна компанія літа 2018?

   Трансферна компанія провалена на 100%, як селекційною службою так і тренером (якщо він приймав рішення по гравцях). Не купити нападника за стільки часу……… У мене не вистачає слів…… Як наслідок у надважливому матчі з Аяксом грав Супряга, який останнім часом мав досвід лише в нижчих лігах ЧУ. Навіть Роналдо та Мессі у свої перші сезони багато помилялися і не виглядали готовими гравцями. А у нас (при всій повазі до нього) грав Супряга…… Трансфер Сідклея можна пояснити лише наміром продажу Піваріча, однак цього не відбулося. Подивимося як ще відсутність ігрової практики одного з них впливатиме на мікроклімат у колективі. Че Че теж викликає запитання. Єдине, що я в ньому помітив це гарний пас, удару в нього не має, дриблінг теж не дуже. На мій погляд, на місце Че Че нам якраз потрібен агресивний гравець з ударом, який міг би сам створювати загрозу, за рахунок цього було б легше відкритися Вербічу та Циганкову. На мій погляд наших півзахисників необхідно поділити на три групи і з кожної групи використовувати лише по 1: гравці чисто захисного плану – Сидорчук, Гармаш; від воріт до воріт Че Че, Буяльський (останнього використовувати лишу у крайніх випадках); атакувальні півзахисника – Шапаренко, Андрієвський. Я бачу зайвим Шепелева. Його треба віддавати в оренду. Він не може ні пас віддати, ні обіграти, ні вдарити…. У нього просто немає сильних сторін. Виліт з ЛЧ закономірний цілком і повністю. Успіху досягає команда, а це не лише гравці, а і тренери, селекція, менеджмент. Я не розумію чому Хацкевич не дає грати Шапаренку? Це єдиний гравець, який може додати гостроти.... Замість нього грають ті, хто може віддати лише простий пас…. Складається враження, що ця команда лише навчилася грати проти кротів, по іншому грати не вміє.

   30.08.2018, 14:23
  • Прокомментировал новость → СМИ: «Динамо» не делало предложений по Выдре и Телину

   У мене складається враження, що пошук форварда з невідомих причин лише імітується…. Можливо дійсно його купівля залежить від результатів у кваліфікації до ЛЧ… Взагалі якось це все дивно…

   10.08.2018, 12:25
  • Прокомментировал пост → Славия vs ДК. Когда результат приятнее игры

   Разбор очень хороший! Уровень! Согласен с автором по полузащите. Мне кажется, эта проблема от того, что Гармаш, Буяльский, Сидорчук игроки одного плана. Их основное качество это способность бороться, а вот с креативом у них так себе. Думаю, что на поле должен быть только 1 игрок из этой троицы. Потому что вся нагрузка ложится на Циганкова и Вербича, а их просто перекрывают. Беседин …… Молодец, конечно, борется….. но когда же он будет забивать? Забей он в начале матча, игра могла б пойти по другому…. Верим в лучшее! Только Динамо, только победа!

   08.08.2018, 12:24
  • Прокомментировал пост → Славия – Динамо: с чем ушли "на перерыв"

   На мой взгляд, Динамо плохо играет первым номером. Дай нам мяч, и мы сами себя загоним. Эта проблема просматривалась в прошлом сезоне и в играх чемпионата в этом. Повезло, что соперник не создавал нам столько проблем. С кротами играли от обороны, а это мы умеем. Нужно срочно что-то с этим делать, иначе не миновать глупых потерь очков в чемпионате. А в целом очень жаль, что вчера было подпорчено приятное впечатление от старта сезона. Хотя у всех бывают неудачные игры. В любом случае верим в нашу команду!!!!!!!

   08.08.2018, 11:20
  • Прокомментировал пост → Трансферні пошуки. Форварди. ч.8.

   Можливо дійсно, у разі невдачі з підписанням бажаного тренером форварда, доцільно зробити ставку на молодих, замість покупки хоч якогось легіонера. Бєсєдін, Русін, Супряга (якщо перейде). Хтось з них може розкритися новою зіркою.

   07.08.2018, 09:32
  • Прокомментировал пост → Динамо Славія. Прорвемось.

   Прорвемося!!!! Шляху назад не має!!!!!! Мене єдине турбує, те, що у Динамо добре виходить грати від захисту ми побачили, а як вийде першим номером? Хоча я вірю, що все буде добре.

   07.08.2018, 09:17
  • Прокомментировал пост → Трансферні пошуки. Форварди. ч.8.

   Цікаві варіанти. Особисто мені б, враховуючи слова головного тренера про тип нападника, хотілося б побачити Dimitri Joseph Oberlin Mfomo або Roger Assalé. Вони, на мою думку, повністю підходять під побажання головного. Однак, мене не перестають дивувати випадки, коли слова офіційних осіб розходяться з ділом. Тому не здивуюся якщо буде придбаний нападник чисто таранного типу. А взагалі, мені б хотілося побачити нападника пластичного, який би був різноплановим. Думаю підійшов би Moussa Konaté.

   06.08.2018, 08:51
  • Прокомментировал пост → Ми самі загоняємо себе в глухий кут!

   Сподіваюся, що Ви праві.

   31.07.2018, 09:02
  • Прокомментировал пост → Ми самі загоняємо себе в глухий кут!

   Ви все на 100% вірно вказали. Ну невже так важко підписати нападника??? Ми ж не полюємо на Ігуаіна, Морату, Батшуаі…. Це просто колапс якийсь. Я для себе не можу знайти жодної відповіді на це питання. Клуб грає з вогнем. В суботу ми були за декілька хвилин від втрати очок. Саме такі втрати у минулому сезоні коштували нам чемпіонства. Напевно у клубу просто немає грошей на форварда. А купівлю Сідклея можна пояснити ОБОВ’ЯЗКОВИМ продажем Піваріча. Особливо мене бентежить відсутність будь-яких чуток про форварда. Тобто його не шукають??? Про інших гравців активно курсували чутки вже на стадії інтересу… А зараз тиша…… Та і знаєте, а чи потрібен він нам на теперішній час? Поки адаптується, поки форму набере, то уже і пів першого кола мине… Можливо питання купівлі нападника буде вирішено лише після з’ясування питання участі/не участі в Лізі чемпіонів?

   30.07.2018, 09:16
  Пополнение счета
  1
  Сумма к оплате (грн):
  =
  (шурики)
  2
  Закрыть