Наші за кордоном Выбор редакции

2021-09-27 16:46 Український футбольний легіон продовжує підкорювати Європу. Руслан МАЛИНОВСЬКИЙ Інтер - Аталанта - 2:2 Руслан забив дальнім ... Наші за кордоном

Український футбольний легіон продовжує підкорювати Європу.

Руслан МАЛИНОВСЬКИЙ

Інтер - Аталанта - 2:2

Руслан забив дальнім ударом. Це вже почерк майстра. Своєрідне послання головному тренеру збірної. Та в середині другого тайму його замінили і в результаті не лише не втримали перемогу але й ледь не програли (пенальті не реалізували).

Андрій ЯРМОЛЕНКО

Лідс Юн - Вест Гем - 1:2

"Молотобійці" і далі перемагають в АПЛ. І знову без Андрія. Та на одну хвилинку Ярмоленко і тут з'явився. Доводиться миритись і чекати на шанси в інших матчах. Добре, що в цьому сезоні команда грає в багатьох змаганнях. Тому тренер хоч не хоч буде давати йому шанс.

Роман ЯРЕМЧУК

Гімарайнш - Бенфіка - 1:3

Яремчук уже стріляє дуплетом. Це вже захід на звання найкращого бомбардира португальської ліги.

Роман БЕЗУС

Гент - Серкль Брюгге - 2:1

Програючи після першого тайму, тренер господарів випустив Безуса і гру вдалося переломити. Ось таке значення має Роман для своєї команди.

Едуард СОБОЛЬ, Микола КУХАРЕВИЧ

Брюгге - Хеверлі Лувен - 1:1

Дебют Кухаревича в бельгійській лізі! Такий молодий, а вже встиг зіграти в не одній лізі. До того ж у старті. Чемпіон володів беззаперечною перевагою. Три десятки ударів по воротах. І лише одне очко. Таке трапляється. Зате в ЛЧ фартить.

Богдан МЕЛЬНИК

Кішварда - Дебрецен - 2:1

Команда Мельника продовжує лідирувати. Богдан стабільно виходить в основі.

Євген МАКАРЕНКО, Іван ПЕТРЯК, Артем ФАВОРОВ

Фехервар - Пушкаш Академія - 0:0

Тут українців було найбільше. Але на результативність це не вплинуло. Хоча гра була доволі жвавою з обох сторін.

Ігор ХАРАТІН

Легія - Ракув - 2:3

Ще один наш хлопець забив. Даремно тримали на лавці до середини другого тайму. Щоправда чемпіон ніяк не може набрати хід. Постійно пробуксовує.

Максим ТАЛОВЄРОВ

Ческе-Будейовіце - Карвіна - 3:1

Важлива перемога над аутсайдером. Тепер знову можна не дуже хвилюватися за майбутнє.

Ігор ПЛАСТУН

Лудогорець - Ботев Враца - 3:1

Чемпіон без проблем здолав чергового суперника і продовжує лідирувати в чемпіонаті.

Олексій БИКОВ

Локомотив Пловдів - Ботев - 1:1

Дербі Пловдіва завершилось бойовою нічиєю. Закономірно. Ніхто на перемогу не награв.

Євген ШАХОВ

ПАОК - АЕК - 2:0

Проти свого колишнього клубу Євгену не вдалося відзначитись. Хоча й часу йому тренер відвів лише 30 хвилин.

Артур РУДЬКО

Омонія - Пафос - 1:1

Нічия на виїзді з чемпіоном - здавалося б гарний підсумок. Та насправді гості мали навіть перевагу і були ближчими до перемоги.

Ігор ХУДОБ'ЯК

Докса - Ахнас - 0:0

Є перше очко в сезоні! Вітаємо Ігоря.

Данило БЕЗКОРОВАЙНИЙ

Дунайска Стреда - Спартак Трнава - 0:3

В цьому матчі господарям ловити було нічого. В новому сезоні команда Безкоровайного навіть і близько не в змозі давати відсіч лідерам. Третє місце буде за щастя.