Славія — Серветт — 4:0. Ліга Європи. Огляд матчу, статистика

2023-12-14 21:38 14 грудня відбувся один із матчів Ліги Європи з футболу. Зустрічалися Славія (Прага) і Серветт (Швейцарія). ... Славія — Серветт — 4:0. Ліга Європи. Огляд матчу, статистика

14 грудня відбувся один із матчів Ліги Європи з футболу. Зустрічалися Славія (Прага) і Серветт (Швейцарія).

Славия - Серветт - 4:0. Лига Европы. Обзор матча, статистикаСлавия - Серветт - 4:0. Лига Европы. Обзор матча, статистика

Ліга Європи

Славія (Прага) — Серветт (Швейцарія) — 4:0 (4:0)
Голи: D. Doudera (15), I. Schranz (25), M. Chytil (30), M. Chytil (45+1)

Попередження: S. Diba (22), M. Stevanovic (37)

Огляд матчу Славія — Серветт:

У матчі Ліги Європи УЄФА, що відбувся на стадіоні «Фортуна Арена», «Славія Прага» зустрілася з «Серветтом». Результатом матчу стала вражаюча перемога «Славії Праги» з рахунком 4:0, причому вже в перерві рахунок став відображати їхню перевагу. Матч розпочався з того, що «Славія Прага» швидко вийшла вперед на 15-й хвилині завдяки голу Д. Доудера. Вони продовжували йти вперед, демонструючи свою майстерність в атаці. На 22-й хвилині матч перейшов у фізичну площину: жовту картку отримав гравець «Серветта» С. Діба. На 25-й хвилині «Славія Прага» збільшила свою перевагу в рахунку, коли І. Шранц переправив м’яч у сітку воріт. Цей гол тільки посилив тиск на «Серветт», який ледве стримував атакувальні можливості «Славії Прага». Лише через п’ять хвилин «Славія Прага» додала ще один гол, цього разу зусиллями М. Чітіля на 30-й хвилині.

Під кінець першого тайму «Славія Прага» вирішила зробити заміну: О. Дорлі пішов з поля, а його місце зайняв Я. Хромада. Незабаром після цього гравець «Серветта» М. Стеванович отримав жовту картку на 37-й хвилині. «Славія Прага» закінчила перший тайм на високій ноті: М. Чітіль забив свій другий гол у матчі на 45-й хвилині. У другому таймі обидві команди зробили кілька замін, намагаючись змінити хід гри. «Славія Прага» зробила три заміни на 60-й хвилині: В. Юрецка, М. Чітіл і К. Валлем замінили М. Томича, М. Тіджані та А. Думітреску відповідно. ФК «Серветт» також здійснив низку замін на 62-й хвилині: С. Діба, М. Стевановіч, К. Бедіа та А. Антунеш замінили А. Барона, К. Цунемото, Д. Кутеса і Т. Коньята відповідно. Ближче до кінця матчу, на 79-й хвилині, «Серветт» зробив останню заміну: Б. Болла вийшов замість Х. Туаті. На 82-й хвилині «Славія Прага» також зробила останню заміну: Д. Дудера був замінений на С. Піколона. У підсумку домінуючої гри «Славії Праги» в першому таймі виявилося достатньо, щоб забезпечити собі комфортну перемогу. Матч продемонстрував їхню здатність контролювати гру і використовувати свої можливості. ФК «Серветт» наполегливо бився, але не зміг пробити надійну оборону «Славії Прага». Результат не тільки відображає гру на полі, а й слугує заявою про наміри «Славії Праги» в Лізі Європи УЄФА.