ВІДЕО: Як Яремчук ледь не забив «Барселоні» вже на 2-й хвилині матчу

2023-12-17 11:29 Український нападник іспанської «Валенсії» Роман Яремчук мав чудову нагоду відзначитися голом у вчорашньому матчі чемпіонату Іспанії ... ВІДЕО: Як Яремчук ледь не забив «Барселоні» вже на 2-й хвилині матчу

Український нападник іспанської «Валенсії» Роман Яремчук мав чудову нагоду відзначитися голом у вчорашньому матчі чемпіонату Іспанії з «Барселоною».

На 2-й хвилині зустрічі 28-річний футболіст відгукнувся на флангову передачу партнера, у штрафному майданчику каталонців технічно прийняв м’яч, розвернувся до воріт і завдав влучного удару в нижній кут, проте воротар «Барси» Іньякі Пенья в кидку зумів перевести гру на кутовий.

Нагадаємо, до «Валенсії» Яремчук перейшов на правах оренди з бельгійського «Брюгге» на початку вересня. Відтоді нападник узяв участь у 13-ти матчах своєї нової команди в усіх турнірах (5 потраплянь до стартового складу, 8 виходів на заміну), і до його активу один забитий м’яч.