УЄФА призначив арбітрів на відповідний матч 2-го кваліфікаційного раунду Ліги чемпіонів між белградським «Партизаном» та київським «Динамо», який відбудеться 31 липня у столиці Сербії.
![](/media/posts/2024/07/25/barbu.jpg)
Всі рефері представляють Румунію. Суддя в полі — Мариан Барбу. На лініях йому допоможуть Міхай Маріка і Імре Бучі. Четвертий арбітр: Себастьян Колцеску.
Що стосується головного рефері майбутньої зустрічі, то 35-річний Барбу міжнародні матчі обслуговує з 2021 року, і досвідченим його поки не назвеш: за весь час він відпрацював на 28 таких поєдинках (сумарно на клубному рівні і на рівні збірних у змаганнях усіх вікових категорій).
Матчів з участю «Динамо» цей румунський арбітр ще ні разу не судив, але в сезоні-2022/23 він обслуговував поєдинок групового етапу Ліги конференцій між «Вадуцем» і «Дніпром-1» (1:2).
Крім того, весною 2022 року Барбу був головним арбітром відбіркового матчу молодіжного Євро-2022 Україна (U-17) — Італія (U-17) (1:3).
Барбу можна назвати цілком лояльним рефері: він показує в середньому по 4 жовті картки за матч, а до прямих вилучень вдається приблизно в кожному 12-му матчі.
Підписуйтесь на Dynamo.kiev.ua в Telegram: @dynamo_kiev_ua! Тільки найгарячіші новини
Читати всі коментарі (1)